Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
yunuscoskun

Bugün Seçim Olsa Kime Oy Verirsiniz ?

BUGÜN SEÇİM OLSA KİME OY VERİRSİNİZ...?  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

BUGÜN SEÇİM OLSA KİME OY VERİRSİNİZ DEDİK VE KENDİ ÇAPIMIZDA BİR ANKET YAPALIM DEDİK HADİ HAYIRLISI...

Eskiden olsa direk akp derdim şimdi de öyle diyorum ama eskisi gibi içten değil mecburiyetten, biraz da ehven-i şer oldu benim için.Eğer gelecek seçimlerde Tayyip Erdoğan adaylığını koymazsa(Allah Korusun)hayatımda ilk defa yerine getireceğim vatandaşlık görevini yapmam.

Ona göre Başbakanım duy sesimi!:confused1:

Oy vermiyeceğim.Demokrasinin Naİslami olduğuna inanıyorum.

Mevcut şartları kullanıp istenilen düzeye çıkmak için birlik olmak gerek diye düşünüyorum... Saygılarımla...

Güven duygumu kim kazanmış ise ona veririm

Güven duygumu kim kazanmış ise ona veririm

Yani ?

-SABIR-

Şu anda Akparti.

Ama seçimlere kadar "sabırla beklemeye" devam ederlerse fikrim değişebilir.Halk partisine falan da verilebilir anlamına gelir bu.Çünkü onlar da demokrasiye,geçin demokrasiyi "insanımıza" yapılan insafsızlıkları " sabırla bekliyorlar sürekli.

Ey AkParti! Nereye kadar "sabırla beklemeye" devam ediceksiniz? Birilerinin camide kafamızı uçurduğu veya İslami argümanlarla "süslenmiş" kafirlerin müslümanları zan altında bırakmak ve ortalığı karıştırmak için şeytanın aklına gelmeyen madrabazlıklar yaptığı zamana kadar mı!!!?

İnanın o zaman çok geç olacak,bizimle birlikte en başta sizi ve 7 sülalenizi ortadan kaldıracaklar.

Hem de hiç de sabırla falan değil.

Alelacele.

Bu sabrınız hiç de "derviş" sabrına benzemiyor. İnanın içimizi yaralıyor,midemize kramplar sokuyor.İnanın bu kan emicilerin yaptıkları planlara,darbelere şunlara bunlara şaşırmıyoruz artık da,bu sizin "sabrınız" bizi hakikaten şaşırtıyor.

İnanın, bu "sabrın" sonu selamet değil.

Bu millet akıllanmaz açlıktan ölsede akıllanmaz. Din kutsaldır ama dini sömürenler haindir. Ne olur sizler bunların oyununa gelmeyin akıllanın artık yakında güzel camilerimiz kalmicak dindar dedikleriniz sizi arkanızdan vuracak geç olmadan uyanın size YALVARIRIM UYANIN!

Bu millet akıllanmaz açlıktan ölsede akıllanmaz. Din kutsaldır ama dini sömürenler haindir. Ne olur sizler bunların oyununa gelmeyin akıllanın artık yakında güzel camilerimiz kalmicak dindar dedikleriniz sizi arkanızdan vuracak geç olmadan uyanın size YALVARIRIM UYANIN!

Şeriat isterük di mi ama

Beylerrrr, kulak verin bu sese.. Bu ses, bu ses, bu ses var ya bu ses... Kıymetini bilene neler anlatır. 72 milyon içinde birkaç tane versiyonu olan bu tipleri sakın ıskalamayın. Bu tipler Sokrat misali atsineği hüviyetine bürünüp, tüm cemiyeti düştüğü hatalardan mütevellit uyarır, akıbetlerinin iyi olmadığını beyan eder. İmdi gelin ey site ahalisi, bu idrak ve kapasitesi ve haliyle zekası üstün kere üstün hatta matematiksel olarak ifade edilmekten uzak ve hatta standart sapmasını dahi almakta istatistik dünyasının arazlar yaşadığı bu şahsi manevinin sözlerine kulak verelim.

