Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
nevbahar

25 Mayıs 2008 2.İstanbul Buluşması

Recommended Posts

Değerli arkadaşlar;

25 Mayıs 2008 pazar günü, n-f-k.com ailesi olarak Üstad'ı yaklaşan vefat ve veladet yıldönümleri sebebiyle yâd etmek amacıyla; sohbet etmeyi, hakkında bilgi ve fikir paylaşmayı, bu büyük fikir ve aksiyon adamını anmayı planlıyoruz. Katılmak isteyen arkadaşlar nfk-fan a ve bana Pm ile ulaşabilir.

vesselam

Küçük bir ihtimalle de olsa katılabilirim.

(Toplantının iptaline vesile olabilecek bir iş, ahahah)

Selamınaleyküm.

Ben yaklaşık olarak bu güzel forum sitesini takip ediyorum ve verilen gerçek paylaşımlardan alıntılardan ve üyelerin özgürce yapmış oldukarı yorumları okuyorum ve bu paylaşımları okurken öylesine okumuş olmuyorum aksine bilgilendiğimi düşünüyorum.

Sizin gibi değerli büyüklerimin bu şekilde bir topluluk kurup fikir alışverişi ve sohpet etmeyi çok isterim ve bundan büyük mutluluk duyarım eğer beni kabul ederseniz tabiki.

Bu konuyu takip edicem ve katılmak isterim.

Herkese Hayırlı Akşamlar.

NFK-Fan'de gelecek mi :) ?

Katılmak isteyenlerle bizzat ilgilenip daha sonra da programa iştirak etmemesi biraz abes kaçar Sayın Nfk-Fan'ın.

Programa katılmak isteyenlerle ilgilenecek oluşu programa katılacak oluşunun sabit delilidir. :)

Allah'tan bir keder olmazsa bizler de o gün orada olacağız. Dadaşahmet nickli hafız üyemiz de Yasin-i Şerif suresini kıraat etmek üzere aramızda bulunacaktır.

Büyük bir ihtimalle n-f-k.com la yapamayacağım ziyaretimi. Öyle görünüyor. Gerçi bir önem teşkil etmiyor ya sadece son anda ben gelmiyorum diyenlerden olmamak için söylüyorum. Gerçi bu da son andan sayılır mı artık affınıza bırakacağım.

Sizlere anma töreninizin-diyebiliriz sanıyorum- çok maneviyatlı, buluşmanızın verimli olmasını diliyorum.

Hakikaten heyecan verici bir buluşma olacaktır. Katılanlardan, duayla iştirak edenlere ne mutlu diyelim. Lakin biz oralara uzağız.

İnşallah başka bir zamanda ve aynı mekanda buluşuruz.

Selamlar,

Toplantıya hayli az bir vakit kalmışken, iştirak edecek arkadaşların zihinlerinde bazı sorularla beraber gelmelerini rica ediyorum. Böylelikle hem toplantıya vesile olan mevzudan sapmamış olur, hem de birtakım müşküllere elimizden geldiğince cevap vermeye gayret eder, ihtiyaç duyulan şeyleri söylemiş oluruz.

Bir mani olmadığı sürece, iştirak edeceğim elbette.

Buluşma vakti daha da yaklaştığında katılacaklarını PM ile belirten kullanıcılara, toplantı ile ilgili gerekli bilgiler temin edilecektir.

Saygı ve selamlarımla

E tabi herkes İstanbul'lu/İstanbul'da değil smile.gif Yani bu sene çok arzuluyordum hakikaten biggrin.gif İstanbul'a gitmeyi ve Üstad'ı ziyaret etmeyi. Bari duanıza ve muhabbetinize bizide ortak edin. Bir gönüldaşınız (öyle umuyorum) olarak bunu istiyorum.

Gelemeyenlerden biri de benim. Buralar, oralara çok uzak... Neyse ki kalpler bir...Ama bilin ki 3. İstanbul Buluşmasının başlığını ben açacağım :) Tamam mı nevbahar elleşme sakın! :D

Dualarınıza şu biçarenin adını da araya sıkıştırıverin.

ÜSTAD SEVENLERİ ile muhabbet etmek. ÜSTADI KONUŞMAK çok isterdim... lakin işlerimizin yoğunluğu nedeni ile gelemeyeceğim...

Herkese selam olsun... zamanı iyi değerlendiriniz olup bitenden bizlere haberdar ediniz inşallah...

selamet - muhabbet - dua ile...

küçük bir not : adıdeğmez kardeşim gelirse eğer ben ondan önce gelebilirim :)

adıdeğmez ve ben şiirlerimizle hoş olurdu muhabbet haksız mıyım :D

giden arkadaşlar için inş verimli bir buluşma olur,,

keşke ben de gelebilseydim,kısmet:((

Arkadaşlar ben de aranıza katılmayı,üstadın kabrinde bir fatiha okumayı çok isterdim fakat malum sınavlar dolayısı ile katılamayacağım için çok üzgünüm :)

Esselamü Aleyküm.

Değerli Arkadaşlar,

''Hayır için çıkılan yolda, Rahmet eksik olmazmış''

Bir araya gelerek yapmayı düşündüğünüz birlikteliği Rabbim Hayırlı ve Kolay Kılsın İnşaallah.

Selametle Kalın.

Şehr-i İstanbul'da olmak vardı diyerek üzüntü duysakta; Büyük buluşmaya az kaldı. Orada bulunan arkadaşlardan tekrar rica ediyorum: Bir Fatiha'da benim adıma okuyun. İlaveten: Şayet çay muhabbeti olursa, bir bardakta benden yana için smile.gif

geçen sene gelip de bu sene gelememek... ayrı bir heyecanı vardı. tekrar yaşamayı isterdim. kısmet hayırlısı böyleymiş. inşallah seneye buluşmak nasip olur.