Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
BDG

Hoş Geldiniz

Recommended Posts

Hoş Geldiniz

Sitemize yeni üye olmuş kullanıcılarımızın kendilerini tanıttığı bölüm olan "Yeni Üyelerimiz" kategorisinde site yönetimi olarak pek faal olamıyoruz. Biz de bu duruma binaen yeni gelen üyelerimize buradan yönetim olarak "hoş geldiniz" diyoruz.

Saygılarımızla...

• Like 3

Eyvallah. Sağ olasınız. Gerçi üye olalı 10 gün oldu ama...

Üye olduğum tüm platformlarda kullanırım mahlasım olan "Mavera"yı.

Faniyatımda, bir diğer üstâdım İskender PALA'nın kelâmı ile var olmuştur.

Üstâd'ın her kelâmı değerli, manidar lâkin en sevdiğim eseri "Kaldırımlar".

Hani diyor ya Üstâd,

"Her şey akar, su, tarih, yıldız, insan ve fikir:

Oluklar çift, birinden nur akar, birinden kir"

Ahir zaman kıyılarında olduğumuz şu anlarda böylesine hayırlı paylaşımların yapıldığı alanların olması bizleri ümitlendiriyor.

MAVERA KARDEŞ siteye üye olmadan önce ismimin örnek kabullendiklerimden saygıdeğer yazar İSKENDER PALA nın sıkça kullandığı "mavera" olmasını çok istedim.Bir baktım bir başkasının adı mavera. Meraklanmıştım kimmiş benimle bu konuda aynı fikirde olan kardeş diye meğer sizmişsiniz ilerleyen zamanlarda sizinle de irtibata geçmek isterim.....

• Like 1

efendim rahatsiz olmayin ..zaten biz alicagimizi aliriz forumdan :confused1: siz yayin akisina bakiniz lutfen..biz arada bakar nemalaniriz insallah...cokda muhim degil yeni uyelere ihtimam edilmesi..selam ve dua ile rastgele

Hoş Geldiniz

Sitemize yeni üye olmuş kullanıcılarımızın kendilerini tanıttığı bölüm olan "Yeni Üyelerimiz" kategorisinde site yönetimi olarak pek faal olamıyoruz. Biz de bu duruma binaen yeni gelen üyelerimize buradan yönetim olarak "hoş geldiniz" diyoruz.

Saygılarımızla...

teşekkür ederim, hoşbulduk

• Like 1

Hoş bulduk. Necip Fazıl'ı çocukluğumdan beri çok sevr ve hemen hemen bütün eserlerini okurum. Sitenizi tesadüfen keşfettim ama çok güzel bir rastlantı oldu. Artık hergün burdayım inşallah :)

Hoş gördük, hoş bulduk..

Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah ve Berekatühü

Maşallah ne ince düşünülmüş Allah Teala Tekaddes Hazretleri razi olsun BDG kardeşim.

Üstadın eserleri ile alakadar olmuş ve onu hazmeylemiş ve manevi atölyesinin fikir tornasında ruhu işlenmiş genç dimağlardan böyle bir karşılama beklenirdi zaten. Yineliyorum forum nurun ala nur müptelası olacağız inşallah.

Forum müntesiplerine ve yönetim heyetine kolaylıklar dilerim gönülleriniz ilim, irfan ve hikmet nurları ile tezyin ve tenvir olsun İnşallah-u Teala.

Fi Emanillah

Hoşbulduk efendim...üstadın havasının buram buram koktuğu bu mekanda bulunmak çok güzel...