Bakın arkadaşlar, sMaRt, AK Parti'nin ne idiğünü ve nasılını çözmüş birisi olarak diyor ki, bir kere bizim milletten bir cacık olmaz. Ulan cacık olsa AK Parti'ye oy verir mi bu millet? Yazıklar olsun ey halkım sMaRt'ı yalnız bıraktınız. Ühühühühü. Ve devam ediyor, akıllanın kardeşler -buraya dikkat- yoksa 'camilerimiz kalmicak' yaaa, yanlış duymadınız 'camilerimiz kalmicak!' AK Parti'nin nihai hedefi camileri kapatmak ve kapattığı camileri fast-foot zinciri haline getirmek. Ne de olsa kemikleşmiş bir cemaatı var. Cuma günleri hele satış patlaması da yaşanır. Fast-food zincirini dünyaca ünlü bir firmayla anlaşarak yapacak olan AK Parti yine kapitalistlere hizmet ediyor gördüğünüz gibi. Ühühü. Ve son olarak d-smart uyumlu ama akılla, izanla ve ihlasla uyumsuz sMaRtcık diyor ki, yeter ulan uyanın artık, o kadar konuştuk di mi? Hakikat denen şeyin farkında olmayan on milyonlarca insana nisbetle kendisi hakikati özümsemiş biri olmanın verdiği özgüvenle ve de büyük harflerle haykırıyor 'YALVARIRIM UYANIN!'..

sMaRt'tan ulusa seslenişi burada noktalayarak bir başka isme geçiyoruz: Zileli Deli Mehmet... O siyasete dair daha aklı başında yorumlar yapıyor. Ahahaha.

• Like 1

Şu ana kadar iki genel seçimde oy kulandım , hangi siyasi teşekkülü desteklediysem yine onu desteklerim...

Aynı yolda devam biiznillâh ..

Beylerrrr, kulak verin bu sese.. Bu ses, bu ses, bu ses var ya bu ses... Kıymetini bilene neler anlatır. 72 milyon içinde birkaç tane versiyonu olan bu tipleri sakın ıskalamayın. Bu tipler Sokrat misali atsineği hüviyetine bürünüp, tüm cemiyeti düştüğü hatalardan mütevellit uyarır, akıbetlerinin iyi olmadığını beyan eder. İmdi gelin ey site ahalisi, bu idrak ve kapasitesi ve haliyle zekası üstün kere üstün hatta matematiksel olarak ifade edilmekten uzak ve hatta standart sapmasını dahi almakta istatistik dünyasının arazlar yaşadığı bu şahsi manevinin sözlerine kulak verelim.

Bakın arkadaşlar, sMaRt, AK Parti'nin ne idiğünü ve nasılını çözmüş birisi olarak diyor ki, bir kere bizim milletten bir cacık olmaz. Ulan cacık olsa AK Parti'ye oy verir mi bu millet? Yazıklar olsun ey halkım sMaRt'ı yalnız bıraktınız. Ühühühühü. Ve devam ediyor, akıllanın kardeşler -buraya dikkat- yoksa 'camilerimiz kalmicak' yaaa, yanlış duymadınız 'camilerimiz kalmicak!' AK Parti'nin nihai hedefi camileri kapatmak ve kapattığı camileri fast-foot zinciri haline getirmek. Ne de olsa kemikleşmiş bir cemaatı var. Cuma günleri hele satış patlaması da yaşanır. Fast-food zincirini dünyaca ünlü bir firmayla anlaşarak yapacak olan AK Parti yine kapitalistlere hizmet ediyor gördüğünüz gibi. Ühühü. Ve son olarak d-smart uyumlu ama akılla, izanla ve ihlasla uyumsuz sMaRtcık diyor ki, yeter ulan uyanın artık, o kadar konuştuk di mi? Hakikat denen şeyin farkında olmayan on milyonlarca insana nisbetle kendisi hakikati özümsemiş biri olmanın verdiği özgüvenle ve de büyük harflerle haykırıyor 'YALVARIRIM UYANIN!'..

sMaRt'tan ulusa seslenişi burada noktalayarak bir başka isme geçiyoruz: Zileli Deli Mehmet... O siyasete dair daha aklı başında yorumlar yapıyor. Ahahaha.

