Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
NFK-Fan

İftar Buluşması İçin Katılım Durumu

Recommended Posts

Selamlar,

Katılan ve katılmak istediği halde katılamayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. İnşallah memnun kalınmıştır. Benim açımdan hayli faydalı bir buluşma oldu. İnşallah ileriki buluşmalarda, dünkü temelin üzerine daha fazla taş koyabiliriz. Her biri birbirinden kıymetli katılımcılarla tanışmak büyük bir zevkti benim için.

Şikayetler bize, memnuniyetler dostlara efendim. :)

Saygı ve selamlarımla

hımmm tamamını okumadan yazmışım demek yemek tertiplendi.....peki iftarda ne vardı ?

İftar yemeğinde; çorba, pilav, güveç, salata ve baklava vardı.Tabii bunlar bir tarafa, esasen tadına doyulmaz bir sohbet vardı iftarda.

Evt buluşma süperdi özellikle yemek mevzu. tatlı da süperdi valle gelmeyenler kıskansınlar çatlasınlar ohhh :)

Bi efsaneye göre Yemeği yöneticiler kendi elleri ile hazırlamışlar. hihiihi

ALLAH gelenlerden razı olsun.Gelmeyenlerlede tanışırız inş. birgün. Gerçekten buluşma çok güzel oldu Sohbete doyum olmadı walla. Bu arada goksal abi o tavlayı saymıyom ben :) rövanşını istiyorum banane :)

İstediğin zaman kardeşim..

Hani büyüklerimiz derlerya ; Yenilen pahlivan güreşe doymazmış,seninki de o hesap..sabaha kadar oynasak bilmem bişey değişirmi :) :D

Çok güzel bir geceydi, herkesle tanıştığıma çok memnun oldum...Sohbet güzeldi, yemekler güzeldi :)...Bu arada Göksal abimize çok zahmet verdik, burdan tekrar teşekkür etmek isterim.Sanal alemin dışında herkesi canlı görmek apayrı bir olgu :)...Düzenlenecek diğer organizasyonlara da katılmak ümidiyle inş (Nevbahar organizatörlüğünde :) )...

selamun aleyküm.dün gece hayatımda unutamıcam müthiş gecelerden biriydi.katılanlardan ve organize edenlerden rabbim ebedn razı olsun.herşey muhteşemdi muhabbet bi başkaydı yani.açıkcası bukadar güzel bi gece olabilcegini tahmin etmemiştim.göksal abiye ayrıca müteşekkirim.selam ve duayla

Değerli kullanıcılarımız,

Ramazan ayının ilk cuma günü olan 5 eylül tarihinde, Üsküdar civarında henüz belli olmayan bir mekanda site üyeleriyle beraber iftar yappmayı düşünüyoruz. Yalnız iftarı tertipleyebilmemiz için belli bir katılımın üstüne çıkılması gerektiği kanaatindeyiz. Dolayısıyla detayları netleştirmeden evvel, böyle bir iftar düzenlendiği takdirde katılacak arkadaşların kimler olduğunu ve kaç kişinin bu buluşmaya katılacağını görme lüzumuna binaen, bu konu açılmıştır.

Belirtilen gün içerisinde iftar düzenlendiği takdirde katılabilecek arkadaşlar için iki şık yazıyorum, gelmeyi düşünen arkadaşlar bunlardan birisini tercih edip yazabilirse memnun oluruz:

* A. Allah'tan bir mani çıkmazsa kesin geliyorum.

* B. Belki geliyorum.

Tarihin kendisine uymadığını, fakat farklı bir tarih olduğu takdirde a şıkkını seçebileceğini düşünen arkadaşlar olursa, bunu bu başlıkta alternatif tarih önerileriyle belirtebilir.

İsterseniz bana özel mesajla ulaşarak da cevabınızı verebilirsiniz.

saygı ve selamlarımla

selamün aleyküm abicim site içinde böle beraberliklerin olması çok güzel bi paylaşım ama ben ANKARAda yaşayan bi kardeşiniz olarak sizi gerçekten kıskandım sizden istirham ediyorumki böle organizasyonları burdada düzenleseniz ve o PAYLAŞIM ŞEREFİNE ben ve arkadaşlarımda nail olabilsek...umarım cvplarsınız....saygıarımla.ALLAH a emanet olun

Selamlar..

Unutamayacağım, harika bir akşamdı dostlar.. :) Memnun kaldık..

- Adles'in "Ümran???" deyişini,

- Mehmet'in "arkadaşlar bizdensiniz herhalde, buyrun" deyişini

- Göksal'ın, -abi- olduğunu öğrendiğim anı :), (yaşıtız sanıyordum)

- Mihrimahh'ın mimiklerini,

- Nevbahar'ın sinirli gelişini,

- Fan ile Mehmet'in fısıldaşıp, gülüşmelerini, (görmedim sanmayın..)

- Balaban'ın, Davut'un bayan olduğunu öğrendiği anki yüz ifadesini,

- İlcege'nin cimbom'u kurtarmaya çalıştığı anları,

- Harun Yaşar'ın büyükdoğu yayınevini tarif edişini,

- Ü.Y' nin ortaya laf atıp bir türlü devamını getirememesini, (Konuşma özürlü ne olcak :) )

- Ve de Mado önündeki bekleyişleri

Hiç unutmayacağım :)

26 Mayıs'ta inşallah İstanbuldayız..

Dün akşam olduğu gibi burda da en sona ben kalmışım :) Dün akşam için kusuruma bakmayınız efendim.Organizatör (!) olarak en erken ben olmalıydım ama iş bitş saatim 19:30..Ve Altunzade trafiği var tabiki..Takside yaşadıklarımı bi ben bilirim bir de Yaradan! Taksicinin utanmadan yanımda sigara içmesi zaten başlı başına sinirlenme sebebi benim için..E geç kalmak zaten beni knock out eden durum..Mayıs'ta tekrar görüşmek üzere efendim..Katılan-katılAmayan herkese teşekkür ederiz..Gerçekten de unutulmaz bir akşamdı..

