Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
NFK-Fan

Online Video Bölümümüz Yayında

Recommended Posts

Selamlar,

Değerli kullanıcılarımız, ana sayfamızdaki kategoriler arasına online video izlemenize imkan tanıyan yeni bir link eklenmiştir. (Tıklayınız) Bir süre önce düzenlediğimiz MSN toplantısında gündeme getirilen bu tavsiyeyi, biraz gecikmeli de olsa uygulama fırsatına kavuştuk. Bölümün oluşturulmasında katkı sağlayan Achartave ve Reyhan nickli yöneticilerimize teşekkür ediyorum. İşi onlar yaparken, ilan etmesi bana düştü; iş bölümümüz hakkında aydınlatıcı bir bilgi olabilir. :D

Üstad hakkındaki pek çok video'yu, Download bölümümüzden bilgisayarınıza indirmek mecburiyetinde olmaksızın bu yeni bölümümüz vasıtasıyla izleyebilirsiniz. Zamanla bu bölümü sizlerin de katkısıyla küçük bir Üstad televizyonu haline getirebileceğimize inanıyorum.

Muhteva açısından, Üstad'la henüz gereği gibi tanışamamış insanların onun daha ziyade şiirleriyle ilgili olduğunu da göz önünde bulundurarak, şiir ve bestelenmiş şiirlere öncelik verdik. Zamanla bölüm içeriği hem adet, hem de materyal türü açısından daha da genişleyecektir.

Ümit ediyorum ki bu bölüm, sitemizin kolay kullanım ve erişim imkanları hanesine önemli bir katma değer ekleyecektir.

Saygı ve selamlarımla

Selamlar

Üstad ile ilgili video çalışmaları yapan üyelerimiz çalışmalarını bize göndermeleri halinde çalışmaları video bölümünde, "üyelerimizden" kategorisi altında yayınlanacaktır.

Videoları özel mesaj ile yöneticilere gönderebilirsiniz.

Elinize sağlık. Benim hoşuma gitti.

İçerik de genişletilirse şahane olur.

Hayırlı olsun.. Emeği geçenlerden Allah razı olsun..

Gurbet şiirindeki derin müzik ve hanımefendinin etkileyici sesi... İnsanı boşluğa doğru, dopdolu bir hüzünle baktırıyor doğrusu.

Hayırlı olsun.. Emeği geçenlerden Allah razı olsun..

Gurbet şiirindeki derin müzik ve hanımefendinin etkileyici sesi... İnsanı boşluğa doğru, dopdolu bir hüzünle baktırıyor doğrusu.

Birader sinir bozucuzun.. :D Bu başlık için yazsaydım eğer üç aşağı beş yukarı senin yazdığın mesajı yazardım.

Bir yakınımın değişiyle-bir şeyin çok iyi olduğuna dair bir cümledir-dehşet-ül vahşet olmuş.

selam ve dua ile inşallah...

Hazırladığım bir iki video vardı. Dailimotion'a yüklemedim. Youtube üzerinden vereceğim link işe yarar mı bilmiyorum.

tıklayınız

Hazırlayan ve sunan herkesi tebrik ederim. Güzel bir icraat yapılmış yönetimimiz tarafından. Umarım hepimizin çabaları ile geniş bir video arşivimiz olur.

Sign in to follow this  

• Create New...