İçeriğe git

Foto

Akp'yi Sevmeme Nedenleri

Konuda 52 cevap var

ibrikçi

ibrikçi

Müdavim

• Teğmen
  • 946 Mesaj sayısı:

Ben bir kızı istemişim alamamışım elimde ibrik ağlıyıp geziyorum çöllerde.
Millet neyin peşinde...

Başlarına bişe gelse ya benden biliyorlar ya Ak Partiden.

Kafayı yedirtecekler bana .

Allahım sen bizi ıslah eyle ...

hafakan

hafakan

Müdavim

• YüzBaşı
  • 1.351 Mesaj sayısı:

sen o sevdadan vazgeç aga bence. leylayı bırak mevlaya bak. mübareği tavlamaya çalış. bağla işi. nasipte varsa olur ,kimbilir....

Oluş sırrı o nurdan heykelin eteğinde,
Ve ÖLÜMSÜZLÜK balı ŞERİAT peteğinDe

^^^ N -F- K^^^^

ibrikçi

ibrikçi

Müdavim

• Teğmen
  • 946 Mesaj sayısı:
işte öyle kolay değil. Dün yine kovdurdum kendimi. Hoca çantada keklik , bir aşıklama şiir yazar tavlarım. Yok abi yok ben bittim. dur bir bitirim şir yazalım; edebimi bltirdi bu haklılık

ibrikçi

ibrikçi

Müdavim

• Teğmen
  • 946 Mesaj sayısı:
edebimi bitlrdi bu haklılık@ ha mevlaya ha leylaya var mı farklılı ?@ bademler gibi bademler gibi çokluluk@ geldi geçti farkındalık yel gibi

hafakan

hafakan

Müdavim

• YüzBaşı
  • 1.351 Mesaj sayısı:

aşkkk  başka bişeyy kardeşimmmmm :)

Oluş sırrı o nurdan heykelin eteğinde,
Ve ÖLÜMSÜZLÜK balı ŞERİAT peteğinDe

^^^ N -F- K^^^^

ibrikçi

ibrikçi

Müdavim

• Teğmen
  • 946 Mesaj sayısı:
şimdi benim sevilmeme nedenlerimi yazayım. 1) şeyhimln (babası) gidip gelip beni kötülemesi. Herkese canım güzelim, bitanem, gülüm ... Bana gelince yaramaz haylaz , kelem kopçigi . kızda gıcık aldı...

ibrikçi

ibrikçi

Müdavim

• Teğmen
  • 946 Mesaj sayısı:
2) yazdığım şirler tutmadı 3) açık sözlü olmam 4) işsiz fakir olmam .... Tek sevilme nedenim olabilir oda ; hayalini bile kuramayacağımız bir dürüstlüğün varlığına yani Allahın varlığına inanıyorum resunün vesilesiyle

ibrikçi

ibrikçi

Müdavim

• Teğmen
  • 946 Mesaj sayısı:
şeyhim demeyeli (olsun olmasını bırak , olan da hoş aşık isen)

ibrikçi

ibrikçi

Müdavim

• Teğmen
  • 946 Mesaj sayısı:
Aziz kardeşlerim yalış anlaşılmasın, bu sevilmeme nedenlerim kendi düşoncelerim. Evham da olabilir

Misafir_RTE_*

Misafir_RTE_*
  • Guests
RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DAN 'NEDEN' NEFRET ETTİĞİNİZİ YA DA ONU SEVMEDİĞİNİZİN EN AÇIK CEVABI ONUN SİZİN İÇİN BİR ŞEYLER YAPMASIDIR BU BİR ŞEYLER ASLINDA AÇILABİLİR AMA BİR ARKADAŞIN DA DEDİĞİ GİBİ AÇSAK BURADAN KÖYE YOL OLUR! SİZİN ARABANIZI SÜRDÜĞÜNÜZ YOLLAR VB. CHP'NİN MHP'NİN HDP'NİN YAPTIRDIĞI YOLLAR MI? SÖYLEDİKLERİNİZİN KARŞISINDA GÜLÜP GEÇİYORUM.
SAYGILAR

ibrikçi

ibrikçi

Müdavim

• Teğmen
  • 946 Mesaj sayısı:

Benim efendim sultanım ruhirevanım Aziz kardeşlerim, meseleyi uzatmanın anlamı yok kısaca bir kız için ben şeyhime küstüm şeyhim bana küstü , Küstüğümüze küstük ...Gönlümüze küstük...

ali melikşah

ali melikşah

Gayretkâr Üye

• Teğmen
  • 102 Mesaj sayısı:

Ak Parti sebep değil sonuçtur. Türkiye'nin biriken, köhneleşen, milletin ilgilenmediği, hesap sormadığı, birey olma güzelliğini değerlendirmediği, gelene gidene eyvallah dediği, sindiği ve sindirildiği ve daha nice emsaller.

Ak Parti tüm bunların bakiyesi üstüne gelmiştir getirilmiştir. Getirilmiştir ama sonradan yoldan çıkmaya çalışmıştır, arıza çıkartmaya kalkmıştır, itirazım var arkadaş demiştir, dünya beşten büyük diye slogan dahi olsa belirtmiştir, mazlumlara ve mağdurlara azılı düşmanlar fırsat verdikçe el uzatmıştır.

Bunun en büyük sebebi ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şahsiyeti, dikliği, deliliği, alışılageldik siyasetin dışında sergilediği tavırlardır.

Yanlışı yok mudur? Vardır.

Doğrusu var mıdır? Vardır.

Esas iş millette. Destek verir ya da vermez bu önemli değil. Önemli olan eleştirebilmesi, sorgulayabilmesi, ceza kesebilmesi, hakkını hukukunu arayabilmesi, itiraz edebilmeli.

Bu hem İslamidir, hemde insani. Bunu yapmadıktan sonra hükümetlerin ve liderlerin doğruları/yanlışları üzerine ömür yetmeyecek tartışmalar yapılır, yapılmaya da devam eder. Aslında yapılmalıda. Mesele tatsız tuzsuz kısır köfte pide döngüsü şeyler.

nfktyfn

nfktyfn

Sessiz Üye

• Teğmen
  • 14 Mesaj sayısı:

Bütün işlerinin torpil ile dönmesi, koltuk kavgası yapması, bütün iyi makamlara eşini dostunu getirmesi. Bilgili olan adamın o makama erişememesi. Vs vs. İyi yönleri de var illaki.

Cevap Ekle