Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
NFK-Fan

Drawmohammed.com Hacked

Recommended Posts

Selamlar,

Değerli N-F-K.Com sakinleri,

Hatırlayacağınız gibi bir dönem Peygamberimiz S.A.V'in karikatürlerinin yayınlanması rezaleti doğmuştu ve çeşitli gazete ve dergilerin yanında bazı internet siteleri de bu karikatürleri yayınlamıştı. Hele hele bu sitelerden bir tanesi vardı ki o başlı başına bu çirkin işi yapmak için açılmıştı... Ünlüydü, bir numaralı mide bulantısı sebebiydi.. www.drawmohammed.com...

Bugün drawmohammed.com sitesinin yayınına Cyber-Warrior Tim tarafından domain hack ile son verilmiştir. Böylelikle drawmohammed.com susturulmuştur. Hosting hack değil de domain hack yapılması sitenin yeniden yayına girme ihtimalini çok çok düşürmüştür. Bu sebeple rahatlıkla "Drawmohammed sonsuza dek uçtu" diyebiliriz.

daha önceden ilhanarsel.org sitesini ebediyen susturan Cyber-Warrior'u bu başarısından dolayı tebrik ediyoruz.

Saygı ve selamlarımla

Bu gün duyduğum en güzel haber cw ye giremedim burdan gördüm ağzım kulaklarıma vardı.

Yoldaşlardan allah cc razı olsun.

Biri Cyber Warrior mu dedi? Ha, şaşırmadım canım.. Normaldir.. Kimbilir daha neler gelecek. :lol:)

Bu şerefsizler hak ettiklerini buldular... Özellikle de Tüm Dünya'nın Müslüman hackerlarının attack da bulunduğu, deface etmeye çalıştığı bu site, Cyber Warrior Tarafından hacklenmesi, hem de domain hack yapılması gerçekten çok büyük gurur verici. Boşuna "Vatanın Sanal Kalesi" dememişler Cyber Warrior'a.. Allah razı olsun tüm üyelerinden, yöneticilerinden :lol:))

CW'ya yakışır bir hack oldu bu. Dünyanın dört bir yanında onlarca hack timinin uğraştığı bu siteyi indirmenin, cyber-warrior'a nasip olması hepimiz için gurur verici.

Bu başarıdan dolayı Allah'a ne kadar şükretsek azdır. Ilhanarsel.org sitesinin hacklenmesi kadar büyük bir başarı bu da.

Allah sitenin hacklenmesinde emeği geçen herkesten razı olsun. Ayriyetten Cile54'ün duasında kendisine saz arkadaşlığı yapmak istiyorum. "Allah razı olsun tüm üyelerinden, yöneticilerinden" Kapsamı hafifçe daraltıp "Amin" diyorum bu duaya... Allah razı olsun tüm CW ruhu taşıyan üyelerinden, yöneticilerinden

Trradomir, TÜŞKO'ya selam, o da gelsin :lol:))

Ayıp ettin be çile, "bugüne dek niye gelmedin" deyu kulaklarından tutar, sürüye sürüye getiririm ben biricik sadrazamımı.

Birden CW de Gövde Gösterisinden bir sayfa okur gibi oldum,:)Allah razı olsun bu çorbada tuzu bulunanlardan,gerçekten sevindirici bir haber.

Desenize tum cw ciler burda :lol:

yoksa sizdemi:)

Ben anlamadım neden bahsediyorsunuz?

Ayrıca bu CW de neresi :D

:lol:

Ben anlamadım neden bahsediyorsunuz?

Ayrıca bu CW de neresi :(

:(

:lol: :lol: :(

Bende inandim :D :( :(

Selamlar,

Evet pek çok CW yöneticisini tanıyoruz, hatta aramızda trradomir gibi, bad kopuq gibi, x master gibi, sydney gibi, Erenler gibi yöneticileri varken bence de pek inandırıcı olmadı cile.. :lol:

Başarılarından dolayı kendilerine tekrar teşekkür ediyoruz. Ellerine sağlık..

Saygı ve selamlarımla

Selamlar,

Evet pek çok CW yöneticisini tanıyoruz, hatta aramızda trradomir gibi, bad kopuq gibi, x master gibi, sydney gibi, Erenler gibi yöneticileri varken bence de pek inandırıcı olmadı cile.. :D

Başarılarından dolayı kendilerine tekrar teşekkür ediyoruz. Ellerine sağlık..

Saygı ve selamlarımla

Patrondan son nokta :lol: :lol:

...ALLAH'IM DAHA NELER ÖĞRENİCEM BU SİTEDEN :lol: YAAA Cyber Warrior DİYE Bİ ŞEY VARMIŞŞŞ..... SAOLSUN ARKADAŞLAR ANLATTI DA ÖĞRENDİK.YOK KARDEŞİMM BU TEKNOLOJİ DENİLEN ŞEY BENİ SEVEMEDİ Bİ TÜRLÜ....... :D EEEE YAVAŞ YAVAŞ ÖĞRENCEZ TABİİ :lol:

........az evvel eski üyesi olduğum bir foruma uzuncaaa bir zamandan sonra şöle bir göz attım...bird e kimleri göreyim orada........ :lol: kimleri gördüğümü boşverelim..... :lol: .......sadece orda da konu olmuş

Cyber Warrior ..........yawww neymiş bu cw.........öğrencezzz artık......... :D ALLAH'ım cehilliğin gözü kör olsun..... :( amiin....

........az evvel eski üyesi olduğum bir foruma uzuncaaa bir zamandan sonra şöle bir göz attım...bird e kimleri göreyim orada........ :lol: kimleri gördüğümü boşverelim..... :( .......sadece orda da konu olmuş

Cyber Warrior ..........yawww neymiş bu cw.........öğrencezzz artık......... :( ALLAH'ım cehilliğin gözü kör olsun..... :( amiin....

http://www.cyber-warrior.org

Türkiye'nin en Büyük, en Etkin Organize Siber Sivil Savunma Gücü

BT - Teknolojisinin Yer Altı Dünyası

al sana cw :D

simdi trradomir den firca yeriz alistik artik :lol:

ee ne yapalim ya trradomir kardes arkadasimiz cahil kalmasin bu konuda demi yani :(

veee kimse kirilmasin :( CW : Türkiyenin en büyük hacker yetiştirme kursu

DaiSyFaiRy eskik birşey yazmışsınız. Kırlıdım vallahi :(

CW : Türkiyenin en büyük hacker yetiştirme kursu :lol:

pardon :lol: duzeltim :(

barisalim mi :D

kirgin kalmayi hic sevmem de :(

.....evet sanırım artık cw ne nemek biliyorum :( :D vee bu gün güvendiğim bi insan bana şöle dedi......cw yi bilmiyor olman senin teknoloji özürlü olduğunu göstermez....için rahat olsun :( :lol: :lol: