Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
sonsuz

Ankara' Da Tiyatro- Bir Adam Yaratmak

Recommended Posts

Büyükşehir tiyatroları sahnelemeye başladı. Mart ayında iki kez sahnelenecek ama nisan ayında sahnelenmeye devam edecek. Eğer bir organizasyon yapılırsa forum üyeleriyle beraber de gidebiliriz. Büyükşehir tiyatroları gençlik parkı içinde. Bilet satışı Kızılay metroda da satılmaktadır.

Site yönetimi olarak bu duyuruyu yapmamıza fırsat kalmadan değerli üyemiz müjdeli haberi verdi bile. :) Gerekli bilgileri zaten verilmiş durumda. İnternet üzerinden kontrol etmek isteyenler: tıklayabilir. tıklayabilir.

Saygılarımızla...

Ne güzel bir haber : )

Vesilenizle haberdar olduk, teşekkür ederiz.. Uygun vâkitler olursa, inşaAllah gitmeyi çok istiyorum.. Selametle..

Hızlıca yazdığım için anlatım bozuklukları olmuş, afedersiniz. Mart ayındaki oyunlarda büyük ihtimalle yer kalmamıştır. Nisan ayı programı açıklandıktan sonra organizasyonu daha ayrıntılı düşünebiliriz.

Oyun(u izleyebilmek) ile ilgili biraz araştırma yaptık...

Edindiğimiz bilgiler:

(İnternet üzerinden) bilet satış fiyatı 2 TL.

Ayrıca Gişeler

Kızılay Gişesi

Ankara Kızılay Metro Durağı - DT Ortak Gişe

Telefon: 0312 417 47 60

Gençlik Parkı Gişesi

Gençlik Parkı Kültür Merkezi Ulus/ANKARA

Telefon: 0312 309 87 92

Nisan ayı içinde 3 defa oynanacakmış...

Ayın 7 (Çarşamba 19:00), 10(Cumartesi 18:00) ve 11(Pazar 18:00). günleri...

Evet afişleri bende bugün gördüm daha önce gitmiş olmama rağmen tekrar gietmeyi düşünüyorum nasip olursa ve herkesinde katılmasını isterim.

10 Nisan 2010'da saat 18'de, Ankara'da gösterimi yapılacak olan "Bir Adam Yaratmak" adlı tiyatro oyunu için bir organize tertiplemiş bulunuyoruz. O gün tiyatro oynunu izlemeye site müdavimleri olarak katılacağız. Bizle beraber katılmak isteyen değerli üyelerimizin benimle irtibata geçmeleri gerekecektir. Gerekli ve detaylı bilgiyi benden alabilirler.

Saygılarımızla...

"bir bıçağın deştiği yerden kan akmaz olurmu? benimde beynimden kanakıyor .ben düşünmüyorum beynim kaynıyor.görüyorum gözlerimi yumunca görüyorum.beynimin etten yuvarlagı içinde her düşünce bir damla siyah kan gibi yuvarlanıyor.ben istemiyorum fakat hiç bıçagın deştiği yerden kan akmaz olur mu?"