Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
yunuscoskun

Şeytanlaşmış İnsanlardan Bir Örnek TÜrkan Saylan...

Recommended Posts

bakın şu densizin dediklerine türkiyede belli medya ayağa kalktı aman efendim onlar masum burs veriyorlar aman çocuklarımıza onlar eğitim veriyorlar dediler...

tüm programlar canlı bağlandı şeytanlaşmış insana kendisi demoktrattı eğitimciydi atatürkçüydü kimseyi ayırmaz tüm kızları kucaklardı bakın neler söylemiş aşağıda görelim

Saylan’dan bölücülük itirafı

Ergenekon soruşturmasında evi ve şubeleri aranan ÇYDD Genel Başkanı Türkan Saylan, Hürriyet’e verdiği röportajda bir defa daha bölücülük ve ayrımcılık yaptı. İmam Hatipli ve başörtülü öğrencilere burs vermeyeceklerini belirterek ayrımcılık yapan Saylan, röportajda hakaret dolu ifadeler kullandı

Sonunuz Menderes gibi olur!

27 Nisan Muhtırası sonrası, darbe yanlısı demeçler veren ÇYDD’nin Başkanı Türkan Saylan, “Allah’tan ordu var. Vazifelerini yapıyorlar. Bizim istediğimizi yapmayan iktidarların sonu Menderes gibi olur!” diyerek ne kadar ‘demokrat’ olduğunu gözler önüne sermişti.

bu densizliğe bu küfür neferlerine artık dur demek için ne yapmalı bilemiyorum sinirden köpürüyorum ve onları rabbime havale ediyorum saygı ve hürmetlerimle...

kaynak : vakit gazetesi

Asker hala kapısında..Ne zaman askerlikte tam Türklerin eline geçecek bakalım..

Emniyet burs alan çocukların bulunduğu listeyi de almış. Bazı kanallar da bu olay üzerine yayın yapmaktalar. Efendim liste poliste olduğu için burs alan çocuklar çok zor durumda kalmışmış. Emniyet listeyi aldıktan sonra bir kopyasını aldı ve asıl listeyi gelin alın dedi. Ama bu şerefsizler emniyetten listeyi almadıkları gibi bir de bunun üzerinden emniyeti, savcıları karalıyorlar. Madem hayır işi yapıyorsunuz, emniyet size listeyi alın dediği halde almayarak neden burs alan çocukları madur ediyorsunuz? Siz ve sizin gibi insanların bu tavrı, aslında hayır değil de kendi çıkarlarını düşünen mahluklar oluşunuzun kanıtıdır.

1. Onlar (inanmayanlar) bir düzen kurdular. Allah da (buna karşılık) bir düzen kurdu. Allah, düzen kurucuların en hayırlısıdır. (Al-i İmran Suresi, 52-54)

2. Allah Resulu (S.A.V.) Bir gün ashabından ayrı bir ağacın altında dinleniyordu.Bunu gören müşrikler bir bedeviyi süikastcı olarak tutarak Allah Resulunu öldürtmeye yolladılar.Bedevi kılıcını çekip Allah Resulu (S.A.V.)e "seni şimdi elimden kim kurtaracak" dedi.İstifini hiç bozmayan Kainatın efendisi Üç defa ALLAH ALLAH ALLAH diye haykırınca korkuya kapılan bedevi elindeki kılıcı düşürdü.Kılıcı eline alan Efendimiz aynı soruyu bu sefer bedeviye sordu.

- Şimdi seni elimden kim kurtaracak.,

Cevap:

-Kimse.....

3. İstikbaldeki en gür sada Allahın (İslamın) Sedası olacaktır. (Bediüzzaman Said Nursi)

Sonucunu bildiğimiz maçlar heyecan vermez arkadaşlar.Biz bu maçın sonucunu biliyoruz.Biz üstünüz onlar ise yenik.İstedikleri kadar çırpınsınlar artık...

2. Allah Resulu (S.A.V.) Bir gün ashabından ayrı bir ağacın altında dinleniyordu.Bunu gören müşrikler bir bedeviyi süikastcı olarak tutarak Allah Resulunu öldürtmeye yolladılar.Bedevi kılıcını çekip Allah Resulu (S.A.V.)e "seni şimdi elimden kim kurtaracak" dedi.İstifini hiç bozmayan Kainatın efendisi Üç defa ALLAH ALLAH ALLAH diye haykırınca korkuya kapılan bedevi elindeki kılıcı düşürdü.Kılıcı eline alan Efendimiz aynı soruyu bu sefer bedeviye sordu.

- Şimdi seni elimden kim kurtaracak.,

Cevap:

-Kimse.....

EYVALLAH KARDEŞİM...

Ne kadar sinirden bu kadını görüp zıplasamda, hadlerini bilecekleri,bilmeleri gerekecekleri günler inşallah yakındır..

bu türkan saylan ile "manukyan" arasında bir fark görebiliyormusunuz ?

