Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
merve

Üç Aylar Dolayısıyla Bir Hatim Daha...

Recommended Posts

Arkadaşlar üç aylar dolayısıyla hatim yapalımdiyorum.Sitemizde bir hatim yapılmış üç aylar dolayısıyla ama bu yapılan hatimde cüz alamayan bir sürü üye var.Ben de sizinde yardımlarınızla bir hatim başlatıyorum...

1.cüz benim 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30 Cüzleri ookumak isteyenler lütfen belirtsinler...Cümleten A.E.O.

Selamlar,

Vallahi helal olsun, böyle gittiği takdirde 2 güne kalmadan bunun dağıtımı da biter inşallah. Maşallah... Şaşırtıyorsunuz bizleri :) Allah razı olsun. İnşallah bu hatimlerin geri dönüşü de hızlı bir biçimde tamamlanır.

O halde son durum :):

1-Merve

2,3-Bihudi İman

4,5,6,7,8,9,10-Sosyolog

11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29 ve 30. cüzler henüz alınmamıştır.

Saygı ve selamlarımla

sa ben izniniz olursa 16. cüzü almak istiyorum gönül isterdi ki daha fazla cüz almak fakat şu an okumam gereken bayağı cüz var ve en önemliside kaldıramacağın sorumluluklar altına girmemelisin ve bu kadar güzel bir olayı bu kadar iyi insanlarla paylaşmanın haklı gururunu yaşıyorum Allah kolaylıklar versin

saygılarımla

Allah razı olsun :)

ben 28, 29 ve 30. cüzlere talibim ama 1 hafta bitiminde ancak teslim edebilirim :) Kabul edilirse söylediğim cüzleri almak istiyorum.

sa ben izniniz olursa 16. cüzü almak istiyorum gönül isterdi ki daha fazla cüz almak fakat şu an okumam gereken bayağı cüz var ve en önemliside kaldıramacağın sorumluluklar altına girmemelisin ve bu kadar güzel bir olayı bu kadar iyi insanlarla paylaşmanın haklı gururunu yaşıyorum Allah kolaylıklar versin

saygılarımla

Selamlar,

Siz diğer hatim başlığında 16. ve 17. cüzleri almışsınız, yoğun olduğunuzu söylüyorsunuz; isterseniz bu hatimde cüz almayabilirsiniz?

Arkadaşlar 3 aylar için alınıyor bunlar, yani 1 haftada yahut daha kısa bir zamanda bitmesi gibi bir şart yok. Duasını Ramazan'ın sonlarına doğru yaparız sanırım. Ne kadar kısa bir zamanda biterse bizim için o kadar iyidir elbette, o ayrı... Ramazan'a kadar geri dönüşleri büyük oranda alırsak, ee bir de millet hazır aşka gelmiş ve beni şaşırtırken, bir hatim başlığı da Ramazan ayının evvelinde açabiliriz. Dolayısıyla 3 aylar için 3 hatim bitirmiş, Ramazan sonunda da 4 hatim bağışlamış oluruz.

Dervish kardeşim, son üç cüz sizindir o halde.

Saygı ve selamlarımla

s.a. arkadaşlar

eğer 11. cüzü kimse almadıysa onuda ben almak sevabınıza ortak olmak istiyorum.kabul edermisiniz?

Selamlar,

Siz diğer hatim başlığında 16. ve 17. cüzleri almışsınız, yoğun olduğunuzu söylüyorsunuz; isterseniz bu hatimde cüz almayabilirsiniz?

Arkadaşlar 3 aylar için alınıyor bunlar, yani 1 haftada yahut daha kısa bir zamanda bitmesi gibi bir şart yok. Duasını Ramazan'ın sonlarına doğru yaparız sanırım. Ne kadar kısa bir zamanda biterse bizim için o kadar iyidir elbette, o ayrı... Ramazan'a kadar geri dönüşleri büyük oranda alırsak, ee bir de millet hazır aşka gelmiş ve beni şaşırtırken, bir hatim başlığı da Ramazan ayının evvelinde açabiliriz. Dolayısıyla 3 aylar için 3 hatim bitirmiş, Ramazan sonunda da 4 hatim bağışlamış oluruz.

