Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Suffiyun

Üstâd Renklendirme

Recommended Posts

Çok güzel bir şekilde renklendirmişsiniz, elinize sağlık, teşekkür ederiz. Diğer kısımlar da renklendirilirse çok daha profesyonel bir görüntü ortaya çıkacaktır. Ama şu hâliyle de hoş bir kare olmuş, Üstadın müşahhasta da renkli bir sûrette olması, diğerlerinden ayrı tutulması da, mücerrette de diğerlerinden ayrılan yönlerine karşılık gelen bir işareti simgeliyor sanki. :)

Renklendirmede kullandığınız programları ve varsa anlatımını sizden rica edebilir miyim :) ?

Animasyon'a yöneleceğim artık.

Bu linkteki gibi birşeyleri amatör de olsa yapmak niyetindeyim. (Animasyon ve müzik yapmayı bilen var mı :D?)

Öncelikle renklendirmeye bir bakınayım diyorum bu yüzden.

Çalışmanızda bayağı başarılı. Tebrikler.

Bu dünyada renk, nakış, lezzet ne varsa küsüm,

Gözümde son marifet Azrail'e tebessüm..

ama ne de hoş olmuş...

teşekkür ederiz emek verene...

muhabbetle...

Renklendirmede kullandığınız programları ve varsa anlatımını sizden rica edebilir miyim :) ?

Animasyon'a yöneleceğim artık.

Bu linkteki gibi birşeyleri amatör de olsa yapmak niyetindeyim. (Animasyon ve müzik yapmayı bilen var mı :D?)

Öncelikle renklendirmeye bir bakınayım diyorum bu yüzden.

Çalışmanızda bayağı başarılı. Tebrikler.

Photoshop :D

Belli bir anlatımı yok, ps bir derya, her türlü yüzebiliyorsunuz bu nedenle.

Çok teşekkür ederim değerli admin,Allah razı olsun; ama bir türlü yükleyemedim bilgisayarıma.. Ya sorun bende ya da programda. Çok büyük ihtimalle bendedir de neyse :D Allah razı olsun tekraren...

Eğer resimde, ok işaretinin gösterdiği yere tıklarsanız indirme sayfası açılacaktır. Tekrar deneyiniz isterseniz. Veya başka alternatif olarak buradan indirmeyi deneyiniz. İlgili resim de aşağıda. Bu da olmazsa google'dan "photoshop download" gibi anahtar kelimeleri kullanarak arama yapınız, yine bulabilirsiniz.

adszpi8.jpg

Yani aslında aynı prgramı indirdim fakat; kurma işlemini gerçekleştiremedim :D Ama şimdi kuruyorum.Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.