Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
kurşunkalem

Abdurrahim Karakoç

Recommended Posts

Ne oluyor beyler?

Yani ben, doya doya, İsrailden nefret etme hürriyetimi kullanamayacak mıyım?

Hakkıma müdahale olduğunda isyanımı sergilemeyecek miyim?

Anti semitist diye bir baskı aracı uydurmuşlar, herkes kayıtsız-şartsız, İsrail ne halt ederse etsin eleştirmeyecek mi?

O sınırlamalardan ben kendimi muaf addediyorum.

Salkım salkım misket bombalarıyla yaş ve cinsiyet farkı gözetmeden, herkesin yani Filistinli Müslümanların üzerine ateş yağdıracaklar, biz antisemitist gözükmeyelim enayiliği ile başımıza kebeyi çekip kendimizi araziye uyduracağız öyle mi?

Avucunuzu yalarsınız..

Evet İsrailden fazla İsrailci şahsiyetsizler bilhassa medyamızda, siyasi mahfillerimizde fink atıyorlar.. Amma bizde yaygara koparmayan namuslular, namus fukaralarından daha çoktur..

O, sağa sola sataşsın, başka ülkelerin topraklarını işgal eylesin, insanlarını esir alıp hapse atsın, kafası estiğinde ambargo silahını kullansın, binlerce bigünah sivil insanı katletsin, amma biz, aman antisemitist sayılırız korkusuyla susalım mı?

Yoo, geçti o enayilikler..

Yahudi düşmanlığı bence de hatalıdır.. Bir ırka, bir dine topyekün isnatlarda bulunmak, düşmanlık yapmak yanlıştır..

Göz göre göre edepsizliklerini ufkumuza geren İsrail yöneticileri şunu bilsinler ki antisemitist damgası yemekten korkacak pek kimse kalmadı..

İsrail muhiblerinin takacakları yafta, hiçbir inançlı insanı engellemeye yetmez..

Ben antisemitist olmak istersem, ya da beni bu kanaata zorlarlarsa, önümde kim durabilir?

İsrail ne kadar İslam düşmanı ise, ben de o kadar antisemitistim.

Filistini kan gölüne çevir, Suriyenin Golan Tepelerini, sularını işgal eyle, Lübnana her sene savaş aç.. Olmadı, binlerce kilometre uzaktaki İranı vuracağından söz et, amma ben İsraili sevmemek hürriyetinden vazgeçeyim öyle mi?

Olmaz!..

Bakın şu had bilmezliğe..

Goldstone raporu oylandığında İsrail safında yer almayan ülkeleri bile tehdide yelteniyorlar.. Aleyhte oy veren Rusya, Çin ve Hindistana alenen tehditte bulunuyor yaramaz kedi..

Adamlar savaş suçu işlediklerini inkar ettikleri gibi, karşı taraf mensuplarını tamamen düşman ilan ediyorlar..

Ve Türkiye baş düşmanları şimdi..

Turist göndermeyeceklermiş.. Göndermesinler..

Türk kahvesini yasaklayacaklarmış.. Yasaklasınlar..

Birleşmiş Milletlerde Türkiye lehinde lobi yapmayacaklarmış..

Oh ne güzel olur..

Atatürkü mezarında ters dönderme edepsizliği yapacaklar, amma ben susacağım.. Hayır.. Ne derlerse desinler, nefret ediyorum İsrail yöneticilerinden.. Anlaşıldı mı?

YENİ BİR MÜZİK IŞIĞI

ZİYA UĞUR genç bir müzisyen.. Edebli, ahlaklı, inançlı bir genç..

Bana gönderdiği CDde 10 şiirin bestesi var..

Sözkonusu 10 bestenin vücut bulduğu mekan, geçen Ramazan ayında kutsal topraklara yaptığı UMRE ziyaretinde şekillenmiş..

Yağmurunu Mekke-Medinede almış YENİDEN DÜŞELİM YOLLARA isimli Ziya Uğurun çalışması..

10 eserden 5 tanesinin söz ve müziği Ziya Uğura ait, geriye kalan 5 eserin yazarı tanınmış isimler..

Bilirsiniz, ben bu köşede müzikten, şiirden, besteden çok söz etmezdim.. Bu sefer tavrımı değiştirdim..

Bir şiirin başlığından:

Bad-ı saba İstanbula varırsan/İşte Cezayirli geldi deyesin/Arz-a çıkıp Padişahı görürsen/Kafir gemilerin aldı deyesin../

Kimi merhum oldu gaza yolunda/Kimi Hakka teslim oldu deyesin..

====================

Cennete denk yurt bizdedir sultanım

Salkım salkım dert bizdedir sultanım

Sütü bozuk namertleri saymazsak

Yiğit bizde, mert bizdedir sultanım.

Ak Partinin Ermenilere yaklaşıp, İsrail'den uzaklaşması enteresan...

İttihatçılıkla başlayan masonik-yahudi politikası can çekişiyor (gibi)