Smarttan sadece D-smartı anlayan tığ beyinli arkadaşlara geleceğimizi anlatmaya çalışıyorum ben yaptığımda işmi yani. Savundunuz insanlar sizi en zayıf en hassas bölgenizden yani dininizden yakalamışlar KOYUN gibi yönetiyorlar adamlar sizin gözünüzde müslüman dine bağlı insanlar ama gerçek öyle değil bakın sizin gerizekalı olduğunuzu anlayan Obama bile müslümanlığa büründü sizi satın almak için. Kelime oyunları yapan sözlükten bulma egzantirik kelimelerle salata yapan bilge insan gölgeli ezik insan. ALLAH sonunu ve sonunuzu hayır etsin. AMiN...

Smarttan sadece D-smartı anlayan tığ beyinli arkadaşlara geleceğimizi anlatmaya çalışıyorum ben yaptığımda işmi yani. Savundunuz insanlar sizi en zayıf en hassas bölgenizden yani dininizden yakalamışlar KOYUN gibi yönetiyorlar adamlar sizin gözünüzde müslüman dine bağlı insanlar ama gerçek öyle değil bakın sizin gerizekalı olduğunuzu anlayan Obama bile müslümanlığa büründü sizi satın almak için. Kelime oyunları yapan sözlükten bulma egzantirik kelimelerle salata yapan bilge insan gölgeli ezik insan. ALLAH sonunu ve sonunuzu hayır etsin. AMiN...

Tığ beyinli mi? Ahahaha. SMaRtcık ne oldu kuyruğuna basılmış kedi gibisin. Hele dur bre, iki soluk al da motorun soğusun. Ama kime diyorum ben? Tığ kadar dahi beyni olmayan bir naeşref-i mahlukata bu laflar ağır gelir, giran gelir, zulüm gelir be azizim.. Evet, senin yaptığın da iş mi be SMaRtcık? Ha iş mi? Bu senin yaptığını alemde yapacak insan sayısı bir elin parmaklarını dahi geçmez. Böyle bir ahmaklık örneği sergilemek her babayiğidin harcı değil doğrusu. Buraya gelipte ahırdan kaçmış ÖKÜZ gibi kaba saba bir üslupla sözümona meram anlatan acaba kim? Sana mı soracak insanlar kime oy vereceğini? Bir sen mi biliyorsun hakkı hakikati? Eğer adam gibi gelipte AK Parti'yi tenkit etseydin ağzımı açmazdım. Ama dedim ya ÖKÜZlerin yanında adamdan sayılacağı bir tip olarak karşımızda bitmen, doğrusu asabiyet damarlarımın kabarmasına sebep oldu. Sen kaşındın yani bre uyuz mahluk!..

Vayy.. Gerizekalı tabirinin kendisi için hafif kalacağı, ÖKÜZlük payesininse üstünde bol durduğu SMaRtcık Obama'yı da çözmüş. Ahali uyanın, bu adam hem ÖKÜZ hem müneccim!.. Sözüne itibar edin.

Şu kurduğun cümle dahi senin zeka ve idark seviyeni anlatmaya yetiyor. Neydi o? Oynatalım Uğurcum: 'Kelime oyunları yapan sözlükten bulma egzantirik kelimelerle salata yapan bilge insan gölgeli ezik insan.' Off.. Bomba bomba.. Edebiyat aleminde toplu initiharlara vesile olabilir. Seni defolu mal seni...

