Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
afk07

İkinci Kitap Paketini Aldık

Recommended Posts

Dün sabah kalktım feci bir yağmur yapıyor. Kaç gündür planlıyordum gidip alacğaım diye o gün de yağmur yağdı. Yağmur durunca evden çıktım. Bir kaç işim vardı onları hallettim. Bu arada yağmur bir başlıyor bir duruyor.

Büyük Doğu Yayınları'nın merkezine (Cağaloğlu) vardım. Orada projemizden bahsettim ama pek umursamadılar. Fiyatta bir değişiklik olmadı anlayacağınız. Kargo parasını ödememiş olduk sadece, Bir de küsüratları sildiler. O da 4TL falandı herhalde.

Konuşmalarımız pek bir şey değiştirmedi.

Bir kere başladık bu işe zor da olsa sürdüreceğiz. Kitapları aldık. Yaklaşık 190TL tuttu hepsi. Onu 180'e indirdiler. Böylelikle ikinci paketi de almış olduk. Bu arada yağmur devam ediyor. Poşetlerin ağzını kapatarak koşturarak eve geldim :) Kitaplara bir zeval dokunmadı Allah'a şükür.

Bugün de dağıtıcılarımıza kitapları iade edeceğiz İnşallah.

l3nfm.jpg

http://oku.ustadnecipfazil.com/ikinci-kitap-paketini-aldik-16.html

• Like 2

Gayretleriniz için çok teşekkürler, afk kardeşim.

Büyük Doğu'nun tutumuna değinmiyorum bile. Ayıptır ya, konuştuğum müdüre eserleri nasıl temin ettiğimden bahsettim de hani burslarımızla alıyorum falan. Bu hususta BD ne yapıyor, neden destek çıkmıyor dedi? Ne diyeydim. Allah hakiki şuura erdirsin.

Bir de tek başınıza hareket etmeyin. Deseniz belki gelen arkadaşlar olurdu, onca kitap tek başına taşınmaz idi.

Ayrıca aşağıdaki linkte sanırım ağ ile alakalı blog oluşturulmuş, ona direk ne yazıp ulaşalım google'dan?

oku.ustadnecipfazıl.com belirlediğimiz buydu tabi.

Gayretleriniz için çok teşekkürler, afk kardeşim.

Büyük Doğu'nun tutumuna değinmiyorum bile. Ayıptır ya, konuştuğum müdüre eserleri nasıl temin ettiğimden bahsettim de hani burslarımızla alıyorum falan. Bu hususta BD ne yapıyor, neden destek çıkmıyor dedi? Ne diyeydim. Allah hakiki şuura erdirsin.

Bir de tek başınıza hareket etmeyin. Deseniz belki gelen arkadaşlar olurdu, onca kitap tek başına taşınmaz idi.

Ayrıca aşağıdaki linkte sanırım ağ ile alakalı blog oluşturulmuş, ona direk ne yazıp ulaşalım google'dan?

Aslında yanıma arkadaş ayarlamıştım ama sıkıntı çıktı. İşi varmış gelemedi. :)

http://oku.ustadnecipfazil.com

• Like 1

bugün şu eserleri afk07 den teslim aldım

1)iman ve aksiyon (3)

2) Mukaddes emanet

3)Tanrıkulundan dinlediklerim

4)tarih boyunca büyük mazlumlar

5)çöle inen nur

6)bir adam yaratmak

7)dünya bir inkilap bekliyor

8)Batı tefekkürü ve islam tasavvufu

9)mümin kafir

10) o ve ben

11)son devrin din mazlumları

kitapları teslim etiğimiz imam hatipli arkadaşlardan "çok fazla anlamadığımız kelime var" türünden şikayetler geldi.üstadın eserlerinde geçen ifadelerle ilgili bir liste hazırlayıp arkadaşlara kitapları bu kelime mini sözlükle birlikte versek nasıl olur?

kitapları teslim etiğimiz imam hatipli arkadaşlardan "çok fazla anlamadığımız kelime var" türünden şikayetler geldi.üstadın eserlerinde geçen ifadelerle ilgili bir liste hazırlayıp arkadaşlara kitapları bu kelime mini sözlükle birlikte versek nasıl olur?

Gerçekten kötü bir durum. Böyle bir şey yapsak bile listeden uğraşmak çok zor olur. Ama biz yine de hazırlayabiliriz.

• Like 1

Tabi ilk etapta böyle bir mesele ile karşılaşacağımızı tahmin etmeliydik.

Vakti zamanında kadim adminimiz BDG böyle bir çalışmaya kısmi olarak başlamış. Bakınız http://www.n-f-k.com/nfkforum/index.php?/topic/4698-kelime-calismasi/?hl=%2Bkelime+%2B%E7al%FD%FEmas%FD bunu çıkartalım ya da artırabiliriz daha da. Zaman alacak bir iş ama çözmek gerekir.

• Like 1