Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Ü.Y

Nfk Forumcuları Için :)

Recommended Posts

Bu köşe ne kadar eğlenceli olmaya başladı.

Böyle söz atışmalarını -taşlamalarını -seyretmeye bayılırım.Karagözle Hacivat gibi.... :lol:

haklısınız ..sadece seyirci olarak izlendiğinde büyük keyif :)

Selamlar,

Madem benimle atışmayı sevmiyorsun, o zaman Trradomir abiyi Las Vegas'ın yazılışını düzeltmek üzere sahneye davet ediyorum. Bu olayın adını da ikinci Harvard vakası olarak ilan ediyorum. Vatana millete hayırlı olsun.

Saygı ve selamlarımla

Madem benimle atışmayı sevmiyorsun, o zaman Trradomir abiyi Las Vegas'ın yazılışını düzeltmek üzere sahneye davet ediyorum. Bu olayın adını da ikinci Harvard vakası olarak ilan ediyorum. Vatana millete hayırlı olsun.

bak şimdi yanlış anladın be abi :lol: Yani Hacivat ve Karagöz'ü izlemenin cezbediciliğinden dem vurmuş ben :) ya da onun gibi bişey :)

yoksa seninle atışma zevkinden hiç mahrum bırakır mıyım kendimi :)

hem dışardan adam çağırmak yakışır mı ..aramızda halledelim :)

birde ha Wegas ,ha Vegas..aradaki küçük telaffuz farkını trradomir abi zaten mazur görecektir .Yani inşallah öyle olacaktır :)

Kusura bakma ama pireyi deve yapma konusunda seninle boy ölçüşeceğini hiç sanmıyorum :P

Selamlar,

Ben hiç yanlış anlar mıyım? Ayıp etmişsin be Cihat. Ama bu gaflet kokan cümleyi kuruşunu, sabah mahmurluğuna veriyorum. Hadi yine yırttın :lol:

Aramızda halledelim diyorsun ama, benimle atışmayı sevmediğini söylemekten de geri durmuyorsun (Ben yanlış anlamam, ben kül yutmam; bu böyle biline). Ee ne yapsın fakir? Sevmediğin işi sana zorla yaptıracak değil a! Anınçün seni başka birisine emanet etmek istemiştim yalnızca. Söz ağızdan çıktı bi kere. Gelir de başlığı okursa verdiğimiz görevi yerine getirir. Tevdi ettiğimiz vazifeyi tepecek, mesuliyetten kaçacak korkak bir insan olarak tanımadık kendisini, işte ispat için bir fırsat geçti eline.

Bir harf değişikliği hiç önemsiz olur mu? "Bir mıh bir nalı, bir nal bir atı, bir at bir yiğidi, bir yiğit bir orduyu, bir ordu bir milleti, bir millet dünyayı, dünya da cihanı (uçtuk galiba) kurtarır" deyu bir mesel vardır, kimine göre Napoleon, kimine göre Cengizhan söylemiş. Bugün vegas'ı wegas yazan, yarın Fatiha'yı okurken "En'amte" yerine "En'amti" der, İngilizce bir makale hazırlarken "vary" yerine "wary" yazar. Harvard yerine Harward der de milletin ağzına sakız olur. Beklerim ben yani. Aman diyim. Hem pire pireyken de deve gibidir. Mesela dün benim bi arkadaş pire için yorgan yakmış. Var sen tahayyül et işin ciddiyetini! (Ah ilkokul kompozisyonları, "Bu atasözünü cümle içinde kullanın" konseptine verilen klasik cevaplar... "Ben dün güneşi balçıkla sıvadım", "Ben dün samanı saklamıştım, aha bugün zamanı geldi", "Ben iyilik yapıp denize attım, balık bilmedi ama halık bildi"...)

