Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
barani

Cia' I Vuran Direnişçinin Türk Eşi

Recommended Posts

Ha bide; dejenere gençlik.. Sarılmadığı Ehl-i Sünnet eserlerin boşluğunu dolduran Vehhabi patentli esercikler yoluyla, sözümona İslam'a hizmet ettiği vehmine kapılıyor. Farkında değil fitnenin fitilini ateşlediğinden..

Birtakım zevatta sitede nice zamandır kendinden zuhur deyu deyu, kendini Üstadın varisi olarak gören birinin Ehl-i Sünnet kisveli halbuki Ehl-i Sünnet'ten kalın hatlarla ayrılan fikirlerinin propagandasını yapmakla meşgul. Baran dergisinin o ağzı salyalı edebiyatını buraya bulaştırmayın da ne haliniz varsa görün!

ne vehabisi kardeşim, siz insanları neye göre damgalıyorsunuz..elinizde yeni icat ettiğiniz bir makinemi var ona göre insanların inancını, ehlisünnete bağlılığını mı ölçüyorsunuz?

ben sivillerin öldürülmesi gerektiğini mi söyledim, ama burda cia ajanları yok edildi onlarda sivil insanlar değildi.

siteye geldiğimden beri ülkü ocaklarına karşı birçok kişi kinini kustu ben gibi birkaç kardeşimde elinden geldiği kadar anlattı daha öncede anlatmış neyin ne olduğunu, sonra ibda ile ilgili haber çıktı baran dergisi dendi yine herkes kinini kusuyor, bu insanlar kötüyse yaptıkları ve kullandıkları yöntemler yanlış ise sizce ne yapmalılar? ve sizler kimsiniz söyleyin, bizde sizin tarafınıza geçelim...büyük doğu başyücelik devletimi yoksa sadece sakarya türküsü,kaldırımlar yeter mi !!!!!!!!

Arkadaşlar lütfen sakin olun birbirinizi kırmadan fikirlerinizi beyana çalışın mazallah sözün iki taraflı keskin kılıç olduğunu ve iki tarafında canını yakabileceğini unutmayın...vesselam...

ne vehabisi kardeşim, siz insanları neye göre damgalıyorsunuz..elinizde yeni icat ettiğiniz bir makinemi var ona göre insanların inancını, ehlisünnete bağlılığını mı ölçüyorsunuz?

ben sivillerin öldürülmesi gerektiğini mi söyledim, ama burda cia ajanları yok edildi onlarda sivil insanlar değildi.

siteye geldiğimden beri ülkü ocaklarına karşı birçok kişi kinini kustu ben gibi birkaç kardeşimde elinden geldiği kadar anlattı daha öncede anlatmış neyin ne olduğunu, sonra ibda ile ilgili haber çıktı baran dergisi dendi yine herkes kinini kusuyor, bu insanlar kötüyse yaptıkları ve kullandıkları yöntemler yanlış ise sizce ne yapmalılar? ve sizler kimsiniz söyleyin, bizde sizin tarafınıza geçelim...büyük doğu başyücelik devletimi yoksa sadece sakarya türküsü,kaldırımlar yeter mi !!!!!!!!

Ah keşke öyle bir makina olsaydı! Olsaydı da kendini İslam'a hizmete adadığını söyleyen insanların nasıl bidatlerin, bozuk mezheplerin (for example: Vehhabilik), yanlış fikirlerin içinde yüzdüğünü tüm müslümanlar görse ve buna göre amel etseydi. Ne yazık ki yok böyle bir makina azizan. Ama, bir insanın Ehl-i Sünnet'e bağlılığını yaptığı işlere bakarak anlayabiliriz. Misalen, bir intihar bombacısı hakkıda hüküm veririken, bombacının Vehhabi kaynaklardan beslendiğini tahmin etmek zor olmasa gerek.

Sivillerin öldürülmesini elbette ki söylemediniz. Aklı başında hiç kimse de bu tip bir ifade kullanmaz. Yok olan CIA ajanlarınınsa canı cehenneme adamım; müminlere tuzak kuranlara söyleyeceğimiz tek cümle budur!