Türkan Saylan ne ilktir ne de tek...Bu tip insanlar genellikler içlerindeki ruhsuzluğu, sadece bu dünyayı yaşama arzularını, iradesiz bedenlerini, küflenmiş kalplerini, fanilikle doldurdukları ceplerini ört-bas etmek ; eksikliklerini bir nevi farklılık;maddeciliklerini de bir nevi akıllılık olarak göstermek isteyen aciz insanlardır. Bize düşen öfkemizi kontrol edip bizlere yakışmayan şeyleri önce kalbimizden sonra dilimizden uzak tutmaya çalışmaktır. Onu Allah'a havale etmek,sonucu en adaletli olan iştir. Allah ıslah etsin inşallah...

Hayret süren leşler sizi kim diriltecek..

Küçük bir yazım hatası söz konusu. Doğrusu şöyle olmalı:

"Siz, hayat süren leşler, sizi kim diriltecek?..."

sorarlar , tarkan SAY_LANN imanın şartı kaçtı, kimin ümmetiydin, rabbin kimdi. kaç kardelen yetiştirdin!

Zoruma giden ne biliyormusunuz.

Şimdi yerel seçimlerden önce maltepe belediyesi ak partideydi ve gülsuyu spor tesislerine ait bir araziye gül suyu spor kompleksi adında spor tesisi inşa etti. gelin görün ki yerel seçimlerde chp kazanınca maltepe belediyesini o e-5 üzerinde ki tesisin adını prof. dr. türkan saylan kültür merkezi yaptılar. :tek_dis:

gulsuyu_km_acilisi.jpg

hakikaten her sabah işe giderken bu ismi o tesisde görmek çok zoruma gidiyor.

Belki size çok garip gelebilir. derdin bumu yani diyebilirsiniz ama ne yapayım zoruma çok gidiyor.

Millet ve İslam düşmanı gebermiş kadının ismi oraya hiç mi hiç yakışmıyor.

Veliahd abimin acısını; o güzergahı kullandığımda bende yaşıyorum ve o kubbenin yıkılması için ne dualar ediyorum..

Lakin ellerimiz bağlı.. Bize düşen; Saylan' dan ,cehennem çukuru kabrinde; dokuz başlı doksan dokuz yılanın İman Aleminin hıncını almasını bilmek ve bundan ötürü gönlümüze su serpmek..

Ya Rab! Bedr secaati gibi secaati; Hamza (radıyallahu anh) gibi komutanları şu aciz kullarına nasip eyle ki; gönlümüz yalnız kabir alemine bakınca rahatlamasın...

Ölen bir insanın arkasından müslüman olmasa bile bu şekilde konuşmak ne kadar doğrudur bilmiyorum...Biz müslümanların takıldıkları kişiler olmamalı...Buğzettiğimiz şey onların küfürleri olmalı...O kişi artık çldü ve zaten neyin ne olduğunu şu anda inanıyorum ki bizden çok daha iyi idrak atmiştir iş işten çoktaaaan geçse de...Ama demek istediğim şu ki bir isim üzerine başlık açıp da ölmüş bir insan arkasından kin ve nefret le konuşmak biz müslümanlara yakışmaz..Yanlış anlaşılmasın sanki Türkan Hoca(!) nın kardelenlerinden biriymişim gibi bir izlenim filan oluşmasın..O kardelenlerle karları delemediğini anlamıştır o zaten çoktann...Ama bizim dinimizde biliyorsunuz gayrimüslim bile olsa saygı duyulur..Nitekim Peygamber Efendimiz (sav) bir gün bir yahudinin cenazesi giderken ayağa kalkmışlardı..Sahabe onun bir müslüman olmadığını,neden ayağa kalktığını sorunca da:"

Ölüm büyük şey." buyurmuşlardır.Bu sebepten..

Bunlarda benim nacizane fikirleim :)

Şu kısacık söz çok güzel özetliyor bence içinde bulunduğu hastalıklı ruh halini;Korkmadı cüzzamdan bile Türkan, korktuğu kadar türbandan...

'Biz bu ülkeninin asli unsuruyuz, azınlık da olsak böyleyiz'' diyerek sınıf ve etnik ayrımcılığı yapan da yine bu şeytanlaşmış insanlardan örnek verilen bayana aittir.Kavuşmuştur herhalde o çok sevdiği ulu önderine

Efendim; Allah resulü Yahudi cenazesinde ayağa kalktığında; ilahi emir ile yaptığının yanlış olduğunu anlamıştı...

Sanırım başlık biraz eski... Ölmeden öncedir belki de..

Biz ölülerimize saygı duyarız.. Ölülere değil.. Ebu Cehl'in arkasından beddua etmek bir şey elbette ki kazandırmaz..

Lakin, yeni neslin bunları bilmesi için lanetle anmakta gerekir diye düşünüyorum...