Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
NFK-Fan

Kitap Dağıtım Projesi

Recommended Posts

Projemizin müşahhas planda tezahür etmesi için elinden gelen gayreti ardına koymayan Beylerbeyi kardeşime ve w-racer arkadaşıma bu vesileyle teşekkür ediyorum. Ülkemizin mücerret kafa yetiştirmekte ki kısırlığı dikkate alındığında; Üstad gibi hayatının her döneminde mücerreti kovalamış, Mutlak Hakikat davasının çilesini çekmiş bir mütefekkirin kitaplarını dağıtma işi, nereden bakarsanız bakın mühim bir iştir. Bu işe gönül veren herkesten Allah razı olsun.

Mehmedim kitaplar eskimeye yüz tuttu yahu okulda... :) Sıra bursanın kitaplarında... Fotoğrafla kardeşim onlarıda teslim edelim... Yoksa beni okulun kapısına asarlar sonra boynumada bir yazı...

Geç geldi kitaplar eyledik gazap

Nerde verilen sözle gelecek kitap...

yok abi ya :D ama inşAllah çabuk gelir neden biliyor musun? okumak için alıcak Üstadın kitabı kalmadı :D biliyorsun senin verdiğin listedeki kitapları okumam için siteden gelicek kitapları bekliyorum belki biraz da olsa vesile olduğum için ilk sırayı bana verirler :D

Selamlar,

Evvela projemizin ikinci dağıtımını gerçekleştiren Erzurum ayağına teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Arkadaşlarımızın bu zaman zarfı içerisinde nasıl çabaladıklarına şahit oldum, Allah kendilerinden razı olsun. Sahip oldukları aksiyon becerisi ve samimiyet, her birimize misaldir.

Kullanıcı adının açıklanmasını istemeyen bir arkadaşımız tarafından proje için 50 lira hesabımıza yatırılmıştır, kendisine teşekkür ediyoruz. İkinci proje buluşmasını haziran sonu-temmuz başı gibi yapmayı planlıyoruz, dolayısıyla yavaş yavaş katkıların beklenmeye başladığını belirteyim. :D

Bursa ve Silivri'nin kitapları, inşallah sırasıyla 1 ve 2 hafta içerisinde teslim edilecektir.

Saygı ve selamlarımla

Evet bizim kitaplarımızda ulaştı tüm n-f-k.com ailesine çok teşekür ederiz... Tabi ki başta yönetimimize... :D

Selamlar,

Değerli kullanıcılarımız, samyeli rumuzlu üyemizin de belirttiği üzere Bursa'ya arşiv DVD'mize ek olarak aşağıda sıralanan kitaplar gönderilmiş ve kargo samyeli tarafından teslim alınmıştır. Evvela Bursa'daki okulun ihtiyacına cevap vermemize aracılık ettiği ve bize isabetli bir adım atma imkanını tanıdığı için samyeli arkadaşımıza teşekkür ediyor, ayrıca Üstad bağlısı bir hocanın tek başına nasıl bir hamur yoğurabildiğini görmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Allah nicemize bu muvaffakiyet ve azmi bahşeylesin.

Aslında Bursa İpekçilik Anadolu İmamhatip Lisesi'nde Üstad'ın 27 adet kitabı mevcuttu. Buna rağmen, öğrencilerin elde bulunmayan kitaplara büyük bir talep gösterdiğine şahit olmamız bizi bu okulu da dağıtım listesine alma kararını vermeye teşvik etmişti. Bu kitaplardan Allah'ın izni ve Sedat hocanın katkılarıyla pek çok gencin faydalanacağına eminiz. Lisede bulunmayan kitaplar arasından, mutlaka okunması gerektiğine inandığımız 23 tanesini okula gönderdik. Liste:

O ve Ben, En Kötü Patron, Nasreddin Hoca, İdeolocya Örgüsü, Öfke ve Hiciv, Başbuğ Velilerden 33, Mü'min-Kafir, Doğru Yolun Sapık Kolları, Nur Harmanı, Sahte Kahramanlar, Ahşap Konak, Reis Bey, Püf Noktası, Künye, Tohum, Kanlı Sarık, Para, Parmaksız Salih, Yunus Emre, Sabır Taşı, Abdülhamid Han, Mukaddes Emanet, Siyah Pelerinli Adam.

