Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
afk07

Okuma Ağı Projesi İçin İlk Kitaplar Geldi

Recommended Posts

Selamun Aleykum!

10.03.2013 itibariyle, İMH tarafından gönderilen ilk kitap paketini aldım. Bu kitapları emir abdulkadir kardeşimiz seçti ve kendisine iade edip dağıtıma başlatacağız. Bu arada iki paket daha gelecek. Dağıtıma başlamadan önce Sticker meselesini de bitirmemiz lazım.

Yardımcı olursanız sevinirim.

P2220017.JPG

• Like 4

Emeği geçenlere teşekkürler. Çok hoş bir manzara. Ben de Allah izin verirse bu perşembe İstanbul'da olacağım. Cuma günü gönderiyi yapabilirim.

İnşaAllah gümbür gümbür geliyoruz arkadaşlar. Projede ortak çalışmayı hedeflediğim bir arkadaşa bugün fikri açtım ne tevafuk ki bir hafta önce görmüş olduğu Üstad ile alakalı bir rüyayı nakletti bana. Tüylerimiz diken diken oldu. Manidar bulduk. İnşaAllah Üstadımızın manevi desteği bizimle. Rabbim samimiyetten ayırmasın.

Bu işi Sakarya'da yürütecek olan as 5 kişiyiz. Yarın biz de kitap sipariş edeceğiz, eserleri teslim aldığımızda paylaşacağım.

18 tane eser sipariş ettik ve elimize ulaşmış vaziyette.

İmtihanlar hasebiyle şu sıra bekletmek durumundayız. Allah'ın izniyle önümüzdeki hafta gerekli yerlere ulaştıracağız. Stickerlar da bu ara gelirse iyi olur afk kardeşim.

selametle

Keşke bu kitap okuma hareketi ilk aktifliğini hiç yitirmeseydi. Artık bahsi bile geçmiyor. Biz Sakarya'da hala imam hatibe ziyaretlerimizi devam ettiriyoruz elhamdülillah. Çevremizde okutuyoruz, arkadaşlardan güzel tepkiler alıyoruz. Yalnız buraya yazacak heyacan bulamıyorum. Yine de böyle vecd dolu bir hizmete bulaşmamıza vesile olundu Allah vesile olanlardan bin kere razı olsun..

İstiyorum ki hareket, heyecan, davada koşuşturma daim olsun bilmiyorum çok mu küçük bakıyorum, mevzu kendimi kendimle tekrardan mı ibaret :(

Niye böyle oldu ki