Vesselam..

Selamlar..

- Göksal'ın, -abi- olduğunu öğrendiğim anı :D, (yaşıtız sanıyordum)

- Ü.Y' nin ortaya laf atıp bir türlü devamını getirememesini, (Konuşma özürlü ne olcak :) )

Hiç unutmayacağım :D

aynen :)...Sabahtan beri konuşuyoruz mihrimahh (çift h ile lütfen :) ) ile dün geceyi...Sesim geliyor mu oraya ? :D...Hadi Ümran birlikte gidelim:D...Hayır önce sen Selda :D...Çok güzeldi, Mehmet'in çayla ilgili espirisi de güzeldi :D...

O bu değil de evden çıkarken annem dedi ki bana: 'Evladım hayırdır nereye gidiyorsun, iftara kalmayacak mısın?' Bende: 'Anacığım sitedeki arkadaşlarla iftar yapacağız' dedim.Tabii anacığım ne bilsin siteyi, sanal alemi... :) Başladım anlatmaya anacığıma mevzuuyu.Yinede pek inandıramamıştım galiba, çünkü mütereddit bir hâldeydi ben evden çıkarken.Artık ne düşündü bilmem ama tahminim bizim oğlan 'olaylara filan mı karışıyor yoksa' diye düşünmüş, iç geçirmiştir. :) O ne içlidir ben bilirim onu.Eee ne de olsa ana yüreği, bir yerde evladını merak ediyor.Bu da düne dair benden bir anı, iftara dair olanı biteni arkadaşlar yazmışlar zaten.

Devamlı sinirli halim yoktur benim aslında ya..Çok kötü bir intiba oldu yeni tanıştığımız arkadaşlarla..Neyse tanışırız elbet :)

Selamlar..

- Göksal'ın, -abi- olduğunu öğrendiğim anı :), (yaşıtız sanıyordum)

Hiç unutmayacağım :D

:):D:D Bizde...

Devamlı sinirli halim yoktur benim aslında ya..Çok kötü bir intiba oldu yeni tanıştığımız arkadaşlarla..Neyse tanışırız elbet :)

Yaa bende öyle 7/24 kulağına kulaklık olan birisi değilim ama öye tanınmışız napak heuheuhu :)

Yaa bende öyle 7/24 kulağına kulaklık olan birisi değilim ama öye tanınmışız napak heuheuhu :)

Balaban haklı,Naparsın, etme bulma dünyası newbahar kardeşim :)

Msn e çevirmeyin olayı yav. Canımız çekiyor ala ala :) Bizde insan evladıyız.

Hadi fotoğrafları yollayın sadece bana. Söz şantaj amaçlı kullanmayacağım :)

(Fotoğrafların içerisinde hediyelerle çekilmiş olanlarda bayağı bir makbule geçer)

Msn e çevirmeyin olayı yav. Canımız çekiyor ala ala :) Bizde insan evladıyız.

Hadi fotoğrafları yollayın sadece bana. Söz şantaj amaçlı kullanmayacağım :)

(Fotoğrafların içerisinde hediyelerle çekilmiş olanlarda bayağı bir makbule geçer)

Aynen katılıyorum ama sadece bana kısmına değil tabi ki..

Canımız çekti valla.. :) Muhabbetiniz daim olsun ne diyelim.. :)

Selamlar,

Katılsaydınız görürdünüz. Leziz sohbet diye tam da ona denir işte. Ağzında yemek varken konuşan yoktu bu arada, lokmalar arasında kelam için teneffüs araları vermeyi düşünebilecek insanların katıldığı harika bir içtima oldu.

Arkadaşlar, oradan bakınca buluşmanın sadece yarım saatlik bir yemek faslından ibaret olduğu mülahazası mı hayat buluyor?

Hakikaten enteresan :)

Dolu dolu 5 saat geçirmemizi sağlayan tüm arkadaşlara tekraren teşekkürlerimi iletiyorum.

Ne demiştik arkadaşlar mesaj yazmayla ilgili, hatırlayan var mı? İpucu: Düşünmek... Kim hatırlıyor?

Saygı ve selamlarımla

bir de fotoğraf mı çektirdiniz :Smiley (20):

:)

olmaz ki ama gelmek isteyip de gelemeyen var...lütfen fotomontajla beni de ekleyin resimlere :)

:)

mümkünse bir buluşma daha istiyorum....hatta sakarya da olursa ne şahane olur...

Ben :) ben hatırlıyorum biryerlerden sanki... Her cevap yazışımda aklıma geliyo ama,sadece benle de olmaz dimi...

dikkat edelim bari artık... :) ... fan ı kızdırmayalım... (üç nokta)

Ben :) ben hatırlıyorum biryerlerden sanki... Her cevap yazışımda aklıma geliyo ama,sadece benle de olmaz dimi...

dikkat edelim bari artık... :) ... fan ı kızdırmayalım... (üç nokta)

üstüme alınmam gerekiyor mu yoksa benimle hiç alakası olmayan bir mevzu mu :)

Maşallah ,güzel , keyifli ve ses getiren bir gece olmuş anlaşılan. gönül isterdiki orda olalım.... bu şekilde aktivitelerin çoğalması dileklerimle

üstüme alınmam gerekiyor mu yoksa benimle hiç alakası olmayan bir mevzu mu :)

Üstünüze alınacak bir şey yok..dolayısıyla da sizinle alakası yok..o akşam kendi aramızda konuşulanlarla alakalı bir durum... (üç nokta)