Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
bozkurt

Fenerbahçe Zaferi

Recommended Posts

Evet basıyorum, çünkü gs liler damarıma bastılar. Herşey karşılıklı :graduated:

o yazı bir siteden alıntı (antu ve diğer haber sitelerinde de var) (ilk sayfadaki son yazım)

Evet basıyorum, çünkü gs liler damarıma bastılar. Herşey karşılıklı :graduated:

o yazı bir haber sitesinden alıntı (ilk sayfadaki son yazım)

Neyse kardeşim öyle diyorsan öyle olsun. :)

fenerbahçe takımını tutan insanlara şaşıyorum açıkcası.

nasıl böyle bi takımı tutabilirlerki.. :graduated:

Aman sözlerinize dikkat edin, çarpılırsınız :)

..

Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum. Fakat ortaya koydukları futbolu beğenmedim diyebilirim.

Artık önümüzdeki maçlara bakıyoruz. :)

görsünler arkadaşım napalım.sonuçta buda benim düşüncem değil mi?

ama kendimce haklıyım yani :graduated:

YANİ FENERBAHÇE YORUM BİLE YAPAMIYORUM YAA :)

Bunu yazmış olmanda bir yorum zaten :)

Not.Fenerbahçeli değilim. İlla bi takım tutulcaksa Mehter takımlıyım :)

Dervish iyi diyorsun hoş diyorsunda, bundan evvelki yazında Galatasaray'a gönül verenlerin damarına basıyorsun.Evet 'birşeyler yazarken karşı tarafın tutumunu da göz önünde bulundurmak lazım' bu tespitin doğru ama önce kişinin kendisi bunu uygulamalıdır değil mi kardeşim?..

Not:Benimde yumuşak karnım Galatasaray'dır.

tebrik ederim arkadaşım iyi demişin ağzına sağlık.

fenerbahçe takımını tutan insanlara şaşıyorum açıkcası.

nasıl böyle bi takımı tutabilirlerki.. :)

Klavyeyi eline alan her gördüğü konuya yorum yapmak zorunda mı? Bence değil. Şu mesaja bakın Allah aşkına; ne üsluptan kurtarıyor, ne muhtevadan sıyırıyor, ne de yazım yanlışsız cümle okuma zevkini verme hususunda kıvırabiliyor. Laf atmak için, sataşmak için yazılmış. Sataşmak suç mu? Değil, ama sataşırken neyi ve nasıl savunduğunuz büyük ehemmiyette. Bu ne ya? Mesele zaten saçma sapan, ne demek böyle bi takım tutulur mu, bi deneyin bakalım tutulabiliyor muymuş, sonra yazarsınız. Geyiği ciddiye alan bir tip değilim, siz hoş perdeden mizahınızı yaparken 'ama ciddiyet yaa' diye zıplayan lastik bacaklı çekirgelere de uyuz olurum fakat şakadan da olsa bir iki şey söyleyin, şunun temellendirmesini yapın. Aklınıza geleni yazmak zorunda mısınız? Bizim burada bir miktar da olsa seviye beklemek hakkımız değil mi? 'tebrik ederim arkadaşım iyi demişin ağzına sağlık.' Hey yavrum hey! İşte ansiklopedilerin anlatamadığı, irfanın ulaşamadığı, ilmin kifayetsiz kaldığı nokta burasıdır! Yahu bir yazı paylaşılmış olsa ve bu yazının altında çok az sayıda mesaj bulunsa - yahut hiç bulunmasa -, bu konuyu güncelleyip insanların hoşnut olduğunu belirtmek amacıyla teşekkür edersiniz, yazana moral olur, eyvallah. Bu gerekli bir şey. Ama üstünden sular akmış, altından tünel geçmiş mevzuların sadece zihninizde meydana gelen bir takdir hissiyle hiçbir şey katılmadan ortaya dökülmesi ne kadar gerekli? Mevzu ciddi olsa yine bir şey demeyeceğim ama boş bir tartışma işte. İlcegeyi ben de haklı buldum, ama şimdi her gördüğüm mesajın altına hiçbir şey eklemeden, üslubum veya birikimimden hiçbir şey katmadan 'aferin güzel demişin', 'şerefsiz sallayıp dökmüşün' diye yorumlar yazsam bu forumun hali ne olur, Üstad'ın maymun ettiği Nurullah Ataç'tan ne farkım kalır? Haa, o en azından hatasız yazabiliyordu değil mi!

Etmeyin eylemeyin arkadaşlar, zihninize her geleni yazmayın şuraya, herkesin yazdığı hakkında yorum yapmak veya aklınıza gelen herşeyi yazmak zorunda değilsiniz, gerekliyse temellendirmenizi yapıp sataşın veya teşekkürünüzü edin de bu ne ya, seviyesizliğin dik alası... Beni çok sert olmakla itham edebilirsiniz, bir yere kadar doğrusunuz da. Ama şu konuyu mesela bi 12. mesajdan itibaren okumaya başlayın, bu sayfanın başında sizi rahatsız eden birşeyler yok mu hiç?

Kazan kaldırıyorum.

Diğer arkadaşların muhabbetlerini okumak bir ölçüde zevkli oluyor da bu ne şimdi ya!

siteye üye olurken türk dili ve edebiyatı kursundan sertifika olması şartı yazmıyordu.

asıl her aklına gelen şeyleri yazıya döken o şahıs sizsiniz.

eğer bu sitede yazılan yazılardan,yaptığım sizin tabirinizle manasız yazıları yazan bensem sizi butür salak eleştirilerinizden kurtarıyor ve siteden ayrılıyorum.

üye olurken bazı arkadaşlarım anlatmıştı aslında ama ön yargılı olmak istememiştim.

ama görüyorum ki yapılan ağır itamlar pek hoş karşılanacak değil.en azından sizin kadar acımasız davranmıyorum.amacım kimseye sataşmak değil kişiye yönelikte yazmadım bilmem farkındamısınız?ama siz bunun farkına varacak kadar ileri bir insan olduğunuzu düşünmüyorum.

eleştiri karşı tarafı rencide edecek şekilde yazılmaz.sizinkinin adı saldırganlıktır.