Projemize katkı sağlayan tüm üyelerimize ve gönderilen kitaplara eklemelerde bulunan yöneticilerimize tekrar teşekkür ediyorum. Diğer dağıtımları da yakında gerçekleştireceğiz inşallah.

Saygı ve selamlarımla

Geçen hafta sonu öğretmen olan kuzenimi ziyaret maksatıyla Yüksekova İlçesine gittim. Orada İslami faaliyetlerde bulunan bir dernek ile tanıştım. Anlattıklarına göre Yüksekova İlçesinde dini faaliyet gösteren cemaat ve derneklere izin verilmiyor ve faaliyetleri engelleniyormuş. Özellikle gençlerin okuma istekleri fazlaymış fakat okuyacak kitap bulamadıklarını, mevcut kitapların çoğununda özellikle sol görüşlü kişilerin verdiği kitaplar olduğunu söylediler. Sonuç itibariyle bu arkadaşların okuyacak kitap ihtiyaçları var, tabiki hemen aklıma N-F-K.com geldi. İnanıyorumki bu ihtiyaçları karşılanırsa dinini ve davasını tanıyan bir gençlik o bölgeden çıkacaktır.

İhtiyaç nerede ise, burada aklı selim olan arkadaşlarımızın tümünün teşhisinin net olduğu kanaatindeyim.

Mustafa Kaygın kardeşim yerinde teşhis koymuş ,umarım ilk etapta kitap sunulan yer Yüksekova olur,ben şahsen bunu çok isterim ve desteklerim de, hatta genelde doğuya bu gibi yardımları yapsak daha verimli sonuçlar elde edileceğine inanıyorum.

Oradaki çocukların ne muzdarip durumda olduğunu bende bilmekteyim.Derin bir iç yarası olan, doğudaki olumsuzluklara karşın, bu organizasyon işe yarasın diye uğraşıyorsak,akılları karıştırılmaya çalışan doğudaki kardeşlerimiz için bu gerekli diye düşünüyorum.

Selamlar,

İkinci buluşmada toplanacak kitapları göndereceğimiz ilk hedef, Allah nasip ederse Yüksekova olacak. Buna vesile olandan da, o bölgede faaliyet gösteren kuruluşta görev alanlardan da Allah razı olsun. Üstad kitaplarının yanında, toplantımıza katılacak olan arkadaşların diğer İslamî kitaplardan da en fazla iki adet olmak üzere yanlarında getirmeleri halinde, bunları da derneğe göndermeyi yerinde buluyorum. Yüksekova'ya özel olmak üzere proje kapsamını genişletmemiz, bölge şartları düşünüldüğünde isabetli olacaktır.

Saygı ve selamlarımla

Selamlar,

Erzurum'daki ikinci dağıtım işini de çok şükür gerçekleştirdik. Her ne kadar bu dağıtım süreci biraz sancılı olsa da, genç dimağlarda gördüğümüz aşk, şevk ve heyecan bütün sancıları unutturmaya yetti. Tabi Allah'tan dileğimiz şu ki, inşallah bu yapılmaya çalışılan şeyler satıh üstü bir keyfiyetten ziyade, genç kardeşlerimizin kalbinde ve beyninde kapanması zor, derin mi derin Allah aşkı, peygamber sevgisi açar. Onlarda da hayırlı filizlenmeler olur. Gayret bizden takdir Allah'tan.

