Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
NFK-Fan

5 Eylül 2009 İftar Buluşması

Recommended Posts

İlk yazan ben olayım..

Aslında evi en uzak olanlardan biri bendim ama sanırım herkes yoruldu :)

Yine geç kalmama rağmen herşey çok güzeldi,emeği geçenlerden,organize edenlerden Allah razı olsun.

Katılan arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.Katılmayanlar için de üzülüyorum :) Çok şey kaybediyolar..

Keşke imkan olabilse..

Toplantıda konuştuklarımız yakın zamanda Fan tarafından yayınlanır sanırım.Destek bekliyoruz..Reel hayatta da bişeyler yapabilmek için uzatılan eli geri çevirmemek lazım bence :D

Elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım ben.

+1

Eyvallah, herşey için çok teşekkür ederim.

Selametle...

Karnın çok şişti galiba Ali-NFK :) kısa yazmışsın

Hahaha :)

Ayan olan beyan istemez :D

Selamlar,

Katılan veya katılmak isteyip de bu fırsatı elde edemeyen herkesten Allah razı olsun. Bizim açımızdan memnuniyet verici bir toplantıydı, inşallah katılan herkes de aynı fikirdedir. Bahsettiğimiz hususlar açısından da doyurucu ve verimli bir toplantı gerçekleştirmiş olduk, bu sebeple de her birinize ayrıca teşekkür etmek istiyorum. İnşallah önümüzdeki dönemde toplantının neticelerini hep beraber izleme fırsatımız olacak. Yönetim stratejilerine kullanıcılarımızın bu derecede katkı sağladığına şahitlik etmek bizim için ayrı bir mutluluk vesilesi oluyor, önemseniyoruz ki ciddi fikirlerle destekleniyoruz. İnşallah kullanıcılarımızın olgunlaştırdığı bir fikri, kullanıcılarımızı da içine alan çalışmalarla aksiyona kavuşturmak ilerleyen dönemde nasip olur ve böylece, internet sınırlarını aşan, gerçek hayata hitap eden ilk çalışmalarımızı muvaffakiyetle neticelendirmiş oluruz.

Daha önceki toplantılara katılmayan arkadaşların memnuniyeti özellikle mühimdi, inşallah onlar için de güzel bir akşamı geride bırakmış olmaktan söz edilebilir.

Buluşmamızın sitemiz ve hepimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Saygı ve selamlarımla

Selamlar,

şu istanbul ve civarında oturup ta bu tür toplantı vb şeylere katılmayanlara inanın hayret ediyorum. hadi davayı filan geçtik insan sırf değişiklik olsun diye katılır. hem trra abi olsun, hem kıymetli adminlerimiz nfk-fan, mehmet, ve ilcege abi olsun hepsi çok muhabbet insanlar. yerine göre herşeyi konuşurlar. :)

neyse konuyu daha fazla dağıtmadan toplayalaım artık. Allah-ü teala inşallah bu ve benzeri toplantıları hayırlara vesile kılar, ben o duyguyu çok iyi biliyorum ki,-hem gönüldaşlarla tanışmak hem de içtimai bütün meselelerde sohbet etmek insanı hayliyle mutlu ediyor.

1 not: bir daha ki toplantı değerli adminlerimizin yoğun isteği üzerine erzurumda gerçekleştirilecektir. :) hadi hayırlısı...

memnunniyet ne demek NFK - fan paşam hayatımda katıldığım en leziz iftardı (yemek kısmı dışında) şeref duydum sizinle birlikte olmaktan ötürü....

Selamlar,

Yemek biraz soğuk geldi, onun dışında bence fena değildi be abi. Gerçi bitmek tükenmek bilmedi fakat yine de lezzet açısından şahsen mutmaindim. Tercihleri size bırakmasaymışız şu anda yanmıştık :D. Memnuniyetiniz için teşekkür ederim; aşinalarla hasret gidermek de, sitemizdeki diğer Üstadseverlerle tanışmak da bizim açımızdan çok sevindirici oldu. Bu arkadaşları da gelecek buluşmaların kadrolu katılımcıları arasında görmek nasip olur inşallah :) 14 Üstadseverin ortak projesini de inşallah ilerleyen günlerde derli-toplu bir şekilde açıklayacağım.

Beylerbeyi, siteminde aslında hak veriyorum fakat bunu ifadede yine de senin kadar cesur davranmak istemiyorum. Ben en fazla, "Diğer arkadaşların da kendilerince geçerli sebepleri vardı ki gelmeyi tercih etmediler" diyebilirim. Bu arada her toplantıda sayımız artıyor, dolayısıyla biz Erzurum'a gitmektense Erzurum'u buraya getirmeyi tercih ederiz :)

Saygı ve selamlarımla

selamlar,

sayın adminim erzurum yıllardır direniyor, çırpınıyor hatta ve hatta ağlıyor sırf şu yaban ellere gelmemek için. bir gelirse biliyor ki ne eski erzurum kalır ne de erzurumlu. sırf bu nedenle de olsa ben teklifimde ısrar ediyorum. bizim kapımız bütün müslümanlara özelliklede gönüldaşlara sonuna kadar açık.

Allahü teala nasip etti, geçtiğimiz 3-5 yıl içerisinde farklı şehir ve ülkelerde oruç tuttum. inanın istanbul dahil hiç bir yerde bu kadar dolu dolu bir ramazan yaşamadım, yaşamıyorum. haa birde laikler sırf şu ramazan havasından ötürü erzurumu sevmezler. neymiş efendim heryer kapalıymış, yiyecek içecek birşey bulamıyorlarmış, kadınların büyük bir kısmı kapalı hatta çarşaflıymış. kimse sokakta sigara içmeye dahi cesaret edemiyormuş. anlayacağınız buram buram irtica kokuyor. :)

yani diyorum ki gelmek ve görmek için sebep çok, :) inşallah burda da buluşmak birgün kısmet olur.

selametle.

Toplantıya iştirak etmiş birisi olarak iftar buluşması hakkında bir iki cümle de ben yazmak istiyorum. Hakikaten Mübarek Ramazan ayının kıymetine yakışır güzellikte, sohbet ve muhabbet dolu bir buluşma gerçekleştirdik. Katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum, katılamayanları ise bir sonraki buluşmamıza şimdiden davet ediyorum. Toplantıdan sadır olan güzide fikirlerin yeri ve zamanı geldiğinde hayata geçirileceğini ve hayırlı neticeler getireceğini umuyorum.

İnşallah Erzurum, İstanbul'a ihtiyaç duymaksızın kendi iftar programını tertip edecek çapa ulaşır. :)