Boşuna dua etme, hem ortalığı kemiğe boğmanın alemi yok. Sen zaten o salyalı ağzına layık kemiği her daim bulursun. ÖKÜZ ADAM!

• Like 1

Ak Parti..

bdp şıklardan silinmeli..O kafadaki angutun bu sitede ne işi ola

Tığ beyinli mi? Ahahaha. SMaRtcık ne oldu kuyruğuna basılmış kedi gibisin. Hele dur bre, iki soluk al da motorun soğusun. Ama kime diyorum ben? Tığ kadar dahi beyni olmayan bir naeşref-i mahlukata bu laflar ağır gelir, giran gelir, zulüm gelir be azizim.. Evet, senin yaptığın da iş mi be SMaRtcık? Ha iş mi? Bu senin yaptığını alemde yapacak insan sayısı bir elin parmaklarını dahi geçmez. Böyle bir ahmaklık örneği sergilemek her babayiğidin harcı değil doğrusu. Buraya gelipte ahırdan kaçmış ÖKÜZ gibi kaba saba bir üslupla sözümona meram anlatan acaba kim? Sana mı soracak insanlar kime oy vereceğini? Bir sen mi biliyorsun hakkı hakikati? Eğer adam gibi gelipte AK Parti'yi tenkit etseydin ağzımı açmazdım. Ama dedim ya ÖKÜZlerin yanında adamdan sayılacağı bir tip olarak karşımızda bitmen, doğrusu asabiyet damarlarımın kabarmasına sebep oldu. Sen kaşındın yani bre uyuz mahluk!..

Vayy.. Gerizekalı tabirinin kendisi için hafif kalacağı, ÖKÜZlük payesininse üstünde bol durduğu SMaRtcık Obama'yı da çözmüş. Ahali uyanın, bu adam hem ÖKÜZ hem müneccim!.. Sözüne itibar edin.

Şu kurduğun cümle dahi senin zeka ve idark seviyeni anlatmaya yetiyor. Neydi o? Oynatalım Uğurcum: 'Kelime oyunları yapan sözlükten bulma egzantirik kelimelerle salata yapan bilge insan gölgeli ezik insan.' Off.. Bomba bomba.. Edebiyat aleminde toplu initiharlara vesile olabilir. Seni defolu mal seni...

Boşuna dua etme, hem ortalığı kemiğe boğmanın alemi yok. Sen zaten o salyalı ağzına layık kemiği her daim bulursun. ÖKÜZ ADAM!

Evet benim düşüncemde insan sayısı fazla olsaydı örnek tekel işcileri eylemdeyken muhalefet dolduruşu probaganda gibi yakıştırmalar yapılmazdı zavallı işcilerimize muhalefet dedi diye işci hasta çocuğunu kaybetti bir diğer işcninde evladı intihar etti dimi? Bu acı çeken insanların acı çekme sebebi sen ve senin gibiler bana öküz diyorsun doğrudur öküzüm kabayım sabayım ama senin gibi insanların hayatıyla oynayan bu şerefsizlerin oyununa gelmiyorum bundan 10 yıl sonra bu ülke elimizden gittiğinde sevdiklerin amerikan askerlerinin kucağına düştüğündedemi bana burda laf yetiştireceksin? O insanlara tapmanın tek sebebi din ALLAH bilirki ne onların ibadeti nede senin gibilerin ibadeti yalan ibadet yalan din. DALLAMA İNSAN!

Evet benim düşüncemde insan sayısı fazla olsaydı örnek tekel işcileri eylemdeyken muhalefet dolduruşu probaganda gibi yakıştırmalar yapılmazdı zavallı işcilerimize muhalefet dedi diye işci hasta çocuğunu kaybetti bir diğer işcninde evladı intihar etti dimi? Bu acı çeken insanların acı çekme sebebi sen ve senin gibiler bana öküz diyorsun doğrudur öküzüm kabayım sabayım ama senin gibi insanların hayatıyla oynayan bu şerefsizlerin oyununa gelmiyorum bundan 10 yıl sonra bu ülke elimizden gittiğinde sevdiklerin amerikan askerlerinin kucağına düştüğündedemi bana burda laf yetiştireceksin? O insanlara tapmanın tek sebebi din ALLAH bilirki ne onların ibadeti nede senin gibilerin ibadeti yalan ibadet yalan din. DALLAMA İNSAN!