Öte yandan geçen seferde söylediğim gibi w-racer adlı üyemizi, yapmış olduğu herşeyden ötürü kutluyor ve teşekkür ediyorum. Ve daha çok erken olmasına rağmen bir haberide sizlerle paylaşmak istiyorum. Kısmet olursa seneye, bir üstad gecesi de sitemiz adına biz tertip etmeye niyetliyiz. O vakit gelebilen tüm gönüldaşları da burda görmek isteyeceğiz. Hazırlıklı olmakta fayda var. :D

Selametle.

Erzurum Hacı Sami BOYDAK Anadolu lisesine sitemiz adına verilen kitapların listesi :

1-Aynadaki yalan

2-Babıali

3-Çile

4-Çöle inen nur

5-Doğru yolun sapık kolları

6-İdeolocya örgüsü

7-ihtilal

8-İman ve Aksiyon

9-Kafa kağıdı

10-Mümin-Kafir

11-O ve Ben

12-Sahte Kahramanla

13-Son devrin din mazlumları

14-Tarih boyunca büyük mazlumlar

15-Nasrettin Hoca

16-Yeniçeri

17-Cinnet Müstatil

18-Dininizi öğreniniz,

19-Tiyatro eserlerinin tümü.

Fotoğraflardan bazıları :

img0818mn.jpg

img0819y.jpg

img0822gc.jpg

Esselamu aleyküm...

cumanız mübarek olsun değerli kardeşlerim.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki yukarıda beylerbeyi kerdeşimin de belirttiği üzre, sancılıda olsa (Elhamdülillah) Rabbim bize ikinci kez böyle bir işi gerçekleştirmyi nasibetti.

Bu işte kendi nacizane fikrim en büyük pay böyle bir projeyi fikren ortaya koyan sitemiz ahalisinin.

Bizim ki yalnızca taklitten ibaret.

Ancak;

Asıl önemlisi yani bu mesajı yazmamda birincil sebep hepimizin gerçek bir dava adamı ahlakıyla ahlaklandığına şahit olduğumuz değerli bir kardeşimizin bu süreçte bize (özellikle kolay beğenmesini pek beceremeyen bana) olan

yardımlarından sonra ona bir teşekkür bile edememiş olamız...

Elimizde olmadığı için bastırmamız gereken, bastırmak içinse tasarlanması gereken ayraç ve sticker tasarımlarının tamanını hazırlayarak bizden yardımını esirgemeyen Reyhan kardeşimize biraz geç de olsa teşekkür etmek isteriz.

Rabbimiz olan ALLAH(c.c.) ondan sizlerdende razı olsun

Not:

Bastırmış olduğumuz sticker ve ayraçlar

thumb_317651726.JPG

Selamlar,

Kullanıcı ismini bildirmek istemeyen bir arkadaşımız projede kullanılmak üzere banka hesabımıza 50 TL yatırmıştır. Böylelikle projenin ikinci buluşması için yatırılan miktar 100 TL olmuştur. Kendisine teşekkür ediyor, katkısının hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Haktan niyaz ediyoruz.

Saygı ve selamlarımla

Selamlar,

Değerli kullanıcılarımız, teslimatta çeşitli sebeplerden dolayı hayli gecikmiş de olsak aşağıda listelenen kitapların Yıldız Teknik Üniversitesi ve Silivri Cezaevi yetkililerine teslim edildiğini bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Yakın zamanda kitapların kütüphane raflarında yerlerini almasını bekliyoruz. Sıkıntı yaşamamayı umuyorsak da, herhangi bir problem halinde kitaplar tekrar elimize ulaşacaktır. Bu vesileyle teslimatlara aracılık eden Bilal15 ve Mehmet'e teşekkür ediyorum. Kendileri de son durumu gerek duydukları takdirde bildireceklerdir.

