Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
SusQuN

N.f.k. Şiirleri ( Resimli )

Recommended Posts

orhan veliyi hiç sevmem ama onun dediği gibi:gerçekten yaptıklarınız karşısın da kelimeler kifayetsiz kalıyor.ellerinize yüreğinize sağlık.kesinlikle yaptıklarınız da ne seçilen şiirler,ne fonda kullandığınız resimler,ne de kullandığınız tekniklerle ilgili bir eksiklik söyleyemem hepsi oldukça güzel.yalnız şu konu gözüme takıldı:resimlerin çoğunda nfk imzası yok.tabi ki bu forum da imza olmasına gerek yok burda ki herkes nerde görse tanır ve bilir bu kelamların kime ait olduğunu.ama eminim ki benden başkaları da bu resimleri bilgisayarlarına kaydetmiştir ve arkadaşlarıyla paylaşmıştır.bu sebepten dolayı şiirlerin altına nfk imzasının olması sanki olayı daha da mükemmelleştirir gibi geldi bana.tabi ki takdir sizin :D

resimler görünmüyor.sizde de öyle mi? neden acaba??

evet reyhan.. Allah razı olsun harika olmuşlar.. ya hu bana da öğretin de ben de bi iki tane yapayım :lol: hangi programdan yapıyorsunuz?

evet reyhan.. Allah razı olsun harika olmuşlar.. ya hu bana da öğretin de ben de bi iki tane yapayım :lol: hangi programdan yapıyorsunuz?

Bu son iki resmi kim yaptı, bu siteden biri mi yaptı?

Sağolun, yapma isteğini de ilhamını da veren, Üstadımızın şiirlerinin ruhlarımızda bıraktığı lezzet, hayal, koku, renk ve ahenk cephesidir.

Photoshop ile hazırlanıyor ve o şiirlerin hiç bir müşahhas plana aktarılamayacağını bile bile de buraya yerleştiriliyor. Photoshop kullanmak zevkli ve kolay. Programı indirdikten sonra, internet ortamında bir çok farklı ders bulabilir ve oradan öğrenebilirsiniz.

Bu son iki resmi kim yaptı, bu siteden biri mi yaptı?

Acizane ben yaptım kardeşim.

Elinize emeğinize sağlık gerçekten çok güzel olmuş. Ben de bir ara heves etmiştim PS programına, hatta ismi de Reyhan olan bir ablam öğretmişti biraz. Ufak tefek çalışmalar yapıyorum ben de ama sizinkiler çok farklı. Ben bir kaç resimi bir tek resimde buluşturuyorum ama sizinki adeta yenibaştan bir resim ortaya çıkarmak gibi bir şey.

Tekrar tekrar elinize sağlık. Faydalı ve hayırlı işlerde Allah yardımcınız olsun...

reyhan arkadaşımızın sayesinde üstadın enfes şiirlerini, ayrı bi hava içersinde soluyoruz!sağolsunlar

vurgulamadan asla geçemem çünkü,

AYNALAR ŞİİRİ MÜKEMMEL OLMUŞ . ÇİLENİN 2. MISRASINA DİYCEK CÜMLE BULAMIYORUM. gerçekten müthiş.......

(ALLAH razı olsun. Başarılar ve çalışmaların devamını dilerim)

gercekten hepsı harıka olmus sozun bıttıgı yer burası herhalde ALLAH hepınızden razı olsun ıznınızle bılgısayarıma ındırıyorum ustadın dıger hayranlarına gosterebılmek ıcın :( hakkınızı helal edın

Çok çok güzeller...

Yapan ellere sağlık arkadaşlar...

1. sayfadan itibaren bütün resimlere baktım hepsi apayrı güzellikte olmuş...

Bu güzel emeğe Kısacık bir mesajla Teşekkür etmek istemezdim fakat elimden farklısı gelmiyor...Bir Dua ekliyerek bitireyim...

ALLAH RAZI OLSUN...DÜNYA ve AHİRETİNİZDE HEP GÜZELLİKLER VAR OLSUN...

nfkbl2.th.jpg

Bir masaüstü arka plan ( 800x600).

nfkimzael2.th.jpg

Bir tane de forumda da kullanabileceginiz imza ( 550x140 ).

Vakit buldukça daha güzellerini yapmaya çalışırım inşallah.

Yanlış bir başlığa attıysam iletiyi,

moderator arkadaşlarımızdan düzenlemelerini rica ederim.

Selamlar,

Forumlarda imza bölümlerinde kullanılabilecek bir resim. Sitemizin adı geçtiği için elçilik de yapmış olursunuz :rolleyes:

nnffkk2am1.jpg