Saygı ve selamlarımla

¸„.-·~¹°”ˆ˜¨·×··×··×· [_|¯|ßDG|¯|_·×· ·×· ·×· ¨˜ˆ”°¹~·-.„¸

adımı yazdınız sağ olun. Şimdi borçlandık desenize :lol:

öncelikle;

bu ne Harvırtmış (!) ki bi yanlış yazdık ikidir ortaya atıp duruyorsunuz efendim :)

yok yani beni de tartışma ortamına alıyorsanız güzel bir üçlü veya dörtlü oluştururuz vesselam:)

arkadaşların emin olamadığı yerler var hemen açıklama getireyim.bir sürü Ahme"T" var sanırım.. Ahme"D" olan (yanlış hatırlamıyorsam) bir siz varsınız. yani o sizin için hazırlandı..

vay anasını bir T - D nelere vesile oluyor aslında.umarım Harvırt(!) hatasını burda da tekrarlamamışımdır.. :) eğer varsa hata özel msj diye bir şey var sevgili arkadaşlar :lol: gözünüzü seveyim yapmayın ya hu:)

bu forumda bir Dersvish sizsiniz efendim. beğendiyseniz ne güzel :)

Gülistan kardeşim de Trradomir gibi dikkatsiz bakanlardan:) size de var elbet.bir daha bakarsanız.....

eh artık benim de oldu bir tane.. Reyhan'a çok teşekkür ediyorum :)

@))---;---(·.¸*¸.·'´)¸.·'´)¸.·'´) [-…•ˆ•.Ü. Y.•ˆ•...-] (¸.·'´(¸.·'(¸.·'´¤ `'·.¸)`---;---((@

‹v^••^v›(¯\(¯\_¤ºG£ïš†âñº¤_/¯)/¯)‹v^••^v›

evet ya varmış:lol:Çok teşekkür ederim canım.Eline sağlık bakar körüm napayım kusura bakma.tekrar sağol hemen msn ye koyayım:D

-•( )•-[.·´]`·.,¸¸,.·´¯ «•º©ï£èº•»¯`·.,¸¸,.·´ [.·´]-•( )•- (ÇİLE)

·´¨º?OO?º¨`·l[ ‹—´¯`×Âhmè† ‹—´¯`×]l·´¨º?OO?º¨`·l[

•··÷((¯\_¤~D渚â†ór~¤_/¯))•··÷

º¤¦¦:ÿâgmûr©û:¦¦¤º

«›-¤•.„.·´ - ––––•(-• Hšÿñ 70 •-)•–––– -`·.„.•¤­‹»

·(`¨˜°º²³³™º˜ ··•×•^v´¨¯)I|[ ¦¦-†û†âK-¦¦· ··•×•^v´¨¯)I|[ (`¨˜°º²³³™º˜

•._.·´¯) ¥âzâñè£ (¯`·._.•

•´¯¥¯`•((¯\_¤~šèvdâ ÿó£©ûšû~¤_/¯))[.·´]•´¯¥¯`•

…•ˆ•.).·´`·.·´¯`·.›«•ºŠè£âhâddïñèÿÿûbﺕ»‹.·´¯`·.·´`·.…•ˆ•.)

(¯`·´¯) (¯`·´¯) `·..(¯`·´¯).. º¤¦¦:¥âšïñ Šârı :¦¦¤º(¯`·´¯) (¯`·´¯) `·..(¯`·´¯)..·´

bu ne Harvırtmış (!) ki bi yanlış yazdık ikidir ortaya atıp duruyorsunuz efendim

yok yani beni de tartışma ortamına alıyorsanız güzel bir üçlü veya dörtlü oluştururuz vesselam:)

selamlar,

ya işte böyle ÜY kardeşim :lol:

belirleyici olan o ana kadar ki birikimin değilde bir harf yanlışlı oluyor malesef..

ne yaptık yani biz..sineklerin toplanma yerlerinin özelliklerini sayıp zan altındamı bıraktık yoksa :)

tamam kardeşim apoletinde bir kaç yıldız fazlan olabilir ama üslupta bu kadar kodaman ruhlu olmanın ne alemi var..:)

sonra kaprislerinizle gerdiğiniz ortamı yumuşatıp şirin görünmek için de ilkokul anılarından falan dem vurmanında alemi yok . Bu noktada sizi Anaokulu bile aklamaz kanımca :)

efendim ayıp eden sizsiniz :lol: lütfen ilk sayfaya bakar mısınız? :) cihat,achart. BDG ve hemen altında yer alıyorsunuz.. dikkatli bakmamışsınız... teessüflerimi iletiyorum

hoşçklın..

Yahu siz o mesajı editlediniz mi, yoksa siteyi ecinniler mi bastı?? Ben baktığımda yoktu onlar? Ee ben de bi kere okuduğum mesaja tekrar dönmek istememiştim. Demek ki bundan sonra öyle yapmamız elzemmiş.

NFK-Fan, 'Gelir de başlığı okursa verdiğimiz görevi yerine getirir' demiş... Kusura bakma be NFK-Fan, başlığı okumadım, o yüzden tevdi edilen vazifeyi ifa edemeyeceğimdir :) (İşte şimdi Kesin attı, bu ikinci oluyor :))

selamlar,

ya işte böyle ÜY kardeşim :lol:

belirleyici olan o ana kadar ki birikimin değilde bir harf yanlışlı oluyor malesef..

ne yaptık yani biz..sineklerin toplanma yerlerinin özelliklerini sayıp zan altındamı bıraktık yoksa :P

tamam kardeşim apoletinde bir kaç yıldız fazlan olabilir ama üslupta bu kadar kodaman ruhlu olmanın ne alemi var..:)

sonra kaprislerinizle gerdiğiniz ortamı yumuşatıp şirin görünmek için de ilkokul anılarından falan dem vurmanında alemi yok . Bu noktada sizi Anaokulu bile aklamaz kanımca :)

Selamlar,

Hangi bir harf yanlışı be cihat, hangi topyekün red temayülü? Benim o kısımda tek eleştirdiğim noktan olan (yani tek bir harf hatasından hareketle tüm birikimini gözden çıkardığım düşüncesi bir paranoyadır) yazım hususundaki büyük zâfını şimdi küçük göstermeye çalışarak tahrik ettin beni, şu son mesajındaki tabloyu inceleyelim istersen. Bakar mısın şu mesajına, helal olsun, Türkçe'nin ve imla kurallarının soyuna sopuna rahmet okutmuşsun, hay maşallah. Ayrı yazılan "kadar ki" mi ararsınız, birleşik yazılmış bir "değilde" mi istersiniz, yoksa "yanlışlı" mı verelim? Birleşik yazılmış bir "altındamı" mı işinizi görür, yahut "sineklerin toplanma yerlerinin özelliklerini sayıp zan altındamı bıraktık yoksa" cümlesindeki nesne eksikliği (anlatım bozukluğu) sizin için daha mı cazibeli? şu cümlede sineklerin toplanma yerlerinin özelliklerini zan altında bırakmaktan dem vuruyor gibisiniz, valla olur be azizim, bana bile laf söyleyebiliyorsunuz ya, sinekklerin toplanma yerlerinin özelliklerini de zan altında bırakırsınız siz, inanırım valla (ehehe). Ayrıca, bitişik yazılmış "vurmanında" kelimesine bakarak "Vurmanın" isimli bir mekan bulunduğu zehabına kapılmasın okurlar, bu da bir imlâ hatasından fazlası değil.

"Kasan-u kuseyn dühterân-ı mugâviye" kabilinden bir şey olmuş bu be Cihat, hiç mi hiç yakıştıramadım. Otur, sıfır!.. :) :P

Hala yıldızlarıma laf atıyor, bakar mısınız şuna? Krizde berdevamsın be Cihat, tamam anladık sen de yıldız istiyorsun, belki de geceleri rüyalarını pırıl pırıl gök lambaları süslüyor; fakat her istenen olmuyor işte, öğrenmen lazım bunu. Üslupta kodamanlık dediğin şey ise, hakikatin tespitinden fazla birşey değil. "Yıldızlarım yok" diye üzüldüğün için hakikatin gerektirdiği biçimde yazmaktan geri duramam, benden bunu isteme. :)

Protokol sevdasıydı, bilmem neydi diye ortamı geren kendisi olduğu halde bakın nasıl da ihaleyi üstüme yıkmaya çalışıyor? Yemezler cihat, olmadı bu da. Kendisini kurtarmak ve ortamı yumuşatmak için yaptığım latifeyi de şirin görünmeye çalışmak olarak yaftalamış. Hakikatte hayli nitelikli bir insan olmana rağmen göz oyuyor ve hoşaftan anlamıyorsun, rica ederim, olmasın bir daha. :P

Mesajlarıma direk cevap vermektense başkalarının mesajlarını basamak olarak kullanman da ayrı bi acziyet ispatı olmuş bu arada, ne dersiniz, hoş olmamış mı? :D

PS: Trradomir, çıkışta görüşelim... :)

Saygı ve selamlarımla

bu kargaşa mucitliğine bakar mısınız !

yok efendim ora yanlış yazılmış, bu kısımda şu eksik..

biz de oturup itinayla cümle kurmayı biliyoruz efendim.konunun muhtevası ve samimiyetine istinaden rahat bir tavır takınıyoruz.Yok yani elinize bir cımbız almış, kıldan tüyden mevzuları yaygaraya dönüştürme gayesinde iseniz hafif bir tebessümden gayrı size eşlik edemeyeceğim...

işte adamı çıldırtan, boğazını düğümleyen nokta..yahu karalama bu kadar mı aleni yapılır.Önce kıskançlık krizlerine girdik, şimdi de yıldız takıntımız zuhur etti (!) :) :) işte..söylenecek bir şeyleri kalmadı mı muhalafetin tenkit seviyesi rakım tanımıyor...

Bu fakirin makam da yıldızda gözü yok efendim.mevcut olandan da feragat ederim, yeter ki böyle bir arzu içinde olmadığım bilinsin!..

Ben apolet ve yıldızdan bahsederken ellerinizi arkada birleştirmiş, kel , göbekli ve sıfırcı hocalar gibi olan halinizi iğnelemiştim.Ama uzmanlığınız zuhur ediyor ve bundan bile kendinize hisse çıkarıyorsunuz ..helal ! :) :)

Ayrıca Başkaları da benzer mağduriyeti yaşıyor olabilir.Bir nevi sendika görevi görüyorum .. :lol: :P

Not :yazının bir kaç yerinde yazım yanlışı var..Süre serbest, her kelime 10 puan değerindedir :) :P

bu arada 'acziyet' değil, aciziyet olacaktı :D

saygı ve selamlarımla

ikiniz de bi tuhafsınız arkadaşlar .. hani yıldızlar efendim, yıldızlar nerede :lol: ? bu yıldızlar kafanızı bir yerleye çarptınız da etrafınızda gördüğünüz yıldızlar mı,yoksa çok kitap okuyup, kendinizden geçerken havada uçuşan yıldızlar mı ? :) orda yamuğa benzeyen ama yamuk olmayan bir simge var onu mu diyordunuz? :)

haddimi fazla fazla aşmış bulunuyorum, ama artık dayanamadım sevgili arkadaşlar :) yıldızlardan Harvırt(!) a Harvırttan acziyete, ordan da.. nereye geldik ya hu :) nerdeyiz şuan.. benim de başım dönmeye başladı.. ah gördüm orda işte yıldızlar...işte ordalarr :P :D

neyse efendim, bir iki şeyi daha belirtmek istiyorum Trradomir içün;

evet edit yapmıştım ilk iletimde. çünkü karışıklık çıkabileceğini düşünmüştüm.. ama ben o editin üzerinden diğer çalışmamı da yollamış, hatta ve hatta o bitmiş cihat beyle nfk fanın keyifli atışmalarını okuyorduk :) siz sonra sonra ben nerdeyim dediniz.. halbuki siz ilk andan itibaren ordaydınız.

ayrıca benim de zannediyorum ilkim oldu bu Trradomir :P bana da bi uyarı gelir herhalde

hoşçkln..

bu kargaşa mucitliğine bakar mısınız !

yok efendim ora yanlış yazılmış, bu kısımda şu eksik..

biz de oturup itinayla cümle kurmayı biliyoruz efendim.konunun muhtevası ve samimiyetine istinaden rahat bir tavır takınıyoruz.Yok yani elinize bir cımbız almış, kıldan tüyden mevzuları yaygaraya dönüştürme gayesinde iseniz hafif bir tebessümden gayrı size eşlik edemeyeceğim...

işte adamı çıldırtan, boğazını düğümleyen nokta..yahu karalama bu kadar mı aleni yapılır.Önce kıskançlık krizlerine girdik, şimdi de yıldız takıntımız zuhur etti (!) işte..söylenecek bir şeyleri kalmadı mı muhalafetin tenkit seviyesi rakım tanımıyor...

Bu fakirin makam da yıldızda gözü yok efendim.mevcut olandan da feragat ederim, yeter ki böyle bir arzu içinde olmadığım bilinsin!..

Ben apolet ve yıldızdan bahsederken ellerinizi arkada birleştirmiş, kel , göbekli ve sıfırcı hocalar gibi olan halinizi iğnelemiştim.Ama uzmanlığınız zuhur ediyor ve bundan bile kendinize hisse çıkarıyorsunuz ..helal !

Ayrıca Başkaları da benzer mağduriyeti yaşıyor olabilir.Bir nevi sendika görevi görüyorum .. :lol: :P

Not :yazının bir kaç yerinde yazım yanlışı var..Süre serbest, her kelime 10 puan değerindedir

bu arada 'acziyet' değil, aciziyet olacaktı :P

saygı ve selamlarımla

Selamlar,

Demek ki güzel cümle kurmak için zorlanmanız, kasmanız, uğraşmanız, çabalamanız, didinmeniz gerekiyor. Demek ki bu iş sizin için olağanlaşmamış, tabiileşmemiş. Kendinizi serbest bıraktığınızda cümle kurma yeteneğinizin olmayışından dolayı saçma sapan şeyler çıkarıyorsunuz ortaya, kendiniz oluyorsunuz. Hazretin beceremediği iş de kıldan tüyden oluyor bu arada. Hah, hah, hah! :)

Bir insan kendisiyle yüzleşmekten bu kadar mı çekinir, bu durum bir insanı bu kadar mı yıkar? "Muhalafet"likle itham ettiğiniz doğrunun cephesi, bastırmaya çalışmanıza rağmen mütemadiyen zuhur eden şu yıldız takıntınızı ifşa edince, bir anda "tenkit seviyesi rakım tanımaz" oluyor. O da olur, ee neticede siz yazıyorsunuz azizim :) Bu tarz lafları da çok iyi bilirim. Hani Adile Naşit, Münir Özkul ve Şener Şen'in birlikte oynadığı, Turşu sulu bi film vardı da, orada Şener Şen "Ben de giderim işte!" dedikten sonra "Gidersen git" manasında bir tepki alıyor, daha sonra da "Bak gidiyorum, bi daha gelmem haa, üzülürsünüz arkamdan, bak gidiyorum ühüüüü" tavırlarına giriyordu. Alışığız bunlara, yemezler... :) :P

Derler ki "konuşurken seviyeni karşındakinin seviyesine çekerek konuş"... Heyhat, doğruluğu bir kere daha ortaya çıktı. "Otur, sıfır!" esprisini bile nasıl yorumlamış arkadaş. Seviyemi seksen dokuz gömlek aşağıya çekerek yazarım bundan sonra, ki eve gelen babasının cebine ellerini soktuğunda bulduğu çikolatayla sevinen bebenin halleriyle gelmeyin şuraya :D

Arkasına sığındığınız komisyonculuk perdesi acziyeti gizlemeye yetmiyor. Zira rengi açık, kumaşı ince bir perde olmuş bu. Güzel cümle kurabilmek için sarfettiğiniz eforu, acziyet perdelemek amacıyla da kullanmayın efendiciğim. Perde arkasına vukufiyetimiz vardır bizim.

Hahaah. Aciziyet olacakmış. Osmanlı Türkçesi bilginiz de Türkçe bilginizden iyi değilmiş. Âciziyyet deseniz "hadi neyse"ymiş. Google amca ve Osmanlı Türkçesi ağırlıklı yazılan kitaplar size yardımcı olur (Risale-i Nur gibi). İsterseniz tabii. :)

"yazının bir kaç yerinde yazım yanlışı var..Süre serbest, her kelime 10 puan değerindedir" Kendi yazınız üzerinde çalışmayı o halde size salik veriyorum; ki hem puan kazanın, hem dil kullanımınızı düzeltin. Herkes ihtiyacı olan şeyle iştigal etsin, değil mi? :)

