Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
Dervish

Konu Ve Mesajlara Fotoğraf Ekleme

Recommended Posts

Aslında yayınlamayacaktım fakat o kadar uğraştım yayınlayayım bari dedim :)

Neden mi yayınlamauacaktım? Çünkü görüntü kalitesi çok düşük çıktı moralim bozuldu. Gözlerinde problem yaşayanlar yazılanları okuyamazlar maalesef. Neyse birdahaki sefere daha büyük puntolarla karşınızda olacağım. (Hem Reyhan'ın aynı konusu vardı ama resimli anlatımdı)

Neyse videomuz:

Biraz Daha yüksek kalitede izlemek istiyorsanız dailymotion'dan da izleyebilirsiniz

Birdahaki video çok daha süper olacak. İnternet cafelerden ancak bu kadarını yapabiliyorum :D (Tamam daha iyisinide yapailirdim. Ama yapmadım :D)

KİM DEMİŞ DERVİSH'LERDE ÇARELER TÜKENİR. BUYRUN RAPİD'DEN INDIRIN GORUNTU KALITESIDE MUTHIS

Ahanda download linki :D Silinmeden indirin, rar'dan çıkartın ve rahat rahat izleyip foruma ekleyin fotoğraflarınız, resimlerinizi. http://rapidshare.com/files/147220848/resim_asmaca.rar.html

(Yahu daha foruma resim ekleyemiyoruz. Dosyayı nasıl indirip nasıl rardan çıkartacağız diyenler olabilir. O benim problemim değil :D)

Nasıl okuyamıyorsunuz anlamıyorum...Bu gözlüklerle ben bile okuyorum. :)

Ellerine sağlık..

dervısh kardeşim Allah razı olsun çok düşüncelisin :) ama bi de en yakın göz doktorunun adresinide tarif edersen site sakinleri için iyi olacak :D :D

selam ve duayla.........

'Niyet hayır, akıbet hayır' demişler..Düşünmen bile yeterli esasında Dervish.Bana gelince..Ultra-süpersonik gözlerim sayesinde okumakta problem çekmiyorum çok şükür.Yoksa 'göz var, nizam var' yani, herkes okuyamaz bu yazıları..

Ya arkadaşlar. Mesajlarımın tamamını okuyupta verdiğim rapid download linkinden dosyayı indirirseniz (iki mesajda da verdim linki) o zaman rahat rahat izleyebilirsiniz. Digitürk'te bile bu kadar net bir görüntü izleyemezsiniz :)

'Niyet hayır, akıbet hayır' demişler..Düşünmen bile yeterli esasında Dervish.Bana gelince..Ultra-süpersonik gözlerim sayesinde okumakta problem çekmiyorum çok şükür.Yoksa 'göz var, nizam var' yani, herkes okuyamaz bu yazıları..

Ajan gözümüz yok ki okuyabilelim :)