Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
mumin

Sakarya Kitap Okuma Hareketimiz

Recommended Posts

Allah razı olsun :)

Kolay gelsin.

• Like 1

Sağ olun.

Kitaplar arasında ziyade iki eser görünüyor,Doğru Yolun Sapık Kolları ve Türkiye'nin manzarası bizim önceden aldırdığımız kitaplar, arkadaşların kendi kütüpkanelerine ait. Biraz fazla görünsün diye resme iliştirmişler :) Toplam 18 adet eserimiz bulunmakta. Şöyle listemiz:

Ove Ben

Bir Adam Yaratmak ( 2)

Tanrı Kulundan Dinlediklerim

Dünya Bir İnkılap Bekliyor

İman ve Aksiyon

Çöle İnen Nur

Mümin-Kafir

Son Devrin Din Mazlumları

Tarih Boyunca Büyük Mazlumlar

Batı Tefekkürü ve İslam Tasavvufu

Cinnet Mustatili

Mukaddes Emanet

Sultan Abdulhamid

Reis Bey

Aynadaki Yalan

En Kötü Patron

İlim Beldesinin Kapısı Hz. Ali

Sağ olun.

Kitaplar arasında ziyade iki eser görünüyor,Doğru Yolun Sapık Kolları ve Türkiye'nin manzarası bizim önceden aldırdığımız kitaplar, arkadaşların kendi kütüpkanelerine ait. Biraz fazla görünsün diye resme iliştirmişler :) Toplam 18 adet eserimiz bulunmakta. Şöyle listemiz:

Ove Ben

Bir Adam Yaratmak ( 2)

Tanrı Kulundan Dinlediklerim

Dünya Bir İnkılap Bekliyor

İman ve Aksiyon

Çöle İnen Nur

Mümin-Kafir

Son Devrin Din Mazlumları

Tarih Boyunca Büyük Mazlumlar

Batı Tefekkürü ve İslam Tasavvufu

Cinnet Mustatili

Mukaddes Emanet

Sultan Abdulhamid

Reis Bey

Aynadaki Yalan

En Kötü Patron

İlim Beldesinin Kapısı Hz. Ali

Şu an proje için kayıtlı 60 tane kitabımız var. İnşallah çalışmalarımız netice verir.

• Like 1

Selamun aleykum arkadaşlar

Bugün elhamdülillah anlaştığımız gibi Sakarya İHL ile görüşmemizi gerçekleştirdik. Okulda edebiyat hocası bize gereken esnek ortamı sağlayacak. Küçük bir grup öğrenci ile konuştuk ilk etapta. Bir kaç eser teslim ettik. Alaka şükür gayet yerinde.

Şimdi bize lazım olan görsel bir materyal ve izlenilesi bir malzeme oluşturmak. Sinevizyon odasında daha geniş öğrenci topluluğuna hitap edecekmişiz. Bir saat dilimi deniyor bunu ben salt konuşarak idare edemem ki :)

Ne bileyim sitemizin yeni görünümüyle tanıtımı, kitap okuma ağımızın reklamını içericek bir video yahud slayt..Hiç müsaid arkadaş yok mudur Allah aşkına böyle işlere istidatlı?

Daha geniş bir hareketlilik kazanmamız lazım. Rica ederim ütopik bulmayın aklımda hapishanelere gitmek dahi var da bakmayın hanımız abes kaçar.

Uzatmayayım ilk olarak lazım olan görsel malzeme verisi çeşitliliği. Bu hususa eğilmemiz lazım en kısa.

• Like 1

Yanlış hatırlamıyorsam beykoz'da düzenlenen programda sitenin tanıtım videosu vardı.Çok sade ve dolu dolu.O videoyu kullanamaz mıyız?

Reyhan adminimizin hazırladığından bahsediyorsanız, o eski site görünümünü ele aldığı için pek sıcak bakmadım ben bilemiyorum ki.Yeni sitenin görünümü daha estetik sunum ortaya çıkarabilecek kalitede. Daha ziyade lazım olan bence kitap okuma ağı projesi için.

Cümleten selamun aleykum

Esselam

Hikayelerim

Kafa Kağıdı

İman ve Aksiyon

Bir Adam Yaratmak

Hac

Mümin-Kafir

Tasavvuf Bahçeleri

Sahte Kahramanlar

Kitap okuma projemize dahil ettiğimiz yeni eserler. Sanırım İstanbul bunu kayda geçmek ister. :) Malesef resim ekleyemeyeceğim arkadaşlara dağıtmış bulunduk.

Çalışmalarımız aynı hızla devam ediyor, bilemiyorum kimse yazmıyor ama ben paylaşmak istiyorum.

Kolay gelsin herkese

• Like 2

Çalışmalarınızda dolayı Allah razı olsun.Bizim de Eğitim Fakültesinde bir çalışmamız var. " Nükredit" adında bir dergi çıkartıyoruz aylık olarak ve aynı zamanda Üstad okumaları yapıyoruz.

Kitaplardan bizde istifade edip okumalara katılmayı arzu ederiz.

• Like 1

Çalışmalarınızda başarılar dilerim. İletişime geçebiliriz. Kitaplarımızi paylaşmaktan mutluluk duyariz. Meşguliyetımiz arttı artık vakit ayırmak bizi zora sokuyor.

Bilahare konusalim inşallah.