Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
Muvazene

Yeni Temamız Ve Diğer Temaların Kullanılması Hakkında

Recommended Posts

Sayın üyelerimiz,

Epey zamandır fark ettiğiniz gibi forum temasını değiştirmiş bulunmaktayız. Sadece değiştirmekle kalmadık, 9 farklı temayı da hizmetinize sunduk. Mesajlar arasında ruhunuzu beslerken, yemeğin sunulduğu tabak misali, forumun göz cihetine hitap edici hususiyetini de es geçmiyor ve tabağı değiştirmek istediğinizde aşağıdaki işlemi geçekleştirerek kendi zevkinize uygun olan temayı kullanma imkânını sunuyoruz. Bu hizmetimiz sadece forum üyeleri için geçerlidir, üye olmayan misafirler bu temaşa nimetinden faydalanamayacaklardır. :)

Bu değişimin ve gelişimin fikir babası olan, ‘değiştirelim artık temayı’ diyerek bizleri icraate teşvik eden Achartave kardeşime bilhassa teşekkürü borç bilirim.

Temayı değiştirmek için:

1-Forum sayfasının en altına iniyor ve Tema Seçim listesine tıklıyoruz.

19504323fn9.jpg

2- 9 farklı temadan hangisini istiyorsak üzerine gelip tıklıyoruz.

54193509tj4.jpg

Temaların isimleri:

DecorusGreen

Metalaxe

Clearblue

Floral

Luna

Arobase

Highschool (Şu an kullandığımız tema)

IInvunder

Acid

edit/ mint, lavender, dragonfly, Aplitexear isimli yeni temalar yüklenmiş ve gold, acid, arobase isimli temalar silinmiştir.

Emeğiniz için teşekkürler..yeni farkettim temadaki bu değişiklikleri..özellikle floral adlı tema iştah açıcı..huzurun olduğu yerde nefes almak ne güzel..

Biraz geç oldu ama, teşekkür etmesem hak yemiş olacaktım. Düşünen, yapan ve bizlere sunan arkadaşlara eyvallahımı iletirim. Gönlümüze olduğu kadar, gözümüzede hitap ediyor sitemiz.

Ellerinize,emeğinize sağlık efendim,eve gidince temaları inceleyeyim,teşekkürümü bilahare yapacağım inşallah,ee derste ve hocadan gizli ancak bu kadar oluyor :)

Teker teker inceledim,hepsi birbirinden güzel olmuş,seçmekte zorlandım açıkçası ama en cıvıl cıvılı,en renklisi,en göz alıcısı FLORAL olmuş kanımca,ee tabi 'Beni seç!Beni seç!' diye haykırmasına fazla dayanamadım :) Çok teşekkür ederim Reyhan Abla'cığım :)

Emeği geçen arkadaşlara teşekkür etmek lazım, her tema için ayrı bir header hazırlanmış, en çok fotoshopçu arkadaş yorulmuştur sanırım :)

Başka bir forum, başka bir cms falan olsaydı her tema yüklediğinde ayrı bir xss, sql falan feşmekan açıklar da peşinde gelirdi. Achar üstad gerçi işini biliri :) Ee, kodlayanların da eline sağlık diyelim.

Bir iki konu var değinmek istediğim :)

Birincisi; temalardan birinde headerda üç hilal kullanılmış. Sizce sakıncası yoksa bence de yok :)

İkincisi; temalardaki imza linkleri cryptolanmış mıydı?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Elinize sağlık, Flural gerçekten çiçek gibi tema :)

Emeğinize sağlık.

Şu FLORAL temayı nasıl beğendiniz anlayamadım. Çocuk parkı gibi olmuş :) High_school mu default temanız işte o çok güzel. Logo bir harika özellikle. Gözü yormayan renklerden oluşuyor. Butonlarda uyumlu. Ee daha ne olsun :) ?

Diğer temalara bakmadım. Bakmayıda düşünmüyorum. Varsa diğerlerinde de Osmanlı Sultanları bakıveriyim :)

Sağolun arkadaşlar, cümleten Allah razı olsun.

Çocuk parkı gibi değil de, çiçek bahçesi gibi olmuş desek daha isabetli olur :) Renkerin cümbüşünü temaşa etmek için en uygun tema o. (Ki renkleri ve desenleri ile benim de en hoşuma giden tema :) )

Üstadla yapılan sohbet, röportaj ve anketlerden mürekkep bir derleme eser olan ‘Konuşmalar’ isimli kitapta geçen, Üstada yöneltilen çiçek ile ilgili bir suali bakın Üstad nasıl cevaplıyor:

”-Çiçeklerle ilginiz?

-Onların taşıdığı renk fenerlerine hayran hayran bakmadığımı ve oradan ilahi sanata çıkmadığımı söyleyemem.”

Diğer temalara bakmamak, size sunulan hizmeti es geçmek olmaz mı efendim? :)

Bildiğiniz gibi bugün (29 Mayıs) İstanbul’un Fethinin 555. yıl dönümü. Ve içinde bulunduğumuz sene de bu sebepten dolayı önem taşıyor. Logoda Fatih Han’ın yer almasının müsebbibi budur. Diğer temalardan birinde de Fatih Han’ı görmek mümkün. Başka padişah yok şimdilik, günün anlam ve önemine binaen ileride yeni tasarımlarla karşınıza çıkabiliriz. Logolar içinde yer alan Osmanlı’ya müteveccih bir motifi keşfetmeyi sizin kâşiflik hassanıza bırakıyorum Dervish kardeşim. :)

Ya bence floral en iyisi, turuncu renk hayat vermiş, hoş kendimi anaokulunda gibi hissadiyorum ama olsun, çok güzel olmuş. Ben de 3 gündür soğuk bir high school havasında yazıyordum. İnanın içim daralıyordu, şimdi keyiflendim:)) Yüksek okuldan anaokuluna geçiş evresini hiç bu kadar hızlı tamamlamamıştı ruhum:) Allahtan algı kaybıyla sonuçlanmıyor. Hoş çocukların yetişginlerden daha yüksek bir algıya sahip olduğunu düşünüyorum ama olsun klişe bir düşünceyi yıkmak zor. Ve ayrıca şu pembe tırtıl ne zaman kelebek olacak inşş:) yapanlardan Allah razı olsun, çok emek sarf etmişiniz belli.

Tema değişikliğinde yaptığım tek şey ücretsiz forum sitesi açıp temayı denemekti, reyhan hanıma teşekkür etmek gerekir. Hem grafiklerle hem yüklemeler ve düzenlemelerle baya bi uğraştılar.
Bu temaların tümü alıntıdır, başkalarının yapıp hizmete sunduğu temalar, reyhan hanımın çabalarıyla grafikleri vb bölümler düzenlenmiştir. Kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum baya bi zahmet gösterdiler.

Selamlar,

Çarpıtılmaya ve yanlış anlaşılmaya müsait olan güncel siyasî manasından dolayı 3 hilale temalarımızda yer verilmeyecektir.

Saygı ve selamlarımla

Yeni eklenen "SpringgL" isimli temayı da hizmetinize sunuyoruz arkadaşlar, bilhassa renklere ve desenlere hayran kalacaksınız. Temaya hakim olan pembe renk sizleri cezbetmekle birlikte, kalp motifleri de iç dünyanızda hayat bulan Üstad sevgisinin müşahhas plandaki mücessem bir kalıbı olacak. Bu temadaki bazı desenler bana Üstadın "Şebnem gibi doğ ve öl/Yıldızlı bir gecede" mısralarını hatırlatıyor. :unsure:

Güle güle kullanalım.

Emeği geçenlere teşekkürler, epey alternatif sunmuşsunuz bizlere. Ben de IInvUnder de karar kılıyorum.

Sağolun varolun!..

Sayın üyelerimiz, GOLD isimli tema da hizmetinize sunulmuştur.

bazı temalar benim için ciddeyetten uzak olmuş olsalarda (gold vs.) bir kaçının dışındakiler gerçekten çok güzel herkesin emeğine sağlık.seçim yapmayanlara açılan yani highscholl bence en güzeli.tekrar elinize sağlık....

Ben genelde ipb blue temayı kullanırım her forumda. Fakat buradaki diğer temalarımız çok güzel, standart gelen tema da öyle. Tek tek hepsinin bannerlarını ayrı ayrı yapmanız çok hoş ellerinize sağlık.

Sevgiler,

Sayın üyelerimiz,

Mantle ve enlighten isimli temalar da foruma eklenmiş ve hizmetinize sunulmuştur.

Helal olsun diyorum ve başkada birşey demiyorum. Bu şevk, hizmet ve emek takdire şayandır. Bizlere bu güzelliği sunan site yöneticilerine/emeği geçenlere tekrar teşekkür ederim. Eyvallah.

nfk forum güzel ama daha güzel olmasını isterim mesala daha renkli cıvıl cıvıl ola bilirdi bence neyse ginede güzel olmuş okadar muhteşem değil :crying_anim: :Smiley (20):

Selamlar,

Yazdığınız mesaj, bu konuyla ilgili olduğu için bu başlık altına taşınmıştır. Tema değiştirmek ve istediğiniz renklerin cümbüşünde forumda gezinmek hakkına sahipsiniz. Daha renkli ve cıvıl cıvıl bir ortam görmek istiyorsanız FLORAL isimli temayı seçmenizi tavsiye ederim. Temayı ve renkleri nasıl değiştireceğinizi de buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. İleride bayan kullanıcılarımız için daha fazla çiçekli ve renkli tema yükleyeceğiz :crying_anim:

Çocuk bahçeli tema da olacak mı, bence lazım. Beğenmiyolar sonra. :sticky:

Sign in to follow this  

• Create New...