Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
Çilekeş

İsmail Ağa Camii'nde Cineyet

Recommended Posts

Fatih Çarşamba'da bulunan İsmailağa Camii imamı, sabah namazında uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Kaçmaya çalışan katili cemaat linç etti.

Fatih İsmailağa Camii imamı Bayram Ali Öztürk (54), cami içinde uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Saldırı sonrasında cami cemaati, kaçmaya çalışan zanlıyı linç ederek öldürdü.

Edinilen bilgiye göre olay Fatih Çarşamba'da bulunan İsmailağa Camii'nde meydana geldi. Sabah namazının kılınmasının ardından rutin olarak yapılan sohbet sırasında, cemaatin arasından kalkarak imam Bayram Ali Öztürk'ün yanına yaklaşaran ve isminin Mustafa Erdal (26) olduğu öğrenilen kişi "Hocam banada dua edermisin" dedi. Bu sırada saldırgan gazete kağıdına sardığı bıçağı üzerinden çıkarak imam Öztürk'e saldırdı. Kalbine aldığı bıçak darbeleriyle yaralanan Öztürk, cemaat tarafından Özel Medical Park Hastanesi'ne kaldırdı. Hemen ameliyata alınan Öztürk, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Olayın şokuyla galeyana gelen cemaat, zanlıyı yakalayarak cami içinde liç ederek öldürdü. Olayın ardından bölgede gergin dakikalar yaşanırken, caminin bulunduğu bölgeye çok sayıda çevik kuvvet ekibi sevkedildi.

-------------------------------------------------------------------

İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİ'UN

Allah(c.c.) şehadetini kabul etsin inşaallah

şehid edilen şahsı tanımıyorum ama aldığım duyumlara göre çok mübarek bir zatmış ve sohbeti çok güzelmiş..herkesi bugün merhuma bir yasin-i şerif okumaya davet ediyorum..Allah kabul etsin şimdiden

Bir insan(insan olduğunu varsayıyorum)bir imamı neden öldürür?

ne tür bir alıp veremediği vardırki bunu yapmaya teşebbüs eder?

bunun altında başka sebepler var.

bu olaydan sonra yine birkaç sümsük çıkacak ortaya 'vay efendim irtica hortladı,laiklik elden gidiyor,cumhuriyet tehlikede..'

Özellikle bu paşalar maşalar,emekliye ayrılmış ama hala ateşe körükle giden bunaklar!!!!

Allah bu millete yardım etsin..

evet...28 şubatı unutmadık...30 tane Cübbe sarık giydirilmiş aczimendi dedikleri insanlarla ve iki tane Cinci hoca filmiyle ülkeyi post modern darbeye sürüklediler..o zaman bu halk sindi..ama artık öyle değil.inşallah halk tecrübelendi..Gidip Hakim vurdurttular,irticacı yaptı dediler ama bişey olmadı şükür.Bu 10 yıl önce olsayı ülkede savaş çıkardı ama şükürler olsun artık düzenimizi bozmaya çalışanların işi de zor..

Rabbim yardımcımız olsun..

yarın ikindi namazına müteakip fatih camii nde cenaze namazı varmış mübareğin..müsait olan arkadaşlar katılırlar inşallah..bu zalimlere en güzel tepki böyle yerlerde veriliyor ne yazıkki..birilerinin şehid edilmesi gerekiyor..

selam ve dua ile....