Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
nevbahar

Tüm üstad Severleri Bekliyoruz

Recommended Posts

Allah bu programı hazırlayanlardan razı olsun..katılmayı çok isterdim ama malesef şehir dışında olacağımdan katılamayacağım..istanbulda olan kardeşlerime mutlaka katılmalarını öneririm,nefes alma fırsatı bulursunuz..

selam ve dua ile...

emekte bulunanlar sağolsunlar. verimli ve yakışır bi program olması temennisiyle. orda olmaya çalışıcam (o gün benim için çok yoğun bi gün olcak kısmetse)

Selamun Aleykum

cümlemizden razı olsun,çok emek verdik o gün inşAllah dualarınızla aksi bir durum olmaz.

katılımlarınızı büyük bir heves ve istekle bekliyorum

sevgi ve saygılarımla beraber hepinizin iştirakı duasıyla,sizlerde duayla kalınız efendim

vesselam

Selamlar,

Böyle bir organizasyona giriştiğiniz için teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. Allah'tan bir mani olmadığı sürece biz de orada olacağız inşallah.

Saygı ve selamlarımla

en çok bu durumlarda İstanbulda olamadığım için üzülüyorum :) programın görüntülerini fotoğraflarını bizimle paylaşırsanız en azından hayal etmemiz daha kolay olur.bu arada Bursa da hiç böyle birşey yapımıcak mı :)

Selamlar,

Böyle bir organizasyona giriştiğiniz için teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. Allah'tan bir mani olmadığı sürece biz de orada olacağız inşallah.

Saygı ve selamlarımla

ecmain olsun inşAllah.Allah sizlerden de razı olsun

Bir üstadsever olarak o gün orada olmaya gayret edeceğim. Allah muvaffakiyetler nasip eylesin, devamına erdirsin.

Allah'tan mani çıkmazsa ben de inşallah gelirim.

Zaten böyle bir organizasyonda NFK can dostu SERDENGEÇTİ'nin olmaması çok abes olurdu heralde galiba sanırsam :)

İnşallah sadece geleceğini bildirip işin edebiyatını yapıp da icraatte birşey gösteremiyenlerden olmayız. :)

HAYDİ DOSTLAR! O SALONU DOLDURMAK BİZE YAKIŞIR.

aah ah orada, yani İstanbul'da olmak için ne çok geçerli sebebim var :) da memleketin bir ucu işte.ha deyince gelinmiyor ki..

Üstelik sıkıntılı bir dönemden geçiyorsanız, camın o yanındaki sıcaklığı sadece avuçlarınızı hohlayarak arayabilirsiniz :)

neyse konuyu dağıttım biraz affedin..Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkesten Allah (c.c) razı olsun :)

en çok bu durumlarda İstanbulda olamadığım için üzülüyorum :)

aynen katılıyorum, program hakkında Allah utandırmasın İnşallah katılımcı sayısı çok olur ve Üstad bi nebze anlaşılabilir.

selam aleykum

bu güzel konferansa gidemiyeceğimiz kesinleşti.gidenlerden ricam odurki (özellikle admin ve ev sahibi nevbahar)güzel bir kamera çekimi yaparsanız burada yayınlamak gibi güzel bir olayı gerçkleştiririz.yok biz uğraşamayız gelen seyreder gelemeyen evınde oturur dersenız vay sizin halınıze.zırhınızı kuşanıp öle gelin .zira sizi çapraz ateşe tutacam bilesiniz.olayın muhataplarına önemle duyrulur.

selam aleykum

bu güzel konferansa gidemiyeceğimiz kesinleşti.gidenlerden ricam odurki (özellikle admin ve ev sahibi nevbahar)güzel bir kamera çekimi yaparsanız burada yayınlamak gibi güzel bir olayı gerçkleştiririz.yok biz uğraşamayız gelen seyreder gelemeyen evınde oturur dersenız vay sizin halınıze.zırhınızı kuşanıp öle gelin .zira sizi çapraz ateşe tutacam bilesiniz.olayın muhataplarına önemle duyrulur.

Aynısından , bildiğim vede bilmediğim dövüş sporlarınıda eklersek güzel bir manzara olmaz :)

Selamlar,

Evet, organizatörler arasında yer alan nevbahar arkadaşımız çekimleri yapıp kayıtları site ahalisiyle paylaşmak durumunda... Yoksa çapraz ateşe hazır olmalı.

Ben masum ve garip bir katılımcıyım, tüm mesuliyet Nevbahar'a aittir. :)

Saygı ve selamlarımla

ahhh ahhh!!!! şimdi siz neler yapıyorsunuzdur acaba,birazdan gerçekleşecek olan şu güzel organizasyonda olabilmeyi ne kadar da isterdik!!! fakat nasip işte :)

ahh istanbul ahhh!!!

dua buyurun....