İlk buluşmada toplandığı halde dağıtımı yapılamayan birkaç kitabın ismini, inşallah yakın zamanda bildireceğim. Ayrıca ilk buluşma öncesinde yatırılan 232 TL ile de henüz kitap alınmamıştır. Üsküdar Ticaret Lisesi'ne kitap bağışı yapma kararımızı henüz uygulayamadık. Öğrencileri kitaplara yönlendirme hususunda yardımından istifade edeceğimiz öğretmenin İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görevlendirilmesi neticesinde, bu okula bağışlayacağımız kitapların sayısını düşürerek, ilk buluşmadan elde kalan paranın bir kısmını farklı bir kuruma yönlendirmeyi düşünmeye başladık.

İkinci buluşma için elimize herhangi bir kitap ulaşmamıştır. Öte yandan ikinci buluşma için hesaplarımıza AcHaRtAvE'nin bir arkadaşı tarafından 40 TL daha yatırılmıştır. Böylelikle ikinci buluşmada kullanılmak üzere hesaplarımızda bulunan tutar 140 TL'yi bulmuştur.

İkinci kitap buluşmasını 3 eylül 2010 tarihinde düzenleyeceğimiz iftarda gerçekleştirmeye karar verdik. Katılımın yüksek olmaması durumunda, önümüzdeki senenin ilk aylarında yeni bir proje buluşması düzenlemeyi de gündemimize alabiliriz.

Yıldız Üniversitesi'ne teslim edilen kitaplar:

Ata Senfoni, Aynadaki Yalan, Başbuğ Velilerden 33, Babıali, Batı Tefekkürü ve İslam Tasavvufu, Bediüzzaman Said Nursi, Benim Gözümde Menderes, Çerçeve 1/2/3/4/5, Cinnet Mustatili, Çile, Çöle İnen Nur, Dünya Bir İnkılap Bekliyor, En Kötü Patron, Esselam, Gönül Nimetleri; Hacc'dan Çizgiler, Renkler ve Sesler; Hesaplaşma, Hikayelerim, Hücum ve Polemik, Hz. Ali, İdeolocya Örgüsü, İhtilal, İman ve Aksiyon, İman ve İslam Atlası, Kafakağıdı, Konuşmalar, Mektubat, Müdafalarım, Mü'min-Kâfir, Nasreddin Hoca, Nur Harmanı, O ve Ben, Öfke ve Hiciv, Peygamber Halkası, Rabıta-ı Şerife, Rapor 1-3, 7-9, 10-13; Sahte Kahramanlar, Savaş Yazıları 1-2, Tanrıkulu'ndan Dinlediklerim, Tasavvuf Bahçeleri, Türkiyenin Manzarası, Ulu Hakan İkinci Abdülhamid Han, Veliler Ordusundan 333, Vesikalar Konuşuyor, Yeniçeri, ve son olarak 15 tiyatro eseri

Silivri Hapishanesi'ne gönderilen kitaplar:

Aynadaki Yalan, Başbuğ Velilerden 33, Batı Tefekkürü ve İslam Tasavvufu, Cinnet Mustatili, Çile, Çöle İnen Nur, İdeolocya Örgüsü, O ve Ben, Peygamber Halkası, Son Devrin Din Mazlumları, Ulu Hakan İkinci Abdülhamid Han, Veliler ordusundan 333 ve 15 tiyatro eseri.

Katkı sağlayan herkese bir kez daha teşekkür ediyorum.

Saygı ve selamlarımla

Selamlar,

Değerli arkadaşlar, ilk buluşmada toplandığı halde dağıtımı gerçekleştirilemeyen kitaplar aşağıdadır:

Çöle İnen Nur (2 adet)

Hacc'dan Çizgiler, Renkler ve Sesler (2 adet)

Esselam

Sahte Kahramanlar

Gönül Nimetleri

Başbuğ Velilerden 33

3 eylül cuma günü gerçekleştireceğimiz toplantıda alacağımız kitaplarla beraber bu kitapların da dağıtımı yapılacaktır.

