Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
gardenya

Suğra'dan Sakarya şiiri! Video

Recommended Posts

suğra'yı kıskandım desem :lol: evet tebrik etmek gerek veledi :lol:

Suğrayı öyle okuyor görünce bi an kendimle kıyasladım ben böyle okuyabilirmiyim diye.

Maalesef okuyamazmışım :D Bunu ben değil vicdanım söyletti. Adi vicdan suğra nın tarafını tutarsın ha, attım gitti :D ;)

milletin vekiline bak..imam konumunda olan insanlara..imam böyle yapmış cemaat ne yapmasın??

o küçük kızada helal olsun..Allah(c.c.) milli ve dini benlik içerisinde yetişmeyi ve bu benlik içerisinde olacak olan yeni nesilleri yetiştirmeyi nasip eylesin..

selam ve dua ile....

http://www.8sutun.com/node/16643

Başbakan,Mehmet Ağar,Cemil Çiçek ve Ali Babacan'a duygulu anlar yaşatan Suğra şiiri çığlık atar gibi okusa da yaşına göre tebrik etmek lazım ufaklığı :)

Paylaşım için teşekkürler Hocam yalnız seni bilmem ama ben bırak o yaşı şu yaşımda bile o kadar insanın karşısına çıkıp şiir okuyamam. Suğra'yı tüm yüreğimle kutluyorum. Başkalarına örnek olmasını temenni ediyorum... :)

Bir de bu Suğra kardeşimizin okuduğu marşımızı nerden indirebiliriz ya... Bir yol gösteren çıkacak mı acaba? Arşivimize koyalım güzel kardeşimizi...

Paylaşım için teşekkürler Hocam yalnız seni bilmem ama ben bırak o yaşı şu yaşımda bile o kadar insanın karşısına çıkıp şiir okuyamam. Suğra'yı tüm yüreğimle kutluyorum. Başkalarına örnek olmasını temenni ediyorum... :)

Bir de bu Suğra kardeşimizin okuduğu marşımızı nerden indirebiliriz ya... Bir yol gösteren çıkacak mı acaba? Arşivimize koyalım güzel kardeşimizi...

Soru banaysa cevaplayayım ,bilmiyorum.Bilen varsa cevaplasın.

Anne babaya çok iş düşüyor.. onun yaşındaki bir sürü çocuk tarkanın albümünü ezbere biliyor..ama ne fayda (nedamet bu arada sana programı verdim ortalardan kayboldun :) ara sıra görün msnde)

hoşçaklın :)

şu anne baba konusunda çok haklısın. bu devirde çocuk büyütmek zor iş olsa gerek :) (millet soruyo ne programı diye meslek sırrı die geciştiriorum :) ama merak etme program emin ellerde :D )

Bazen rahatsız edici boyutlara ulaşabilen tiz bir sesi dinlemek ve o mananın tam hissedilmediğini düşünmek insanın canını sıkabiliyor zaman zaman. Fakat bunların iyi birer vesile olduğunu düşünüyorum ben şahsen. Hem çocuklar için, hem de genel manada kamuoyu için...