Ben bu sitede her fikrin belli bir mantığa oturtulmak kaydıyla ifade edilmesine karşı en ufak bir karşı duruş görmedim. Bu site ahvali, Üstadın çizdiği milliyetçi gençlik profilinin arkasındadır ve gayesi, bu profile en uygun hale gelmektir. Misalen, Seyyid Ahmed Arvasi gibi bir halis mukaddesatçının bu sitede nice kez hayırla yâd edildiğini az buçuk herkes bilir. Ülkücülere kin kusmak diye bir şey ancak şahısların kendi görüşlerinden ibarettir, bunu sitenin tamamına mal etmek çok ama çok büyük bir yanlıştır.

İbda ve Baran dergisi mevzusunda ise site çizgilerini çizmiştir. İsmini zikrettiğim derginin referans gösterilmesi şahsen beni rahatsız ediyor. Bizim yöntemlerimizin ne olduğu bir kenara bırakın. Ben kendi halinde bir simitçiyim. Ama o dediğiniz büyük mefkure olan Başyüceliğe sağa sola sövüp sayan baran dergisinin ilke ve prensipleriyle varılmaz, varılamaz! Hiç yoktan bunu bilmek bile, bir adım önde olmaktır.

kardeş bir yıl oldu nfk foruma, aranıza katılalı:

1 yılda israil filistine olmadığı yaptı, biz sadece izledik son olarak ambargo delindi anında mısırdan açıklama geldi bir daha yardım konvoyu kabul edilmicek diye..

1 yıl oldu doğu türkistanda çinin vahşetini sadece izledik rabia kadiri bile korkumuzdan ülkemize çağıramadık sadece lafla gelebilir dedik,kendimizi kandırarak...

1 yıl oldu yüzlerce müslüman öldürüldü, peygamberimiz hakkında karikatür çizenleri alkışlayan başbakanları bizim oyumuzla nato genel sekreteri yaptık...

1 yıl oldu askeri kışlada oğlunun yeminini izlemesine izin vermedik başörtülü annelerimize,bacılarımıza...

1 yıl oldu uyuduk yine, kandillerde ağladık,namazlarımızdan sonra yalvardık rabba müslümanlara yardım et diye gözyaşlarımız kurumadan daha, yine hayatın akışına daldık..

1 yıl oldu....ben herkesten, başta şehid olan müslüman kardeşlerimizden,sakat kalan kardeşlerimizden,yetim kalan evlatlarımızdan ve sizlerden af dilerim, hakkınızı helal edin. bundan sonra en iyisi susmak..

İlay-ı kelimetullah diyen diller lal olmaz ama.........

Selamlar,

Ehli sünnet itikadındaki sitemizde böyle bir mevzunun tartışılmaya açılması abesle iştigalden başka bir şey değildir. Ehli sünnette asla yeri olmayan ve reformcu mezhepsizlerin ortaya çıkararak bir de cihad gibi en nazik bir mefhumu kullanarak İslam'a verdikleri zararlardan biri olan intihar eylemlerinin ehli sünnet itikadına bağlı olanlarca savunulacak, benimsenecek, övülecek, tebrik edilecek hiç bir yanı yoktur. Ne büyük tenakuzdur ki, ehli sünnet olduğunu savunan birtakım zihniyetler de bu sapıklığı savunmaktadırlar. Ehli sünnete ters olan hiç bir şeyi savunmuyor ve şiddetle reddediyoruz. Üstad'ın Başyücelik devletine bu tür sapkınlıkların hiç biriyle ulaşılamaz. Üstad sanki Başyücelik için böyle bir yolu tarif yahut işaret etmiş gibi bir ifade kullanmak Üstad adına işlenmiş ayrı bir cinayettir. Bu zihniyetin yazılarını foruma taşıyan ve lüzumsuz tartışma ortamı kuran üyelerimiz forumdan uzaklaştırılacaktır. Konu kilitlenmiştir.

Saygılarımla

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...