Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Muvazene

Üstad'dan Vecizeler / Video

Recommended Posts

Vecizelere karşılık söylenecek bir sözüm yok bu noktada yetersiz olduğumu ifade etmek isterim ancak bu sözlere binaen hazırlanan resimlerde en az sözler kadar manidar olmuş belli ki ciddi ve yorucu bir çalışma olmuş emeği geçen gönüldaşlardan paylaşanlardan Allah razı olsun.

Allah Teala bu veciz ifadelerin taşıdığı mana yükünü temsil vede tatbik edenlerden eylesin.

Selamun aleykum.

Muhteşem tek kelimeyle.Ellerinize sağlık buram buram emek ve zevk kokuyor bu video.Özellikle başında ki AE ile yapılan geçiş çok güzel olmuş.Hem resimleri Photoshop ile hazırlamışsınız hem de birleştirip efektlerle süsleyip şahane bir video ortaya çıkarmışsınız.Ellerinize sağlık tekrardan

Allah razı olsun emek veren gönüldaşımızdan...

Eksik olan nokta ise vecizelerin videoda okunmamasıdır.

Efendim, en güçlü sözler gayet şık desenler etrafında ve enfes bir müzik eşliğinde sunulmuş. Teşekkür ederiz. Çok hoş olmuşlar.

Elinize sağlık. Resimler ve müzik, bu muhteşem vecizelere çok güzel uymuş. Alıp götürüyor hakikaten. Allah razı olsun.

hepsi güzel de "felsefe bulmanın değil daima aramanın yoludur" a hazırlanan resim sanki üstad bu sözle felsefeyi övüyormuş gibi yanlış bir his uyandırıyor.

ınsanın ılıklerıne kadar ıslememesı mumkun degıl. KAFASI HER DEM CILE ILE ÖRSELENMİŞ,VİCDAN HAPSİNE MAHPUS,SANİYESİ KAYBINA MAHZUN,DERT İLE YOĞRULMUŞ VE BEKASINA GİZEMLİ VE BEYNİNİN DUVARLARINI ACI TEKMELEYEN BİR GENÇLİK!!.. VAR MISINIZ??

Üstad'ın vecizelerinden oluşan ikinci bir videoyu izlemek için tıklayınız.

http://www.dailymotion.com/video/xe3tt4_ustad-dan-vecizeler_creation

Fotoğraflar oluşturulurken, imzalar için imza çalışmasını kullandığım munir rumuzlu arkadaşımıza teşekkür ediyorum.

Bu çalışma da çok güzel olmuş. Emeklerini vakti zamanında esirgemeyen bu insanların adlarından ziyade emekleri her zaman diri kalacak. Yıllar sonra gelecek bir ziyaretçinin kalbine yahut kafasına atılan bir tohuma işçilik yapmak. Bu kutsal vazife değil de nedir?

Velhasılı sağ olsunlar var olsunlar.. Özlüyoruz vesselam.

kimse kusura bakmasın ama ben bu çalışmayı ayakta alkışlarım.....ve harbiden tebrik ederim müzikte gayet başarılı olmuş elinize kolunuza sağlık

gerçekten güzel olmuş sevgili mütereddid. eline yüreğine sağlık. becerebilene helal olsun . elimden gelse yahut öğreten olsada yapsam demekten kendimi alamıyorum. kaldıki resmin üstüne nasıl yazı yazılır, yada yazının üstüne nasıl resim koyulur :) onu bile bilmiyorum.....ama yeri gelmişken iyisimi bi araştırıyım bunu klip felan belki zor olur kafa basmayabilir veya program felan gerekebilir... ama öteki daha kolay galiba... iyisimi bakıyım ben. ( her eve lazım, her adama lazım ben ona bu damgayı yapıştırdım artık. bi çokbilmiş arkadaşım var öncelikle ondan başlamalıyım )

Abi "teşekkür ederim, teveccühünüz" demek isterdim ama viideoyu ben hazırlamadım. Reyhan Hanım paylaşmış, herhalde kendisi hazırlamıştır. Allah kendisinden razı olsun, çok emeği var bu sitede.

• Like 1

Amin. doğru söylüyosun emeği oldukça fazla. zekası ve yeteneğini doğru yerde kullandı... ..ve gitti. arada hatırlanmak üzere