Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]

Recommended Posts

Değerli arkadaşlar,

Sitemizin, önümüzdeki dönemde faaliyet sahasını genişletme hedefinde olduğunu daha önce de belirtmiştik. Bu doğrultuda, web sitesinin sınırlarını aşan, sosyal hayattaki pek çok faaliyet sahasında Üstad'ı tanıtma gayretini sürdüren bir çatı haline dönüşebilmek için yönetim kadromuzu büyük ölçüde genişletme kararı almış bulunuyoruz. Web sitesi, Facebook sayfası ve Twitter hesabıyla başlayan adımlarımız, 1.5 ay kadar önce düzenlediğimiz toplantıya da vesile olan dernek kurma ve dergi çıkarma çalışmalarıyla da ilerleme istikametindedir.

Bu gayretlerin daha verimli ve hızlı neticeler verebilmesi için gerektiğinde elini taşın altına koyabilecek, Üstad'ın yolundan yürüme arzusunda olan ve onun tanıtılmasına hizmet etme heyecanına sahip, vaktini bizlerle paylaşabilecek yönetici arkadaşlara ihtiyaç duyuyoruz.

Yönetim ekibimize katılmak isteyen arkadaşlarımızın aşağıdaki formu doldurup [email protected] adresine veya özel mesaj yoluyla tarafıma iletmeleri gerekmektedir. Formu alınan arkadaşlardan uygun görülenler 2 hafta süreyle forumumuzda yaptıkları paylaşımlarla izlenecek, bu aşamayı geçen arkadaşlarımız yaklaşık 1 hafta süreyle deneme amaçlı olarak yönetimimize katılacak ve başarılı görülen üyelerimiz yönetim ekibimize dahil edilecektir.

Yönetici alımında Üstad hususundaki bilgi birikimi oldukça önemli olmakla birlikte, aradığımız yegane kriter bu değildir. Zira bugüne dek pek çok arkadaşımız Üstad hakkındaki bilgi birikimini yönetimimize dahil olduktan sonra elde etme fırsatı bulmuştur. Dolayısıyla çalışmalarımıza bizimle birlikte yön ve emek vermek isteyen, fakat bilgi birikimine güvenemeyen Üstad bağlısı arkadaşlarımızın başvurmaktan çekinmemelerini önemle rica ediyoruz.

Yönetim ekibimize dahil olmak isteyen arkadaşlarımızın aşağıdaki soruları cevaplayarak 1 kasım 2011 tarihine kadar e-posta veya özel mesaj ile bize ulaşmaları gerekmektedir. Formu ulaşan kullanıcılarımıza en fazla 3 gün içinde, müsbet veya menfi yönde mutlaka dönüş yapılmaya çalışılacaktır.

1. Adınız, soyadınız:

2. Forum, facebook ve twitter'daki hesaplarınıza ait linkler

3. Yaşadığınız il:

4. Eğitim durumunuz

5. İş durumunuz

6. Forumumuza veya sosyal ağlardaki sayfalarımıza haftanın hangi zamanlarında vakit ayırabilirsiniz?

7. Üstad'ın okuduğunuz eserleri

8. İlgi alanlarınız

9. Yakınlık hissettiğiniz fikir, edebiyat ve siyaset adamları:

10. Fikir yapınızdan, hayat görüşünüzden ve karakterinizden kısaca bahseder misiniz?

Sizlerle çalışabilmek ümidiyle!

• Like 4

Azıcık vaktim olsa gerçekten hizmet etmek isterdim. Seviyoruz sizleri n-f-k.com ailesi. Herşeye rağmen hemide :)

• Like 1

Sitenin çok sağlam bir alt yapısı var. Genişletilecek kadro ile çok iyi işler çıkarılabilir. Bu daveti fırsat olarak değerlendirmek icap eder. Hayırlara ve başarılara vesile olur inşallah...