Hah şöyle, hele bir ÖKÜZ olduğunu, kaba saba bir adam olduğunu kabul et.

Bidayette yapılacak şeyi nihayette yaparak düştüğün hatayı o sığ anlayışına sunuyorum. AK Parti'yi tenkit etme zahmetine şimdi değil de ilk mesajında adam akıllı başlasaydın bu yazışmalarımız olmazdı. Gerçi gene aynı öküzvari üslubunla bodoslama yorum yapmayı sürdürmüşsün. Akıllanmadın demek. Ahırına öyle de böyle de döneceksin ama. Tekel işçileri konusunda hükümeti eleştiriyorsun ama eleştirlerinde o kafan gibi boş. Hükümet, işçileri tamamen yasal ve rasyonel gerekçelere dayanarak işlerinden aldı. Yatarak para kazanan insanların ve bu işten nemalananların zoruna gitti bu girişim. Bu olayı hükümet karşı medya ve muhalefet aşağılık bir tavırla sulandırdı. Hükümeti haksız yere tahkir etti. Halbuki hükümet, işçilere 4 C statüsünde iş imkanı sağladı. Bunu yapmayabilirdi de. Hal böyleyken, olayı, hükümetin insanların hayatıyla oynamasına getiren ve bununla da yetinmeyip şerefsiz diye hakaret ederek ayrı bir şerefsizlik örneği sergileyen sana ne söylesek az! Ulan öküz herif, 10 yıl sonrayı, ne olacağını nereden biliyorsun? Malın önde gideni.. ÖKÜZ herif, bu senin zihniyetin değil midir o kucak senin bu kucak benim dolanan. Ama siz alışıksınız. Zihninde ne varsa onu döküyorsun. Şahsiyetsiz herif. Amerikan askerleri senin gibi şeref fukarası adamlar oldukça o alçak çizmeleriyle daha çok müslüman toprağı çiğner. Ahır kaçkını.. Ettiğin iftiralara mukaddes ismi ve mukaddesleri bulaştırma. O yalan dediklerin hakikat çıkarsa umarım hak ettiğin şekilde ÖKÜZ gibi böğürürsün! ÖKÜZ herif sen baka dur, ben buralardayım.

Kirmizi_Tren.jpg

• Like 1

ulan kabak turşusu! tekel işçilerinin eylemiyle amerikanın ne alakası var.iktidarmuhalefet sebebiyle eylem yaptıklarını iddia ettiği için mi vatan satmış oldu.ayrıca amerikayla tekel işçileri arasında nasıl bir bağlantı kurdun.onların parasını amerika mı ödüyor.

10 yıl içinde vatanın amerikaya satılacağından nasıl bu kadar eminsin.amerikalı abilerin mi söyledi.

O insanlara tapmanın tek sebebi din ALLAH bilirki ne onların ibadeti nede senin gibilerin ibadeti yalan ibadet yalan din. DALLAMA İNSAN!

bu söz de ne her tarafından din düşmanlığı akıyor.hani sen bize seni dinlemezsek camilerimizi kapanacağıı söylüyordun.senin gibi bir din düşmanı niye camileri önemsesin ki.veya biz bir din düşmanının camileri korumak adına(!) söylediği sözlere niçin değer verelim.

geç olmadan uyanın size YALVARIRIM UYANIN!

Ayaklarımızı da öpersen şöyle bir düşünürüz, uyandırma servisinden bozma yalaka, şaklaban, kendi itirafıyla öküz herif seni. Camiler kapanacakmış, azimle attığın okun taşı deldiğine sen kendin inanıyor musun sülük?

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...