Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
BDG

Hoş Geldiniz

Recommended Posts

Herkese hayırlı günler dilerim efendim. Ben de artık naçizane aranızda bulunmaktayım. Buralarda bir dostum var, onun tavsiyesi ve daveti ile geldim. Kendisi kısaltılmış adıyla “ayarsız” nam kişidir. En sevdiğim arkadaşlarım listesinde ilk 100’de görecek kadar severim kendisini :) Dostumdur kısacası.

Üstad adına açılmış bir sitede bulunmak onur verici. Üstadı gereği gibi anlamam için inşallah buradaki paylaşımlardan yararlanmaya çalışacağım.

Ayarsızın bir ismi daha varmış demek : 100 numaralı adam… Nihahaha. Çok benziyorsunuz; ikiz misiniz? :)

Hoşgeldin...

Size de hayırlı günler, hoşgeldiniz kendiniçöpeatançevreci kardeşim. "ayarsız" :rambo: deyince içim bi tuhaf oldu. Allahümme sabir. Bu adam oldum olası trübünlere oynuyor, duygu sömürüsü yaparak insanların ilgisini çekmeyi hedefliyor ve başarılıda oluyor, üzerine gidildiği takdirde kurnazca hareket ediyor, başka kanallardan cevap vererek kendini haklı çıkarıyor, blöf konusunda üstüne yoktur mesela. En son hatırladığım kadarıyla beni bir psikopatla karıştırmış olmalıki elimde neşterle kendisini kovaladığımı ve benden bir heyula gibi korktuğunu filan yazmış. Yuhh..! Bu adam Raskolnikovmu okudu acaba sonra uyudu kabus mu gördü? :) Elimde balta filan... Belki sizide kendisine destek olması için davet etmiştir zira burada yalnız ama maksadı müphem... Size dostane bir tavsiyede bulunmak isterim sizi temin ederim bu sizin menfaatinize olan tavsiyedir kulak kesilin ve beni iyi dinleyin, O şahısdan uzak durun ayarınız, tadınız, tuzunuz kaçmasın. :)

Toplasan elli tane tanıdığı vardır çevrecinin. Hepi topu elli… İlk yüze girmiş olmam bence küçümsenecek bir başarı değil.

Hoş geldin; nihayet gelebildin çevreci. Şunu da unutma; karadan, denizden ve ceketten uzak dur. Kirpiklerin ok ok eyle, vur sineme öldür beni.

Bir hatırlatma : İkiz değiliz çünkü onun saçları uzun benimse burnum küçük. Onun ağzı var benimse dilim yok. İkiz olmamız imkansız.

By_x’i duydun değil mi çevreci. O da onlardan biri. Onlar mı kim? trra ve ceket. By_x ile bir araya gelip klavyeme bile büyü yapmaya kalktılar. Lakin tüm bu engellemelere rağmen gördüğün gibi yazıyorum çevreci. Yazmaya ve insanlara gerçekleri anlatmaya devam edeceğim.

Ceket, oğlum bu herif mahallenin çingenelerini topladı geldi lan galiba. burnuüçbuçukatanpinokyo, yalanıkaravanaatandoğrucudavut, atanolmasababankimdibilemezdinşerefsiz filan da çıkar yakında. Ayarsızcım, biz iyi çocuklarız bak merabaaaaa merabaa, di mi ceket? eheh ehehehe memnun olduuk, şey biz gidelim, süt içme vakti gelmiş de. (Yürü lan yürü gebertecekler bizi!)

Bir de fark ettiysen hepsi bir şeyler atıyor abi. Kafamıza gözümüze bir şey çarpacak diye korkuyorum. By_x'in yazdıklarını okudun mu? Adam kendi ipini çekti resmen:)

Ehehe maskesi düştü düşecek bu adamın afalladı sanki. İpliğini pazara çıkarınca manevranın hasını gösterdi yine, neymiş efenim bir dahi aşk ile tekrar edelim "Yazmaya ve insanlara gerçekleri anlatmaya devam edeceğim." miş. öhö öhö şu siyasetçilerin meşhur sloganlarını andırdı kıvrak söylemi, "Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır" :) Trracım adam ayarsız, ayarsız. İstem dışı kendine yatkın birilerini buluyor arıza mıknatısı mübarek, bizimle frekansı tutmayınca devayı dışarda arıyor. Neyse fazla irdeleyip teferruata girmeyeceğim çevreci hakikatı kısa zamanda öğrenecekir ayarsıza bakıp kararmazsa eğer. :) Ceket, demirden korksaydık trene binmezdik, yiğidin harman olduğu yerden yazıyorum, boynumda yular altımdaki tabureyi tekmeleyecek yiğit arıyorum. Çok mu iddialı oldu lan trra dur beni de bekle... :D

Nereye geldim ben yahu:) Kendimi bir anda inanılmaz bir atmosferin içinde buldum. Daha düne kadar sessiz ve sakin bir hayatım vardı fakat şu anda bir fırtınanın içinde trradomir’den SiyahCeket’e, oradan da By_x’e savrulup duruyorum. Ayarsız’a ise Ferdi Tayfur’dan “Hadi Gel Köyümüze Geri Dönelim” şarkısını armağan ediyorum. Siz bakmayın ayarsıza; kendisi 7 yaşlarındayken Müslüm Gürses albümleri satın alır, bütün mahalleye sabah akşam dinletirdi.

Benden iyi olmasın ama iyi adamdır gerçekten. Beni hiç kandırmadı bugüne kadar. Mesela buraya beni davet ederken, kendisinin burada çok saygın bir konumu olduğunu, herkes tarafından sevildiğini söylemişti:)

Hacılar sakin olun, buranında bir sahibi olduğunu unutmayın. Ajan gitti gideli ben bakıyorum bu tarz işlere. Ayarsız'a ayar verecez diye az uğraşmadık bir de sen geldin gırinpisci kardeş. Şimdi biraz efendi olun ve şu hemen aşağıdaki parçayı dinleyin, umarım mesajı alırsınız.

Bence güzel söylemiş. Fakat yine de Madonna’nın bir parçasını paylaşsaydı daha iyi olurdu sanki dar-ı cihan. Hazır İstanbul’a da gelmiş kendileri. Madonna’nın İstanbul konserine bizim siteden malum üç kişinin dışında gidecek olan yoktur herhalde.

Hoş bulduk selam ve dua ile...

Mefa

bende yeni üye oldum . sizlerle beni buluşturan Ahmet necip fazıl hayranlığıdır..

Allah mekanını cennet eylesin ...

üstad arkasından düşünce gençliği bıraktı ne mutlu ona..

inşallah hocamızın düşünce bereketiyle sizlerle güzel vakit geçiririm ..

hoşbulduk efendim ...

hoş gördük.. ben daha üstadı bir senedir okuyorum. Onun felsefesi sonuna kadar anlanması gerek, daha çok yolumun olduğunu düşündüğüm için forma kaydolma gereği hissettm. bizim gibi gençlere yardımcı olacak abilerimize şimdiden Allah razı olsun diyorum.

Selamun Aleyküm arkadaşlar,

Katıldığımız iftar vesilesiyle sizleri tanıdım ve ben de üye olmak istedim. Umarım sizlerden ve Üstad ile ilgili paylaşımlarınızdan istifade edebilirim..

Muhabbetle..