Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Fatma Topcu

Medya Meddahı

Recommended Posts

Gündemin iç karartıcı haberlerinden gına gelenleri bekleriz. Espri niyetine :)

Ekrem Dumanlı resmi twitter hesabından çarpıcı bir açıklamada bulundu. "Doğan medya ile yakın ilişki içinde olan Zaman Gazetesi, artık Cuma günleri yayınladıklari kürsü köşesinde Nutuk'tan pasajlara da yer verilecektir."

• Like 2

Hayli eğlenceli bir konu olmuş. Bir mesaj da benden olsun.

Bu sene ağır şartlarda tutulan ramazan orucu, kimilerinde etkisini hala sürdürüyor. Abdülaziz Bayındır çalışma bakanlığını uyardı, " Memurlar kırk dakika fazla çalışıyor."

• Like 2

Amerika'nın Ferguson eyaletinde gözaltına alınan Türk gazeteci "Hepimiz zenciyiz!" diye bağırdı..

Ilk mesajımdaki anlatım bozukluğunu bulana benden bir çikolata ;) hem de fıstıklı..

Ahaha ilk ikisi süper ;) güzel olmuş böyle eğlenceli. Sevgili ailem ben ne kadar ciddi ve resmi isem siz o kadar neşeli ve sevecen. Geçen hafifmeşrep için yazı yazayim dedim kozalaksı bezden girip sarı beze kadar ufak bir mizahî bağınti kurdum yalnız bir anda mevzu kapital düzene kaydı ve yazı makaleye döndü:) acaba hangi yediğim şey bana dokunuyor? :/

• Like 1

Hayır tatlım sadece ben Reha Muhtar izler iken sen Rosalinda izlerdin:) orta okulda hangi öğrenci Abbas Güçlü ile Genç Bakış'ı izler ki? Bilinçaltım takım elbise giyen bir siluet içinde sanki.

Hayır bayım, kadınlar ve Erzurumlular yazabilir:) bu da soru mu, tüm gönüldaşlara açık. Biraz eğlence olsun diye düşünülmüş. Sizleri de bekleriz.

Ilk mesajımdaki anlatım bozukluğunu bulana benden bir çikolata ;) hem de fıstıklı..

Cümlenin "yer verileceğini açıkladı" şeklinde bitmesi gerekiyordu. Ayrıca hocam "yayınlanması" değiş "yayımlanması" olacaktı.

Ülker olsun lütfen.

Hayır tatlım sadece ben Reha Muhtar izler iken sen Rosalinda izlerdin:) orta okulda hangi öğrenci Abbas Güçlü ile Genç Bakış'ı izler ki? Bilinçaltım takım elbise giyen bir siluet içinde sanki.

Evdeki Necip Fazıl serisini bizim okula bağışlamayı düşünüyorum ben. :)

Reha Muhtar'ı iyi ki izlememişim hafazanAllah insan ırkından soğurdum..

1000 sayısına ulaşmaya çalışıyorum da :) Şu son mesajlar da hiç geçmiyor. Aha da 1000 olamasın diye yazmayacağım daha...

Ulaşana ne vadedildi ki acep, merak ettim :)

Cümlenin "yer verileceğini açıkladı" şeklinde bitmesi gerekiyordu. Ayrıca hocam "yayınlanması" değiş "yayımlanması" olacaktı.

Ülker olsun lütfen.

Aferin :)

Yeni bulmuşlar, bir çikolata 3 tane "bunu beğen" ediyormuş.

Anlaştık mı? :)

Kadınların sokakta aleni kahkaha atmasını eleştiren Bülent Arınç geri adım attı. "Kadınlara en çok terlik atmak yakisiyor."

• Like 2