Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Beylerbeyi

Hatim Duyurusu

Recommended Posts

Selamlar,

Öncelikle sizlerin ve bütün islam aleminin cuması mübarek olsun. Değerli üyelerimiz, bildiğiniz gibi cemiyet hayatına inme, sosyal planda daha fazla derinleşme adına bazı çalışmalar yürütmekteyiz. Bu çalışmalardan belki de en heyecan verici olanlarından birisi hiç şüphesiz ki dernek kurma faaliyetlerimiz. Allah'ın izniyle derneğimizi kurmuş bulunuyoruz, bir kaç eksiğimizi daha hallettikten sonra duyurusunu da yine buradan ve facebook gibi sosyal ağlardan yapmayı planlıyoruz. Bu vesileyle derneğimizin açmadan evvel en az bir hatim okuyarak açılışımızı şer'en de uygun bir şekilde gerçekleştirmek niyetindeyiz.

Bu amaçla önümüzde ki 2 hafta içerisinde bitmesi şartıyla kim kaç cüz okuyabilir bunları bildirmenizi istirham ediyoruz.

Saygılarımla.

• Like 5

Selamlar,

Son birkaç eksik de giderildikten sonra duyurusunu yapacağımız derneğimiz, Beylerbeyi'nin de söylediği gibi resmen kuruldu. Uzun süredir çalışmalarımızı çatısı altında yönlendireceğimiz, azmimizi web sitesinin haricine taşımamıza yardımcı olacak bir organizasyon oluşturmak için çalışıyorduk ve inşallah, Erzurumlu arkadaşlarımızın gayretiyle bu hedefimize ulaştık diyebilirim. Kendilerine şimdiden teşekkür edeyim, duyuru metninde de bu faslı es geçmeyeceğim. :)

21. cüzü aldım ve okudum, Allah kabul etsin.

Saygı ve selamlarımla

• Like 2

Hayırlı cumalar;

Güzel haber, sevindik devamı gelir inşallah. Rastgele...

3 ve 4. cüzleri ben alayım inşallah.

• Like 1

7.8. cüzleri aldım inş..

Selamlar,

Kuruluşundan bu yana Üstad’ la alakalı çalışmalarına özveri ile devam eden, duruşundan, kalitesinden ve ciddiyetinden asla taviz vermeyen sitemiz, aynı minvalde faaliyetlerini sosyal platformlarda da devam ettirme kararı almış, bu kararı Allah’ın izniyle fiili manada gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Bu karar, derneğin açılmasıyla ilk meyvesini vermiştir. Hayırlı, mübarek olsun. Bu zorlu süreci omuzlayan yılmadan, yüksünmeden çalışarak, bizlerinde bu çalışmalara iştirak etmesini sağlayan Erzurum’ lu kardeşlerimize şükran ve minnet borçlu olduğumuzu ifade etmek isterim.

Aynı zamanda Üstadın, Erzurum' da verdiği İman ve Aksiyon Konferansı'nda, ileride zuhur edecek İslâm aksiyonunun kaynağı olarak gördüğü Erzurum’da ilk derneğimizin açılması bizlerin heyecan ve sevincini katbe kat artırmıştır. İnşallah bu dernek, ileride gerçekleştirmeyi planladığımız büyük hedeflere de kapı aralamış olacak ve müteakip çalışmalarımıza başlangıç teşkil edecektir.

Son olarak 20 ve 22. cüzleri aldığımı belirtmek isterim. :)

Dua ve muhabbetle…

• Like 1

Selamlar,

Son birkaç eksik de giderildikten sonra duyurusunu yapacağımız derneğimiz, Beylerbeyi'nin de söylediği gibi resmen kuruldu. Uzun süredir çalışmalarımızı çatısı altında yönlendireceğimiz, azmimizi web sitesinin haricine taşımamıza yardımcı olacak bir organizasyon oluşturmak için çalışıyorduk ve inşallah, Erzurumlu arkadaşlarımızın gayretiyle bu hedefimize ulaştık diyebilirim. Kendilerine şimdiden teşekkür edeyim, duyuru metninde de bu faslı es geçmeyeceğim. :)

21. cüzü aldım ve okudum, Allah kabul etsin.

Saygı ve selamlarımla

Bu duyduğum en güzel haberlerden biri sevgili admin.Çok mutlu oldum gerçekten:)Eeee üstadımızın derneğinde ne zaman bu yolda yürümeye başlıyoruz?Bu konuyla ilgili bilgilendirirseniz bizleri admin sevinçlerimize sevinç katılır inşallah:)

Uzatmadan konuya dahil olayım bide.Kim kaçıncı cüzü almış tek tek okuyup bakmadığım için sondan başlıyorum ve 29-30 cüzlerini alıyorum:)

Sevgi,saygı ve dua ile;

Esenkalın:)

Değerli arkadaşlar şimdiye kadar alınan cüzleri toplu halde bir kez daha yazıyorum, almak isteyen arkadaşlar aşağıda yazılı olmayan cüzleri alıp devam edebilirler.

1-2-3-4-5-6-7-8-......-20-21-22-.......-29-30.

Ayrıca cüzleri okuyan arkadaşlar, okuması bittikten sonra burada belirtirlerse derli toplu olmak açısından hoş olur.

Selametle.

7 ve 8 cüzler okundu.

Şurada şuncağız kişi var da bu cüzler neden hala duruyor? Hayırlı bir niyet arkadaşlar el atıverin bitsin. İlerde yapılan her bir hayırda bizim de payemiz olmuş olur.

Bu mesajı okuyan sayın ziyaretçi lütfen üye olur musun?

• Like 1

Arkadaşlar geri kalan cüzleri başka arkadaşlarla paylaştık. Bundan sonra dualarınızı bekliyoruz inşallah.

Arkadaşlar geri kalan cüzleri başka arkadaşlarla paylaştık. Bundan sonra dualarınızı bekliyoruz inşallah.

Eksik varsa okuyabilirim Admin.Muhtemelen benim Pazar günü biter.

Bu gidişle bu hatim bitecek sonra da 2.hatime başlayacağız :D) ya da her ay 2-3 hatşim bitireceğiz :shiny:

Selamlar,

Dağıtmış olduğumuz hatimler Allah'ın izniyle bitti. Emeği geçen, okuyan, dua eden bütün herkesten Allah razı olsun. En yakın zamanda duasını yaptıracağız inşallah.

• Like 2

Selamlar.

Hatim duasını dün akşam derneğimizde toplanarak yapmış bulunuyoruz.

Çıktığımız bu yolda; yardımlarını esirgemeyen değerli arkadaşlarımıza gönülden teşekkürler.

Allah(c.c.) hepimizden razı olsun...

Selamlar.

Hatim duasını dün akşam derneğimizde toplanarak yapmış bulunuyoruz.

Çıktığımız bu yolda; yardımlarını esirgemeyen değerli arkadaşlarımıza gönülden teşekkürler.

Allah(c.c.) hepimizden razı olsun...

Dualarda buluşmak temennisiyle ALLAH razı olsun...