Ramazan ayı olması sebebiyle olsa gerek forum pek sessiz,sakin..:confused1:

merhaba

siteye girmeyeli aylar, belkide yıllar oldu.. çok şey değişmiş bu süre zarfında.. site kendini yenilemiş.. o zamanlardan biçok arkadaşım artık siteye girmez olmuş.. siteye girince o eski günler geldi aklıma..siteyle tanıştığım. üye olduğum günler. yurtta bilgisayarda sıra bulabilmek için bekleyip sıra gelince ilk iş bu siteye girdiğim günler.. eski günler yani.. geriye dönüp bakıyorum aradan kocamaaan 5 yıl geçmiş.. ama zaman siteyi daha da güzelleştirmiş..emeği olan herkesten allah razı olsun.. sitede yine eskisi gibi aktif olur muyum bilmiyorum..zaman göstericek ..çünkü geçen zaman hayatıma farklı sorumluluklar yükledi..yine de herşeyi zaman göstericek.. selametle kalın.. hayırlı akşamlar sevgili site sakinleri..

Yanılırsınız yanılırsınız, biz böyle parlarız ama kolayca silmeyiz, usulünce işler yürüdü mü mesele olmaz Allah'ın izniyle. Elbet her görüşten insana açığız. Elbet karşılıklı istifade edilecek konular olur, hem sitemiz gerçekten süper bir donanıma sahiptir. Şahıslar da aynı nispette samimi ve de bilgilidirler. Rabbim hak davadan ve de inanıştan ayırmasın.

Hoş gelmişsiniz kardeşim, yemeği yedikten sonra besmele çekmek gibi oldu ama olsun.

merhaba

siteye girmeyeli aylar, belkide yıllar oldu.. çok şey değişmiş bu süre zarfında.. site kendini yenilemiş.. o zamanlardan biçok arkadaşım artık siteye girmez olmuş.. siteye girince o eski günler geldi aklıma..siteyle tanıştığım. üye olduğum günler. yurtta bilgisayarda sıra bulabilmek için bekleyip sıra gelince ilk iş bu siteye girdiğim günler.. eski günler yani.. geriye dönüp bakıyorum aradan kocamaaan 5 yıl geçmiş.. ama zaman siteyi daha da güzelleştirmiş..emeği olan herkesten allah razı olsun.. sitede yine eskisi gibi aktif olur muyum bilmiyorum..zaman göstericek ..çünkü geçen zaman hayatıma farklı sorumluluklar yükledi..yine de herşeyi zaman göstericek.. selametle kalın.. hayırlı akşamlar sevgili site sakinleri..

hoş geldiniz.Rabbim istifadenizi ziyade etsin...

Hoşbulduk. Şöyle tahmin ediyorum bana en fazla 1 ay dayanabilirsiniz gibi geliyor. Umarım yanılırım :)

hoş geldiniz.Neden o kadar az olsun bismillah dedik ya gerisi gelir evellallah:)istifadeniz ziyade olsun...

Çok şaşırdığımı söyleyeyim. Açıkçası 1, 2, 3 hadi bilemedin 4. mesajda üyelik silinir diye tahmin etmiştim. :) Karşılıklı istifade etmek dileğiyle.

• Like 1

Çok şaşırdığımı söyleyeyim. Açıkçası 1, 2, 3 hadi bilemedin 4. mesajda üyelik silinir diye tahmin etmiştim. :) Karşılıklı istifade etmek dileğiyle.

Sizi şaşırtan ne açıkçası çok merak ettim.Burada Hakk konuşur Batıl susar.Doğruyu söyleyenin 10. köyden seslenmediği bir aileyiz biz.Emin olun çok istifade edeceksiniz...

Bizde aslında senin için aynı şeyi düşünüyorduk. "Acaba ne kadar dayanacak?" "Ne zaman Yöneticilerin kendisini atmasını sağlayacak birşeyler yazacak?" diye

Yani sana bu site ahalisi alışkın. Aslında senin şahsında senin gibilere alışkın.

İnanırmısın her üç-dört ayda bir, bir şaklaban çıkar buraları ve insanların beyinlerini bulandırdığını zanneder ve sonunda (tabakhanede çalışanın misk kokulu çarşıda kendini kaybedip bayılması misali) dayanamaz ve kendi zehrinide alıp akıtabileceği başka bir yere cehennem olur.

Tecrübeyle sabit :sweatingbul:

Üzgünüm ama bu böyle :utanma: