Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
NFK-Fan

Forumumuzdaki Erişim Problemi Giderilmiştir

Recommended Posts

Selamlar,

Değerli üyelerimiz, pek çoğunuzun da fark ettiği gibi bir süreden beri forumumuza erişmekte birtakım aksaklıklar yaşanıyordu. Erişim aralıklarla sağlanıyordu ise de, genel itibarıyla konulara cevap yazmak mümkün olmuyor ve başlıklar düzgün görüntülenemiyordu.

Sitemizin sunucu performansını arttırmak amacıyla, bir süre önce sistemimizi farklı bir altyapıya taşımak durumunda kaldık. Bu taşınmanın ardından sistemimizde birtakım uyum problemleri meydana geldi. Karşılaştığımız problemleri gidermek amacıyla DNS ve hosting yönetimimizle ilgili yoğun bir çalışma içerisinde olduk, fakat teknik uyumsuzluklardan dolayı problemi tamamen gidermek bugüne dek malesef mümkün olmamıştı.

Bugün itibarıyla bir süredir yaşanan problemlerin tamamen giderilerek sitenin ve forumun sorunsuz şekilde yayında olduğu bilgisini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Birkaç haftayı bulan sözkonusu aksaklıklar için tüm üye ve ziyaretçilerimizden özür diliyor, gösterdiğiniz sabır ve anlayış içinse teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla

• Like 2

Hey yavrum be, sonunda! Twitter'da gördüm uçtum hemen. Şu aktif konular panelini çok özlemişiz. Sessiz sakin de olsa Allah şu ortamın eksikliğini göstermesin.

• Like 2

Evet hayli vakit geçmisti. Gayret gosterenlere tesekkurler. Allah bu samimi fikir yuvamızı daim etsin.

N-f-k ailem merhaba

çok şükür..

emeği geçen herkezden Allah razı olsun ...

Hoş geldin n-f-k.com :)

Su sanal alemde takıldığım birkaç siteden birisiydi

Dedim acaba gerçekten, bu sefer tamamen kepenkleri mi indirdi.

Çok şükür öyle değilmiş.

Yeniden aktif hale gelmesine çok sevindim.

• Like 1

Selamlar,

Böyle bir vesileyle görmek elbette hoş olmadı fakat sevenimizin bol olduğunu okumak gerçekten güzel. Kepenk kapatmaya ise niyetimiz yok, zira önemli bir boşluğu arada meydana gelen aksaklıklara rağmen doldurmaya devam ediyoruz ve Allah kısmet ederse beraber gerçekleştirmeyi planladığımız daha çok projemiz var. Fakat, yeri gelmişken, forumu paylaşıma kapatarak mikroblog tarzı bir yapılanmaya gitmeyi tartıştığımızı sizlerle paylaşmamın herhangi bir sakıncası yok. Bu konu etrafında sizlerin de görüşlerinizden istifade etmek isteriz.

Saygı ve selamlarımla

• Like 1

Sign in to follow this  

• Create New...