Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
NFK-Fan

7 Şubat 2009 Messenger Toplantısı

Recommended Posts

Selamlar,

Değerli kullanıcılarımız, 1 Şubat pazar akşamı saat 20:00'de MSN ortamında n-f-k.com kullanıcıları olarak toplanmayı uygun gördük. Bu toplantı vesilesiyle sitemiz hakkındaki fikirlerinizi bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilir, bizim sizlerden yardım isteyeceğimiz bazı noktalarda düşüncelerinizden istifade etmemize izin verebilir ve sitenin izleyeceği yolda tavsiyelerinizle katkı sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sitenin her türden insana, kendi amacı doğrultusunda daha faydalı olması ve Üstad'ın daha geniş kitlelere tanıtılabilmesi için, keyfiyet noktasında neler yapılabileceğine dair değerlendirmelerinizi de bekliyor olacağız. Bunun dışında kullanıcılarımız arasındaki samimiyetin de bu toplantılarla daha iyi bir noktaya geleceğini umuyoruz. Ayrıca, bu toplantı sayesinde varsa kendi sorularınızı da bizlere yöneltebilirsiniz.

Toplantıya katılacak olan kullanıcılarımız, [email protected] adresini listelerine ekleyebilir. Toplantı saatinde bu adresten bana yazarsanız, konuşmanın yapılacağı pencereye sizi dahil edebilirim.

Fikir ve katılımlarınızı bekliyor, özellikle de sınıf üyelerimizin katılımını önemle rica ediyorum.

Saygı ve selamlarımla

Vay be 1 Şubat :sticky:

Buna hiç gerek yoktu ki. Ben öyle doğumgünü hediyelerinden hoşlanmam (Kesinlikle yalan. Çok severim :yes:)

Umarım orada olabilirim. Hayırlısı.

Selamlar,

Değerli arkadaşlar, özür dileyerek belirtmek isterim ki geçtiğimiz pazar günü ani bir işim çıktığından dolayı toplantıyı düzenleyemedik. Bu sebeple evvela toplantı saatinde MSN'de bekleyen arkadaşlardan özür diliyorum. Toplantıyı bu cumartesi saat 20'ye aldık, katılabilirseniz memnun olurum. Şahsi sabotemden dolayı tekrar özür diliyorum, hakkınızı helal edin.

Saygı ve selamlarımla

selamun aleykum,

geçen sefer katılmak istediğimizi belirtmedik,bu nedenle admin kardeşim dervish dışında kimsenin katılmayacağını düşünmüş.şimdi söylemek vaktıdir,ben inşallah o saatte orada olacağım.

selametle

Selamlar,

Evet, toplantıya katılamayacağım belli olunca "Nasıl olsa kimse katılmayacaktı" rehavetiyle sessiz kaldım, fakat dervish haricinde en az 3 kişinin daha toplantı için beklediğini öğrenince hem toplantıyı ileriki bir tarihte gerçekleştirmenin, hem de durumu izah etmenin uygun olacağı kanaatine vardım. Meşguliyetim toplantıyı sabote etmiş oldu. Bu cumartesi halledelim inşallah.

Bizim size danışacağımız birkaç nokta olacak ilk mesajda da dediğim gibi. Bu esnada siz de fikirlerinizi derleyip toparlarsanız toplantıda mümkün olduğunca verimli bir neticeye ulaşırız inşallah.

Saygı ve selamlarımla

Ben sizi ekledim sayın fan abi.

7 şubatta görüşmek üzre.

Selamlar.

Mazeretinizi anlayışla karşılıyoruz.

İNŞAALLAH bu sefer bir aksilik olmaz da gerçekleşir.Zira önceki duyurunuzu dikkate alarak pazar akşamı bir saat kadar bekledik.

Selametle..

ben 45 dakikalık bir gecikmenin ardından msn de idim.. ilk aklıma gelen muhabbet başladı ve bitti oldu... diğer aklıma gelen, acaba çevrimdışı mı takılıyorlar?(malum bu aralar çok moda oldu çevrim dışı takılmak:P)

yoksa sevgili adminimiz beni engelleyip sildi mi?:)) tamam tamam bu hiç aklıma gelmedi:P

inşaALLAH cumartesi orada olmak niyetindeyim... ama dünya bu.. dönüp duruyor, olamaya da bilirm:)

ama katılmayı büyük bir aşk ve şevkle istiyor katılmazsam da eğer bana da karpuz ayırmanızı temenni ediyorum:)

Hmm haftasonu!!! Hafta içinden de yoğun olduğum bi zaman dilimi ki, bi de akşam vakti... Hayatın, benim nazarımda yeni başladığı bir zaman... Bi mucize olursa, orada oluruz inşaallah. Nasibi olan orada olacaktır zati;)

Elazığ Sanayi ve Ticaret Odası Seçimleri var bugün. Oy vermeler saat 17:00 da bitecek. Sonuçlar saat 8 gibi açıklanacak. Çok yoğun saatler benim için. Bir yemek arası buldum da internet cafeye kaçtım birkaç dakikalığına :) Saat 8 de açıklanırsa eve 9 gibi ancak dönerim. Sanırım toplantıya yetişemeyecem. Maruz görürsünüz artık...

Çok istiyordum toplantıya girmeyi. Yinede belli olmaz. Bir fırsatını bulup kaçarsam orada olacağım.

su an tamda toplantidayiz,haberiniz ola,katilmak isteyenlere duyurulur

selamlar

Bu adres toplantı olacağı zamanlar mı acık oluyor sadece ve o zamanlar mı istisare edebiliyoruz? tekrar bir toplantı düsünüyor musunuz?

Şimdiden birşey söyleyemesek de ilerleyen tarihlerde tekrardan bir toplantı düzenlenecektir. Muhtemelen Yaz dönemi içerisinde gerçekleşir. Adres ile kastınız formun bu sayfası mı yoksa site kurucusunun adresi olan [email protected] mu? Forum olarak sayfamız zaten açıktır. İletişim adresi ise site kurucusunun siteyle ilgili mevzulara yönelik, şahsi kullanımına ait adresidir. Yani msn gibi düşününüz.

Saygılarımızla...

tesekkür ederim.Ben sahsi msnden cok sadece bu sebeble kullanılan bir adres sandım,cevabımı aldım.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...