Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
hafakan

Çorba... Video...klipler....

Recommended Posts

2 dakika 25 saniyede dünya ADAM görmüştü! o dönemler.... bu kararlılık , yiğitlik ve dik duruşlara özlemle.......(şefafatlerine nail olmak duası ile)

• Like 1

4 yılı aşkındır Esed zulmünde 200 binden fazla sivilin hayatını kaybettiği Suriye''de insanlar savaşın yanı sıra açlıkla da mücadele ediyor. Ekmek bulmakta zorlanan halk, herşeye rağmen Esed''e boyun eğmemeye kararlı. 5 yaşındaki bir kız çocuğunun, "Ekmek ister misin sorusuna Esed''in ekmeğini istemem" şeklinde karşılık verdiği ve yaşından büyük sözler söylediği video sosyal medyada izleyenleri hayrete düşürdü.

Ya Rab..

boyu küçük... yaşı küçük..... aklı....?,... pekiya taşıdığı imanı? nezdimizde kaç basar acaba.

ağaç yaş iken eğilir-in . en güzel örneği.... şuurlu bir dava çocuğu yetiştirmekte ,başarıya ermiş olan babayı takdir etmeden geçemeyeceğim. suriyede çarşı pazar karışık.lakin bu çocuğun söyledikleri hakikatin ta kendisi. hiç bisküvi yemedim diyen kaç kişiyi tanıyoruz acaba!

'Hürriyetiniz için gözlere köleliği reddedin'

Duyarlı bayan Müslümanlar örtü, çarşaf ve peçeye yönelik yürütülen kara propagandaları çürütecek bir video hazırladı. Sosyal medyada "Çarşaf manifestosu" başlığı ile paylaşım rekorları kıran video "Hürriyetiniz için gözlere köleliği reddedin" başlığını taşıyor...

05.eylül 2014 .cuma Yeni-akit

http://www.yeniakit.com.tr/haber/hurriyetiniz-icin-gozlere-koleligi-reddedin-28718.html

https://www.youtube.com/watch?v=tNkoqtQ2i1I

harabat ehlini hor görme sakın..... definelere malik ne viraneler var !

Allahu Teala hidayet nasip eylesin, onun rahmetinin genişliğine bizim idrakimiz ermez.... çok örnek var bu konuda, Bişri Hafiler, Fudayl bin Iyazlar, Abdülkadiri Geylani Hazretlerinin çocukken kervanının önünü kesen eşkiyaların reisi, vs,...

ARKADAŞLAR İNSANLARDAN ÇOK BURDA HAYVANLAR KONUŞUYOR !

KİMİ HAYVANLAR SIRITMAKTAN KONUŞAMIYOR BİLE !

AĞLAYIN SU YÜKSELSİN BELKİ KURTULUR GEMİ !!!

https://www.youtube.com/watch?v=SkNrXhoTG9w

çorbada bizimde tuzumuz olsun....orası neresi neoluyo bilmiyorum ama hüseyinin mimikleri dikkatimi çekti arkadaşlar :) nediye yaptı onu ben çözemedim bilebilen söylerse seviniriz