• Like 1

Selamlar,

İlk iki başvuru tarafımıza ulaşmış ve arkadaşlarımıza geri bildirimde bulunulmuştur. Bu başlangıcın bereketiyle devam etmesini ve neticede hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

Başvuruları kabul edilen arkadaşlarımızı 2 hafta süreyle forumda takip etmek, bu dönem içerisinde kendilerine devamlı olarak geri bildirimde bulunmak ve yönetime adaptasyonlarını kolaylaştırmak amacıyla çaba sarfetmek istikametinde olacağız. Bilvesile başvurularınızı beklemekte olduğumuzu tekrar hatırlatmak isterim.

Saygı ve selamlarımla

Değerli arkadaşlar,

duyuruyu okuyup bir an için tereddüte düşen olursa şayet, lütfen bu tereddütlerini bir kenara bıraksın. Biz kimseye beğenilmek ya da dikkat çekmek için hiç bir faaliyette bulunmadık, inşallah bundan sonra da bulunmayız. Sizin bu siteye verdiğiniz emekleri, yaşadığınız değişimi başkaları da yaşasın istiyorsanız kim ne der diye düşünmeden içinizde ki sese kulak verin.

Saygılarımızla.

başvuruda bulunmak ister gönül ama şartlar elvermez...zaten baktığın zaman yöneticilik vasfıda yok bizde :)

Yöneticilik vasfı aranmıyor diye biliyorum tevazuen söylenmiş bir söz ise bir şey diyemem. :) Hayırlısı olsun inşallah...

Selamlar,

Yöneticilerimizde aradığımız kriterler elbette var, fakat yöneticilik vasfı ifadesinin altı doldurulmadığı sürece farklı yorumların doğması sözkonusu olabilir. Aradığımız kriterleri 10 soruluk formumuzda başvuracak üyelerimize soruyoruz. Ayrıca kriterlerimize uygunluk durumunu yaklaşık 3 haftalık bir süre içinde test edeceğimiz de duyuru metninde belirtilmiştir. Yöneticiliğe karşı eğilimi olan arkadaşlarımızın bu hususta fazla tereddüte düşmeden yazmalarını rica ediyoruz. Başvuru müspet veya menfi olarak neticelenebilse de, yapılan başvurunun iki taraf için de hayırlı olabilecek neticeler doğurma ihtimali, başvurmayan arkadaşların durumuyla karşılaştırıldığında kesinlikle daha yüksek olacak.

Saygı ve selamlarımla

Selamlar,

Değerli takipçilerimiz, yöneticilik başvuruları için yarının (salı) son gün olduğunu hatırlatmak istiyorum. Başvuru tarihinin bitişini mütakip, inşallah yönetimimizde gerçekleştirmek istediğimiz genişlemeyi uygulayacağız. İlk alımları bayram içinde tamamlamayı düşünüyoruz.

Başvurmayı düşünen arkadaşlarımız yarın saat 24:00'a kadar [email protected] adresine formlarını gönderebilir.

Saygı ve selamlarımla

Bugün görebildim, kimi arkadaşların yüzüne renk gelmiş. Yerinde seçimler. İnşallah hakkıyla ihya ederler. Vazife kutsal onu bilsinler. Onlar dururken bizi seçecek değillerdi ya. :)

Allah yar ve yardımcınız olsun gönüldaşlarım.

Bunu gördüğüme çok sevindim..:)

Yöneticilik değil de vakit elverdikçe yardımcı olunabilecek başka alanlar var mı??

Değerli yeni yöneticim taziri kutlarım. İşin idrakında ve vakıfiyeti vasi bir gönüldaş. İnşallah uzun yıllar hayırlı emekleri olur.

Demeden geçmeyeyim dedim hani.

Değerli yeni yöneticim taziri kutlarım. İşin idrakında ve vakıfiyeti vasi bir gönüldaş. İnşallah uzun yıllar hayırlı emekleri olur.

Demeden geçmeyeyim dedim hani.

Allah razı olsun muhalif kardeşim sağolasın...

Hayırlara Vesile Olması Dileğimle..

Fırsat bulamamıştım bir Allahin kulu da dememiş abdülkadir yöneticimizı kutlarım. Hem sitede hem facede nezih hareketlilik söz konusu..binlerce takipçi artmış maşallah sıkı takipteyim.devam inşallah yiğitler.

• Like 2

• Create New...