Dervish kardeşim, son üç cüz sizindir o halde.

Saygı ve selamlarımla

beni düşündüğünüz için çok teşekkür ederim ama sizin gibi büyük insanlarla aynı işleri yapmak bana gurur verir işlerim şükür rahata erdi nezaman bir hatim organizasyonu olursa ben hazırım inş tekrar teşekkürler

saygılarımla

son durum :

1- merve

2,3- Bihudi İman

4,5,6,7,8,9,10- Sosyoloq

11- Parya

15- Duru

16- Mewt

28,29,30- Dervish

12,13,14- Stare

17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27. cüzler henüz alınmamıştır... :)

Selamün Aleyküm,

12,13,14. cüzleri okudum.Allah(c.c) kabul eder inşallah . 17,18,19 ve 20.cüzleri alıyorum.Dua ve muhabbetle...

son durum :

1- merve

"2,3"- Bihudi İman

4,5,6,7,8,9,10- Sosyoloq

11- Parya

15- Duru

16- Mewt

"12,13,14",17,18,19,20- Stare

24,25,26-Serdengeçti

28,29,30-Dervish

21,22,23,27. cüzler henüzalınmamıştır...

Allah kabul etsin,cumamız hayırlar getirsin.

Hayırlı Cumalar,

17,18,19,20.cüzler okunmuştur.

21,22,23 ve 27.cüzlere talibim efendim.Muhabbetle... :mellow:

elhamdülilah 2.hatim de bitti.Allah cüz alan bütün arkadaşlardan razı olsun....

bu hatimin şampiyonu 11 cüzle STARE... :mellow:

Selamlar,

İhtiyatlı davranmak istiyorum ben, daha doğrusu başlangıçtaki çekingen tavrımın beni utandırmasından korktuğum için işi yokuşa sürmeye çalışıyorum :rolleyes:

Arkadaşlar dağıtım tamamlanmış, fakat geri dönüşlerin hepsini almamışız? :blink:

Okunması beklenen cüzler:

1- merve

4,5,6,7,8,9,10- Sosyoloq

11- Parya

15- Duru

16- Mewt

21,22,23,27-Stare

24,25,26-Serdengeçti

28,29,30-Dervish

Acaba bu cüzler de okundu mu? Şayet okunduysa, bu başlıkta bize bildirdiğiniz takdirde en kısa zamanda 3. hatmi dağıtmaya da başlarız. Önümüzde 2 ay daha var. Gerçekten maşallahımız var bu dönemde... Allah katkıda bulunan herkesten razı olsun.

Saygı ve selamlarımla

Selamün Aleyküm,

Arkadaşlar 21,22,23 ve 27. cüzler okunmuştur.Rabbi'm kabul eder inşallah.

Dua ve muhabbetle...

selamun aleykum arkadaslar mumkunse bende sevabınıza ve dularınıza ortak olmak istiyorum okunmayan cuz varsa okumak ıstıyorum dua ve muhabbetle...

Selamlar,

Efendim şu anda okunmakta olan hatimlerin tüm cüzleri dağıtılmış durumda, yalnızca geri dönüşlerin tamamlanmasını bekliyoruz (Bu sözlerimin altında, "okuyan arkadaşlar bildirebilir mi?" ricası da yatıyor). Fakat Ramazan ayına yakın bir üçüncü hatme başlamayı da düşünüyoruz. Kısmetse o hatimde siz de cüz alabilirsiniz.

Saygı ve selamlarımla

Özür dilerim başlığa biraz geç yazdığımın farkındayım.

30. cüz okundu.

28. ve 29. cüzlerin ise son 10 sayfaları okundu, ilk 10 sayfaları duruyor. En kısa zamanda okunacaktır :rolleyes:

Özür dilerim.

Kusra bakmayın uzun zamandır siteye giremediğimden dolayı geri dönüşüm yapamadım.Ben 1.cüzü bitirdim.Geç kaldıımiçin özür dilerim...