Ayrıca, 3 eylüldeki buluşmaya kitap getirecek olan arkadaşlar, Üstad tarafından kaleme alınmayan bir kitabı da yanlarında getirebilir. Zira Hakkari'deki kuruluşa yapacağımız bağışta, önceki sayfalarda da ifade edildiği gibi, Üstad'a ait olmayan kitapları da göndermeye niyetlendik. Bu sefere mahsus olmak üzere, farklı bir kimse tarafından kaleme alınan bir adet kitabı da yanınızda getirebilirsiniz.

Saygı ve selamlarımla

Efendim, iftara katılmayacak olan kişiler kitapları nasıl ulaştırabilecek?

Selamlar,

Kitapları kendilerine vereceğimiz adrese gönderebilirler. Sizin bu husustaki özel mesajınızı aldım, cevaplayacağım.

Saygı ve selamlarımla

ARKADAŞLAR BİZİM KÖYÜMÜZDE KÖY KÜTÜPHANEMİZ VAR VE KÜTÜPHANEMİZLE İLGİLENEN OLAMDIĞI İÇİN BİZ BİRKAÇ GENÇ BU KÜTÜPHANE İLE GÖNÜLLÜ OLARAK İLGİLENMEYE BAŞLADIK,ANCAK KÜTÜPHANEMİZDE EKSİK BİRÇOK KİTABIMIZ VAR N.F.K KİTAPLARI İSE HİÇ YOK,EĞER BİZE YARDIMCI OLUP KÜTÜPHANEMİZE KİTAP BAĞIŞLAYABİLİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUZ...sevgilerle...

GÖKDERE KÖY KÜTÜPHANESİ GÖKDERE KÖYÜ ERZİN HATAY

Anıl kardeşimizin talebi üzerine, Gökdere Köy Kütüphanesi'ne sitemiz tarafından 21 adet Üstad kitabı (ve farklı konularda kitaplar) hediye edilmiştir. Kütüphaneden faydalanan herkesin bu kitaplardan en iyi derecede istifade etmesini, genç, yaşlı her kim okumak için eline alırsa bu kitapların hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Kitapları hayli zaman önce göndermiştik, Anıl kardeşimizin kütüphane rafına yerleştirilen kitapların fotoğraflarını göndermesini bekliyorduk lakin sanıyoruz teknik donanım yetersizliğinden fotoğraflara ulaşamadığımızdan projenin bu adımını yeni ekliyoruz. 

(Önümüzdeki 1 ay içinde Hakkari'ye göndermeyi planladığımız kitap paketinin daha da büyümesi için gönüldaşlarımızın desteğini beklediğimizi de bir daha söylemiş olalım bu vesileyle.)

Gökdere Köy Kütüphanesi'ne gönderilen kitaplar:

15 adet Tiyatro eseri

İdeolocya Örgüsü

Benim Gözümde Menderes

Hikayelerim

Ulu Hakan 2. Abdülhamid Han

Rapor 7/9

Bâbıâli

dsc00008tg.jpg

dsc00010yq.jpg

dsc00014oq.jpg

dsc00002grf.jpg

dsc00007mp.jpg

dsc00009rr.jpg

üstadımın kitapları dışında ansiklopedi türünde kitaplar olur mu acaba? acil dönerseniz sevinirim iyi çalışmalar :)

Olur kardeşim, Hakkari'ye Üstad kitapları haricinde de faydalı kitaplar göndermek istiyoruz.

Selamlar,

Değerli arkadaşlar, elimize proje dahilinde kullanılmak üzere ulaşan en son kitaplar aşağıda listelenmektedir. Katkı sağlayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Nevbahar:

*Çöle İnen Nur

*O ve Ben

*Peygamber Halkası

*Püf Noktası

*Reis Bey

Sark:

*Mü'min-Kâfir

*Benim Gözümde Menderes

*Kafa Kağıdı

*Bir Adam Yaratmak

*+Mustafa Armağan - Kır Zincirlerini Osmanlı

*+Mümtaz'er Türköne - Darbe Peşinde Koşan Bir Nesil: 68 Kuşağı

Kullanıcı isminin açıklanmasını istemeyen bir arkadaşımız:

