Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]

isra

Üye
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by isra


 1. yazıyı okudum çok üzgünüm napıcaz bilmiyorum rabbim onlara melek ordularıyla yardım edecektir buna çok inanıyorum 4 milyon fetih okuyoruz filistin için allah cc fetih süresinin hürmetine kardeşlerimize fetih nasip etsin lütfen herkes bu fetihlerin bitmesi için yardımcı olsun 3 gün içinde bitmeli hepinizden allah razı olsun KAFİRLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM.....


 2. arkadaşlar çok üzüldüm ne dicemi bilmiyorum sayın üzmezi severek takip ediyo ayrıca üstadla olan alakası nedeniyle bir başka seviyordum. bu şok etkisi yaptı yanlız bişey sorucam kendisinden 50 yaş küçük biriyle olan evliliği doğrumu bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. bunun bi oyun olduğuna inanıyorum ...kafirler için yaşasın cehennem..


 3. ya çok doğru öteki kim acaba gurur yapana gurur yapmak caizdir diye biliyorum soruyu soranın soruş şekline göre üstad cevap vermiştir yerine görede çok mütevazıydı sonsuzluk kervanında anlattığı gibi değilmi arkadaşlar....

   

  bide şu kumar meselesi üstad zaten ben önceki hayatımı çöpe attım diyerek bunu açıklamış bunu eleştirmek kimin haddine üstad severler olarak bizim üstadı bu şekilde anmamızın doğru olmadığını düşünüyorum ..


 4. harika bir yazı ellerinize sağlık iyikide varsınız bizim düşüncelerimizi böylesine açık yüreklilikle anlattığınız için sağ olun umarım bi mahcubiyet hissederler oda bi başarıdır iyileşmeye doğru selamlar..


 5. merhaba arkadaşlar ben çoktandır yoktum bu arada güzel gelişmeler olmuş herkese hayırlı olsun bende üstadın sınıfına girmek isterim gönlüm üstadın talebi olmuş artık gerisi sizin takdiriniz saygılarımla .....benim efendim emri yüklendim dağlandım kalpten ve mühürlendim askerin oldum başte tülbentim benim efendim..

×
×
 • Create New...