İçeriğe git

Foto

Msn Yazılarınız

Konuda 194 cevap var

HEZ-EZ

HEZ-EZ

Gayretkâr Üye

• YüzBaşı
  • 174 Mesaj sayısı:
Eskici; alır mısın benim kırık düşleri mi de? Sol yanı eskimiş duygularım var mesela; alır mısın? Aka aka örselenmiş g/özyaşlarım var bir de. Sahi ne alırdın sen? Zaman aşımına uğramış anlamsız boş b/akışları da alır mısın? Güneşte kalmış rengi solmuş suskunlukları... Tutamadığım sözler var mesela; atmaya kı/yamadığım yanık zamanlardan. Kül rengi akşamlarım var hasret kokan anlardan. Mevsimlerim var; yağmurlu bahardan kalma... Dahası... Sahi sen daha önce geçmiş miydin buralardan?
O'nu tanıyan ve itaat eden, zindan da dahi olsa bahtiyardır. O'nu unutan, saraylarda da olsa zindandadır, bedbahttır.

Karanlıktan korkan bir çocuğu kolaylıkla affedebiliriz. Hayattaki gerçek trajedi yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.

Gerçek akılsız, dolayısiyle nasipsiz kimdir bilir misiniz? Ne aklın altında kalıp da onu hiç kullanmadan inanan, ne de aklın üstüne çıkıp onu akıl aleyhinde kullanarak inanmaya bakan...

buyukdogu

buyukdogu

Ayrıldı

• Sivil
  • 1.176 Mesaj sayısı:
Varken bunca günah,
Çekilmiyor bir kalbin ağırlığı...
Hiç...

Vefa Rüzgarı

Vefa Rüzgarı

Ayrıldı

• Sivil
  • 30 Mesaj sayısı:
Dinledikçe içime dokunan gece yüzlü ay...

buyukdogu

buyukdogu

Ayrıldı

• Sivil
  • 1.176 Mesaj sayısı:
Zümrüd-ü anka uçar senin bakışlarında, benim rüyalarımda birkaç deli güvercin...
Hiç...

Yusuf’un zindandaki bahtı

Yusuf’un zindandaki bahtı

Gayretkâr Üye

• Teğmen
  • 105 Mesaj sayısı:
ümmetin unuttuğu Arakan bugün kalbim senin için çarpıyor!

Tevbe kapısı açık dediysek, yeni günahlara koşman mı gerek...?

cansuyu

cansuyu

Ayrıldı

• Sivil
  • 93 Mesaj sayısı:
Canınla canım arasında ,bundan önce bir geçmiş vardı;orada tanışmıştık biz.

seratist

seratist

Sessiz Üye

• Teğmen
  • 1 Mesaj sayısı:
Mutluluk için gülmeyi bekleme belki bir gülüşünde saklıdır mutluluk..

cansuyu

cansuyu

Ayrıldı

• Sivil
  • 93 Mesaj sayısı:
Yüreğim adına cağırdım seni
Bulutlara tutun, yağmurlarla gel

buyukdogu

buyukdogu

Ayrıldı

• Sivil
  • 1.176 Mesaj sayısı:
Sen kimbilir,
rüzgârlı eteklerinle kimbilir hangi iklimdesin,
ben sensiz bu sessizlikle deli gibiyim, sensiz bu sessizlikle...
Hiç...

buyukdogu

buyukdogu

Ayrıldı

• Sivil
  • 1.176 Mesaj sayısı:
Şimdi arz-ı halimdir işit: Üflesin sûru ulu sesli melek. Yahut bir nefes alayım, kopsun içimdeki kıyâmet...
Hiç...

buyukdogu

buyukdogu

Ayrıldı

• Sivil
  • 1.176 Mesaj sayısı:
Hak şerleri hayreyler / Zannetme ki gayreyler / Ârif anı seyreyler / Mevla görelim neyler / Neylerse güzel eyler...
Hiç...

mitajanı

mitajanı

Müdavim

• YüzBaşı
  • 544 Mesaj sayısı:
msn yazısı diye bir şey kaldı mı ya... :shiny: ilginç cidden. ama o değil de hissi kablel vukuda zirve yaptım. niyet. samimiyet... neyse siz bunları düşünmeyin.
Ajan değil, simitçi simitçi..

*mission completed

buyukdogu

buyukdogu

Ayrıldı

• Sivil
  • 1.176 Mesaj sayısı:
Şimdi tekrar ne yapsam dedirtme bana yarabbi. Taşınacak suyu göster, kırılacak odunu. Kaldı bu silinmez yaşamak suçu üzerimde...
Hiç...

Betl

Betl

Sessiz Üye

• Teğmen
  • 33 Mesaj sayısı:

Sanırım artık msn diye bir durum kalmadığı için, whatsapp durum mesajı olarak adlandırılabilir. :)

ibrikçi

ibrikçi

Müdavim

• Teğmen
  • 773 Mesaj sayısı:

Nsn değilde bu gün youtbe de bişe yazdık bakalım ne cevap gelecek...

Yazı şöyle;

"Atatürkçü düşünce ile ülkenin ahlaki açıdan geldiği yer herkesin gözünün önündeyken siz hala neyin kıvırmasındasınız? Atatürkçülük dedikleri uydurma ideoloji ahlaksız kadınlara yanaşma . şirin gözükme çabasından başka bişe değildir.
Kemalizim ,feminizim gibi uydurma ideolajiler ancak karısının kızının kıçını açıp gezdirme meraklılarının kullanacakları şeylerdir Türk milleti ile uzaktan yakından hiç bir alakası yoktur. tamamiyle yunan kültürüdür. (bakınız amuda kalkan bir sözde lider adam fotoğrafı)
Türk milletine yunan kültürünü zorla , baskıyla aşılayan bu utanmaz arlanmazlar er geç ümmedi muhammedin önünden çekilip gidecektir. İnşaAllah"

Cevap Ekle