Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
cihat

En Sevdiğiniz Köşe Yazarı Kim?

Recommended Posts

Hakan Albayak-Milli Gazete

(Hüseyin Üzmez'i de hiç sevmiyorum ,onun kadar yalaka bir adam var mıdır bilmiyorum .Yanlış anlamayın sakın amacım tartışma çıkarmak falan değil ama o adam üstadın zamanındaki adam değil ,evrim geçimiş)

Benimde Vakit gazetesindeki en sevmediğim yazar, bi kere kesin ve net değil! Ben su gibi beraklığı severim arasıra dalgalansada net olmalı bi insan.

Abdurrahman DİLİPAK - Vakit

En sevdiğim köşe yazarı Senai Demirci, Ekrem Dumanlı, Ali Ural, İskender PAla, Mustafa Armağan ya zamandaki köşe yazarlarının çoğunu seviyorum ne yapam :))

En sevdiğim köşe yazarı Senai Demirci, Ekrem Dumanlı, Ali Ural, İskender PAla, Mustafa Armağan ya zamandaki köşe yazarlarının çoğunu seviyorum ne yapam :))

Aynı şekilde ben de çoğunu seviyorum;elimden geldiğince okumaya çalışıyorum.Ama İskender Pala ve Senai Demirci diğerlerine nazaran daha ağır basıyor sanki :) ...

Abdurrahman Dilipak,Hasan Karakaya, Serdar Arseven(başörtümüze çıkarılan sıkıntılarda bize çok yardımı oldu,Allah razı ols.) ,Hasan Cemal.

Gülay Göktürk'ün yazılarıda dolu geliyor bana.

Karşı görüşlerede bakmaya çalışıyorum, Güngör Mengi, Bekir Çoşkun,Oktay Ekşiyi genelde göz atarım mecburen.

selam ve dua ile

Ahmet Hakan denen beş para etmezi okurum, karşı tarafın gündem de ve genel olan görüşlerini anlamak(ne kadar anlamak istesem de anlayamıyom yav:) ) için.Bir de Mümtaz Er Türköneyi okurum adeta benim düşüncelerime tercüman oluyo.

Ahmet Hakan'ı hala okumaya devam ediyorum, onların fikirlerini bize sunuyor, gündemi işgal eden hususları onların zaviyesinden yazıyor. Arada şaşırtan yazıları olabiliyor yinede ne olduğu belli. Mümtaz Er Türköne, babamın deyimiyle gazel çekiyor, Üstadımın deyimiyle terane okuyor :unsure: O sıralar birkaç yazısını okumuştum, hoşuma gitmişti. Sonra yazılarını takip ettiğimde bana zıt gelen telakkileri (laiklik, sözde demokrasi) adamdan soğumamı sağladı. Vakit buldukça köşe yazarlarını okuyorum, kendini hergün merakla okutturacak yazar yok. Gündemi takip etmek istemiyorum ama takip etmek zorundayım, hepimiz ülke gelişmelerini takip etmekle mükellefiz.

serdar arseven, senai demirci, sibel eraslan, a. turan alkan

birde zaman gazetesinin gençlik ekinde haftalık yayınlanan yelda eroğlunun yazılarını çok beğeniyorum

Mehmet Ali Demirbaş

Osman Ünlü

Mehmet Oruç

Abdüllatif Uyan

Mustafa Necati Özfatura

Türkiye Gazetesi...

Benim takip ettiğim yazarlar :unsure:

Ayrıca Osman Özsoy'da çok güzel yazılar yazıyor..Gazetelere yazıyor mu bilmiyorum, haber7.com'dan takip ediyorum ve herkese tavsiye ederim..

Elif Şafak'tan Abdurrahman Dilipak'a, Ahmet Turan Alkan'dan Mustafa Armağan'a pek çok isim sayılabilir. Ama benim aklıma köşe yazarı denince tek bir isim geliyor.

Ters olması muhtemel, Engin Ardıç :)

Ben bu adam kadar birikimli ve ince düşünen ama aynı anda kaba konuşan başka birini görmedim. Hem eğitimli, hem kültürlü, hem kaba, hem Anadolulu, hem de bizden biri.

Düşüncelerinin aykırılığı olabilir. Bir keresinde para karşılığı yazdığını düşündüğüm bile oldu. Lakin hiç bir yazar Engin beyin öğreticilikle eğlendiriciliği bir arada bulundurmasına erişmedi kanımca.

En sevdiğim köşe yazarı Senai Demirci, Ekrem Dumanlı, Ali Ural, İskender PAla, Mustafa Armağan ya zamandaki köşe yazarlarının çoğunu seviyorum ne yapam )

ARKADAŞIMA HEKİMOĞLU İSMAİL, AHMET ŞAHİNİ DE EKLEYEREK (ZAMAN GAZETESİ YAZARLARI) KATILIYORUM.

En sevdiğim köşe yazarı Senai Demirci, Ekrem Dumanlı, Ali Ural, İskender PAla, Mustafa Armağan ya zamandaki köşe yazarlarının çoğunu seviyorum ne yapam )

ARKADAŞIMA HEKİMOĞLU İSMAİL, AHMET ŞAHİNİ DE EKLEYEREK (ZAMAN GAZETESİ YAZARLARI) KATILIYORUM.

Aynen sizlere katılıyorum benim daha çok senai demirci gelsede bikere Ekrem DUMANLInın yazısını

okumuştum ve çok begenmiştim ozamandan beri okuyorum hatta bir yazısını saklıyorum bile:)

ismail kapan ve muammer erkul(türkiye gaezetesi)

nazan bekiroğlu(zaman gazetesi)