*Gönül Nimetleri

*Peygamber Halkası

*Başbuğ Velilerden 33

*Mektubat

*Çöle İnen Nur

*Nur Harmanı

*Mızraklı İlmihal

Saygı ve selamlarımla

Vaktimin pek olmaması nedeniyle sizlerle yüz yüze irtibata geçemiyebilirim. Ancak temin emiş olduğunuz kitap vs. nin ulaştırılabilmesi konusunda yardımcı olabilirim.

Selamlar,

İkinci etap için bir yöneticimiz 50 tl yatırmıştır. Böylelikle bu etap için yatırılan toplam miktar 190 TL olmuştur. İnşallah gelecek pazartesi yayınevinden alım yapmayı düşünüyoruz.

Saygı ve selamlarımla

Selamlar,

Evvela bir yöneticimiz proje için 60 TL yatırmıştır, kendisine teşekkür ederek başlamak istiyorum. Böylelikle ilk buluşma sonrasında yatırılan paranın toplamı 250 TL oldu. İlk buluşma öncesi yatırılan paralardan elimizde kalan 232 TL ile birlikte toplam paramız 482 TL tutarına ulaştı. Katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.

Daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi, bu pazartesi günü ilcege ile Büyük Doğu Yayınları'na uğradık ve 300 TL karşılığında 36 kitap satın aldık. İki grup halinde aldığımız kitapların bir listesini aşağıda bulacaksınız. Ayrıca inşallah birkaç gün içerisinde faturanın bir JPG kopyasını, adres ve TC Kimlik numarası gibi bazı bilgilerin karartılmasından sonra paylaşacağım. :) Bu alım sonrasında, proje kapsamında kullanılacak paranın miktarı 182 TL'ye inmiştir.

bu hafta içerisinde inşallah bir koli kitabı, bölgedeki ihtiyaca binaen Hakkari Yüksekova'ya göndereceğiz. Bu bölgede ikamet eden, maddi durumu yeterli olmayan ve İslami bir altyapı taşıyan gençlerin göndereceğimiz kitaplara yönlendirilmesi konusunda, iletişim kurduğumuz kişilerle tekrar teyitleştik. Allah'ın izniyle bu adımımızın da büyük hayırlara vesile olacağı umudunu taşıyoruz. Gelişmeler meydana geldikçe yazmaya devam edeceğim.

Pazartesi günü satın aldığımız kitapların listesi

1. Hakkari İçin Alınanlar: Aynadaki Yalan, Batı Tefekkürü ve İslâm Tasavvufu, Bediüzzaman Said Nursi, Çile, Dünya Bir İnkılap Bekliyor, En Kötü Patron, Hesaplaşma, Hikayelerim, Hz. Ali, İdeolocya Örgüsü, İman ve İslam Atlası, İman ve Aksiyon, Nasreddin Hoca, Son Devrin Din Mazlumları, Sosyalizm Komünizm ve İnsanlık, Türkiye'nin Manzarası.

2. Bir sonraki hedefimiz için alınan kitaplar: Hikayelerim, Çile, O ve Ben, Sahte Kahramanlar, Aynadaki Yalan, Batı Tefekkürü ve İslâm Tasavvufu, Bâbıâli, Sosyalizm Komünizm ve İnsanlık, Türkiye'nin Manzarası, İman ve İslam Atlası, İdeolocya Örgüsü, Mümin Kafir, Son Devrin Din Mazlumları, Ulu Hakan II. Abdülhamid Han, İmân ve Aksiyon, Doğru Yolun Sapık Kolları, Hücum ve Polemik, En Kötü Patron, Nasreddin Hoca, Bediüzzaman Said Nursi (Not: Bundan böyle Çöle İnen Nur, Benim Gözümde Menderes ve bazı tiyatro eserleriyle birlikte, göndereceğimiz kitapların bu listede ismi geçen eserler olmasına özen gösterilecektir)

