Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Ahmet

Fotoğraf Galerisi Açıldı...

Recommended Posts

S.A.

Allah'ın izniyle fotoğraf galerisini açtık. Kısa süre zarfında galerimizi genişletip, başlıklara bölmeyi düşünüyoruz. Örneğin belgeleri ayrı galeride sergilemek istiyoruz...

Allah'a emanet olun...

İnşallah site zamanla işlevselliğini ve tasarımını tamamlayacak. Hep beraber bir şeyleri gerçekleştireceğimize inanıyorum...

S.A

siteye biraz uğramadık neler olmuş..hayırlı olsun..Allah(c.c.)bizleri muvaffak etsin inşaallah..

S.A.

Hayırlı olsun. Biraz geç oldu. Kusura bakmayın. İşlerimi düzene sokabilsem bende uğrayacam eskisi gibi ama işte :P

İnşallah ilerde daha da iyi olacak :) Hissediyorum ;)

Selametle...

Selamlar,

Fotoğraf galerimiz güncellenmiş ve içerikçe zenginleştirilmiştir...

Yeni fotoğraf galerimizin hazırlanmasında büyük emeği geçen www.islambahcesi.com yöneticilerine, özellikle de Suffiyun ve ensâr nicklerini taşıyan arkadaşlarımıza n-f-k.com yönetimi adına teşekkürlerimizi iletmek istiyorum.

Galerimize http://www.n-f-k.net/galeri adresinden veya ana sayfamızdaki linkler vasıtasıyla ulaşmanız mümkündür.

Hepimiz için hayırlısı olsun...

Saygı ve selamlarımla

Hayırlı uğurlu olsun...

Emeği geçenlerden Allah c.c Razı olsun..

bu konuyla ilgilenip önümüze sunan herkesten Allah razı olsun...

yapılabilecek her iltifatı hak ediyorlar..

ALLAH razı olsun bizlere böyle güzellikleri sunanlardan.

Çok iyi hazırlanmış. Ama belge niteliği taşıyan eserler farklı bir şekilde

yer alsaydı daha güzel olurdu. Yine de ellerinize sağlık...

Üstadımıza ALLAH rahmet eylesin, mekanı Cennet olsun inşaallah.

ALLAH(c.c) rızası için hizmet eden , Değerlerimizi bizlere tanıtan böyle güzel kardeşlerimizin hizmetinde bir parca yardımımız , vesilemiz olduysa ne mutlu bizlere ...

Bu hizmete vesile olmamısa vesile olan kardeşlerimize asıl biz teşekkür ederiz (:

ALLAH(c.c) sizden razı olsun kardeşlerim ...

selam ve dua ile ...

Selamlar,

Üstadımızın fotoğraflarından müteşekkil galerimiz güncellenmiş ve muhtevasına ‘Multimedya’ bölümünde yer alan ‘Fotoğraf Galerimizde Bulunmayan Üstad Fotoğrafları’ başlığındaki dosyalar ve birtakım yeni fotoğraflar eklenmiştir. Galerimizin muhtevasının zenginleşmesine vesile olan üyelerimize teşekkür ediyoruz. Galerimize http://www.n-f-k.net/galeri adresinden veya ana sayfamızdaki linkler vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

Fevkalade olmuş efendim... :) Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Ellerinize, yüreğinize sağlık.

allah razı olsun çok güzel olmuş çok duygulandım ihtiyarlık üstada bi başka yakışmış mest oldum çok sağolun

• Create New...