Selamlar,

Tek kelimeyle harikulade bir organizasyondu, vesile olan herkesten Allah razı olsun. Okunan şiirler (ve bilhassa Mehmet Emin ve Sena kardeşlerimizin kabiliyeti), Nevbahar arkadaşımızın bizzat şahit olduğumuz gayretleriyle programa eklenen tiyatro kısmı, hele hele de Mehmed Niyazi (Özdemir) hocamızın tadı damağımızda kalan sohbeti ifade edilemeyecek kadar güzeldi. Bilhassa Mehmed Niyazi hocanın o leziz sohbetinden istifade ettiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Allah vesile olan herkesten, özellikle de bizi bu organizasyondan haberdar eden Nevbahar kullanıcı ismindeki arkadaşımızdan razı olsun.

Fırsatımız olursa programı sitede yayınlamak da isteriz. Umarım olur bu, çünkü gerçekten dinlenmesi şart olan şeyler anlattı M. Niyazi, gerçekten dinlenmeyi hak eden şiirler nefis tonlamalarla okundu, izlenmesi gereken bir tiyatro sergilendi.

Siteden katılan arkadaşlara ve samimiyetle katılmayı isteyen fakat mekan engeline takılan dostlarımıza da teşekkür ediyorum.

İnşallah ileride de bu tarz organizasyonların altına imza atılır/atarız...

Saygı ve selamlarımla

Katılımları için NFK fan'a,Mehmet'e ve Serdengeçti arkadaşlarıma teşekkürü ediyorum.Gelmeyi çok isteyip gelemeyen ancak gönülleri bizimle olan arkadaşlarıma da ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.Abdulhamit e ise +1 teşekkür ederim çok uğraş verdi gelebilmek için ama nasip olamadı.

Kamera çekimi yapıldı inşAllah çeken arkadaştan cd yi alıp göndereceğim buraya,sizler de izleyin :)

Aksaklıklar olsada bana görede güzeldi veya Necip Fazıl olunca herşey ayrı bir güzel zaten :)

ilginiz için tekrar teşekkür ediyorum arkadaşlar

dua ile kalınız efendim

vesselam

Sayın n-f-k Fan ın görüş ve dileklerine katılmamak elde değil. Hakikaten gidilmesi-görülmesi icab eden bir program oldu. Gelmeyenler çok şey kaçırdı diyebilirim.

Bizlerin bu faaliyetten haberdar olmasına vesile olan ve fiili olarakda organizasyonun içinde bulunan, değerli nevbahar kardeşime, Kadıköy İmam Hatip Lisesi Mezunlar Derneği mensuplarına ve tüm emeği geçenlere, ayrı ayrı teşekkür eder, sonsuz şükranlarımı sunarım.

Saygılarımla,

iştirakınız için ben teşekkür ederim

inşAllah başka programlarda da görüşürüz

dua ile kalınız

vesselam

Selamlar efendim, siteye rötorlu olarak yaptığım girişlerimden dolayı birçok mevzuda pasif kaldım.Aynı şekilde bu konu başlığındaki mevzuda da mesaj yazacak iştirakı bile gösterememiştim.

Efendim, hazırlanan bu programa katılma imkanım maalesef ki bulunmuyordu.Yapılan bu aktiviteden dolayı ziyadesi ile memnun ve mesrur oldum.Teşekkür ederim.Ben de ancak sizlerin yaptığı bu güzel aktivitenin sonucunda teşekkür niteliğinde ve yapılanları sanal ortama taşımanız mevzusunda ricada bulunmuş oluyorum(olacağım).

Gönlünüzden dava ahlakının ve aşkının hiçbir zaman gitmemesi dileği ile...

S.a

Şehri istanbulda oturan şanslı arkadaşlarımız. Emeğinize sağlık ama biz taşralıları fazla merakta bırakmayınız şu görüntüleri yollayıp bizleri biraz daha özendiriniz. Selam ve dua ile...

GİDEMEDİM GİDEMEDİM GİDEMEDİM :) HAYATIMIN EN KÖTÜ AKŞAM ÜSTLERİNDEN BİRİNİ YASADIM! KESKE SINIRLARI BİRAZ DAHA ZORLAYIP GİTSEYDİM!.....

İŞİN KÖTÜSÜ ORADA OLSAYDIM, BENİ BU DENLİ ÜZECEK OLAN O KAHROLASI KONUYA MEYİL VERMİYCEKTİM,

HAFAKANLAR BUHRANLAR...........................

Katkıda bulunanlar sağolsunlar ALLAH razı olsun.... cd'yi enkısa zamanda paylaşmanız ümidiyle

S.a

Şehri istanbulda oturan şanslı arkadaşlarımız. Emeğinize sağlık ama biz taşralıları fazla merakta bırakmayınız şu görüntüleri yollayıp bizleri biraz daha özendiriniz. Selam ve dua ile...

aleykum selam İstanbul da yaşamak nasip olamayan arkadaşım :)

şu 2 günde biraz yoğundum işlerim dolayısıyla;bu akşam ilgilenip haber vereceğim inşAllah cd hakkında.

dua ile kalınız efendim

vesselam

Selamlar efendim

Fethi Çağıl'ın okuduğu 2 şiir hazır şimdilik.devamı gelecek inşAllah.ben buraya koydum,adminimiz isterse yer değişikliği yapabilir :)

doyumsuz şiirler için lütfen tıklayınız efendim :)

buyursunlar :)

SERSERİ

KALDIRIMLAR

• Create New...