Saygı ve selamlarımla

Selamlar,

Proje kapsamında aşağıdaki kitaplar bugün Hakkari Yüksekova'ya gönderilmiştir. Kitaplar İmzat Kitabevi yetkililerince gençlere okunmak üzere verilecek olup, devr-i daim mantığıyla olabildiğince çok kişiye ulaştırılmaya çalışılacaktır. Gönderime aracı olan ve bizi bu bölgedeki ihtiyaca cevap verme noktasında teşvik eden Mustafa Kaygın kullanıcı isimli arkadaşımıza da teşekkür ediyoruz. Bundan sonra elimizdeki mevcut kaynakla iki yere daha ulaşmaya çalışacağız.

Hakkari'ye özel olarak proje kapsamını geniş tutmuş ve Üstad'a ait olmayan kitapları da göndermeye karar vermiştik. Bu minvalde elimize ulaştırdığınız diğer kitapları da pakete ekledik. Gönderilen 60 kitap şu şekildedir:

Üstad kitapları:

Başbuğ Velilerden 33, Benim Gözümde Menderes, Çöle İnen Nur, Esselam, Gönül Nimetleri, Hacc'dan Çizgiler, Renkler ve Sesler; Kafa Kağıdı, Mektubat, Mü'min-Kâfir, Nur Harmanı, O ve Ben, Peygamber Halkası, Sahte Kahramanlar, Aynadaki Yalan, Batı Tefekkürü ve İslâm Tasavvufu, Bediüzzaman Said Nursi, Çile, Dünya Bir İnkılap Bekliyor, En Kötü Patron, Hesaplaşma, Hikayelerim, Hz. Ali, İdeolocya Örgüsü, İman ve İslam Atlası, İman ve Aksiyon, Nasreddin Hoca, Son Devrin Din Mazlumları, Sosyalizm Komünizm ve İnsanlık, Türkiye'nin Manzarası, +15 tiyatro eseri (44 kitap)

Diğerleri:

Mustafa Armağan - Kır Zincirlerini Osmanlı

Mümtaz'er Türköne - Darbe Peşinde Koşan Bir Nesil: 68 Kuşağı

Mızraklı İlmihal

Ahmed Cevdet Paşa - Faideli Bilgiler

Eflatun - Sokrates'in Savunması

Prof. Dr. Nevzat Tarhan - Kendinizle Barışık Olmak

Dostoyevski - Suç ve Ceza

William Shakespeare - Hamlet

S. Ahmed Arvasi - İnsan ve İnsan Ötesi

S. Ahmed Arvasi - Kendini Arayan İnsan

İskender Pala - Leyla ile Mecnun

Sadık Albayrak - İrticaın Tarihçesi - Tek Parti Dönemi ve Batıcılık

William Shakespeare - Othello

Mehtap Kayaoğlu - Siz Siz Olun: Mutluluk Terapisi

Psikolog Dr. Mehtap Kayaoğlu - dünyanın Sonu Değil: Ruh Sağlığını Korumak

Mehmet Cemal Çiftçigüzeli - Yıldızlar Yeniden Parlıyor

Verdiğiniz tüm destek için teşekkür ediyoruz.

İnşallah diğer 2 gönderi de gerçekleştiğinde, proje kapsamında bugüne kadar neler yaptığımızı derli toplu olarak sizlerle paylaşacağız.

Saygı ve selamlarımla

Kişinin huzur dolması için şu çerçeve yeter.. Mevlam emek verenlerden ve de destek olan gönüldaşlarımdan razı olsun. İnşallah cüz'i de olsa her zaman elimizden geldiğince birşeyler yapmak isteriz. Emel güzel, hedef belli; bir borçtur bu bize.

Gün gelecek kabımıza sığmayacağız Allah'ın izniyle!

• Create New...