Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
Beylerbeyi

Üstad Erzurum'da Anıyoruz.

Recommended Posts

Itır akademi öncülüğünde (eski adıyla üniversite kitabevi)gerçekleştirilecek olan üstadı anma programı, 31 Mayıs Salı günü saat 18:00 da yapılacaktır. Tüm gönüldaşlarımız davetlidir. Konu hakkında detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar buradan ya da pm yoluyla bana ulaşabilirler. Saygılarımla..

• Like 3

Kısmet olursa orada bulunmayı çok istiyorum. Böyle bir organizasyon yapanlardan Allah razı olsun.

Maşallah, Allah Teala bu tür anma programlarının eksikliğini göstermesin. Üstadımız daima hayırla yâd edilmeli ve tanıtılmalıdır.Dadaşlar diyarına selam olsun. :)

• Like 1

üniversite kitapevi çok küçük, orada ayrıca bir salon var mı? bende katılmak isterim

Şans bu ya yağmur yağsa benim üstüme zerresi düşmez. Yaklaşık bir ay sonrası inşallah bu garip de Erzurum yolcusu, şöyle uzun soluklu bir istirahat lazım artık. "Rica ederim erteleyiniz" desem de gerçekleşme ihtimalinin sıfırın altında olduğu bal gibi ortada. O havayı solumak isterdik gönüldaşlarla. İnşallah katılım olarak hatrı sayılır bir kalabalık elde edilir.

• Like 1

üniversite kitapevi çok küçük, orada ayrıca bir salon var mı? bende katılmak isterim

Yeni ismiyle Itır Akademi olan kitabevi, en son çalışmayla büyütülmüştür. Yeni bir salon yanında hizmete açıldı. Gelmek isteyen bütün gönüldaşları bekleriz...

• Like 1

Artık uçak kiralasam da yetişemem. Ebkem gönüldaş gibi, sağnak yağsa, benim de üstüme tanesi düşmez. Allah muvaffak eylesin efendim. Kadir-Şinas kardeşimin katılırken temennilerine; Erzurum’u uzaklardan selamlıyorum hasretle. Zamanında birkaç saatliğine de olsa kalmışlığımız var o güzelim ilde.

• Like 1

Buluşmaya uçakla gelenleri kabul etmiyoruz sayın SiyahCeket :) Neyse efendim kimse üzülmesin, bu toplantı daha genel, daha beynelminel olma özelliği taşıyor. Kısmet olursa biz de burada n-f-k.com ekibi olarak sadece gönüldaşlarla toplanmayı düşünüyoruz. Belki bir aya belki bir yıla. Ama o günlerde gelecek inşallah. Bu gün yapılan toplantı bizim için ilk olması hasebiyle değerli. Seneye İnşallah binlerce kişilik bir gece düzenleyebiliriz.

• Like 1

İnşallah efendim inşallah. Kısmet olur, fırsatını bulur da biz de geliriz inşallah. Madem uçak yok; Batman’in arabası, Yogi’nin gemisi, Red Kit’in düldül’ü ya da Demirel’in el arabası olur; bir şey buluruz artık :)