Saygı ve selamlarımla

ikiniz de bi tuhafsınız arkadaşlar .. hani yıldızlar efendim, yıldızlar nerede :lol: ? bu yıldızlar kafanızı bir yerleye çarptınız da etrafınızda gördüğünüz yıldızlar mı,yoksa çok kitap okuyup, kendinizden geçerken havada uçuşan yıldızlar mı ? :) orda yamuğa benzeyen ama yamuk olmayan bir simge var onu mu diyordunuz? :)

haddimi fazla fazla aşmış bulunuyorum, ama artık dayanamadım sevgili arkadaşlar :) yıldızlardan Harvırt(!) a Harvırttan acziyete, ordan da.. nereye geldik ya hu :) nerdeyiz şuan.. benim de başım dönmeye başladı.. ah gördüm orda işte yıldızlar...işte ordalarr :P :P

neyse efendim, bir iki şeyi daha belirtmek istiyorum Trradomir içün;

evet edit yapmıştım ilk iletimde. çünkü karışıklık çıkabileceğini düşünmüştüm.. ama ben o editin üzerinden diğer çalışmamı da yollamış, hatta ve hatta o bitmiş cihat beyle nfk fanın keyifli atışmalarını okuyorduk :) siz sonra sonra ben nerdeyim dediniz.. halbuki siz ilk andan itibaren ordaydınız.

ayrıca benim de zannediyorum ilkim oldu bu Trradomir :P bana da bi uyarı gelir herhalde

hoşçkln..

Selamlar,

Ya efendim, hep bu Cihat işte. Ben de anlatamadım ona o yıldızların kıskanılmaması gereken bir resim parçası olduğunu. Adam gerçek sanıyor zahir ki, istiyor sürekli. Ben muvaffak olamadım bunu açıklarken, bir de siz dener misiniz acaba? :D

Saygı ve selamlarımla

"Demek ki güzel cümle kurmak için zorlanmanız, kasmanız, uğraşmanız, çabalamanız, didinmeniz gerekiyor. Demek ki bu iş sizin için olağanlaşmamış, tabiileşmemiş."

güzel cümle kurma meselesi, mevzunun ehemmiyetiyle paralel.Sözgelimi, evde annemle ya da sokakta mahallenin bakkalı ile konuşurken -aman efendim bu sözcüğün kelime anlamı bu.. veya aman nesne evde kalmış bi dahaki sefere getireyim-mi diyorum ? Ortamın rehavet ve samimiyet dolu çizgisine paralel bir üslup arayışı beni buna itti.Bir bakıma eforumu bu yönde kullandığımı da söyleyebilirim.

yahu bir mevzu bu kadar mı çarpıtılır.Tamam Nfk FAN bu son mesajınla birlikte hayal gücün ve üretkenliğinin had safhaya ulaştığını kabul ediyorum :) :)

"Otur, sıfır!" esprisini bile nasıl yorumlamış arkadaş. Seviyemi seksen dokuz gömlek aşağıya çekerek yazarım bundan sonra, ki eve gelen babasının cebine ellerini soktuğunda bulduğu çikolatayla sevinen bebenin halleriyle gelmeyin şuraya "

Benim mağduriyetimi alıyor, evirip çevirip, bir kaç el hareketiyle çarpıttıktan sonra bana karşı kullanıyor.Yahu kibir sınırları bu kadar mı tarumar edilir ? Aynı şeyi tamamen kendi hayal ürünü olmasına karşın, kıskançlıkla harmanladığı ! ve bir türlü dilinden düşmeyen var gücüyle bana empoze etmeye çalıştığı yıldız mevzuunda görüyoruz...

"Süre serbest, her kelime 10 puan değerindedir" Kendi yazınız üzerinde çalışmayı o halde size salik veriyorum; ki hem puan kazanın, hem dil kullanımınızı düzeltin. Herkes ihtiyacı olan şeyle iştigal etsin, değil mi?"

aha..görüyorsunuz değil mi...yani ben o sözü kullanmamış olsaydım yüzünde kıvanç ve sabırsızlıkla yazımı didik didik edecek, bütün zulasını önünüze iştahla serecekti.Bereket ki ihtiyatlı davranmışım :lol:

"Ya efendim, hep bu Cihat işte. Ben de anlatamadım ona o yıldızların kıskanılmaması gereken bir resim parçası olduğunu. Adam gerçek sanıyor zahir ki, istiyor sürekli. Ben muvaffak olamadım bunu açıklarken, bir de siz dener misiniz acaba"

Not :Bu yıldız mevzusu kapansa iyi olur.Yaptığımız gayrıciddi bir münakaşa dahi olsa böyle adi bir suçla töhmet altında kalmak (üstelik konu sıkıntısı çeken arkadaşların bunu hoyratça kullanılması) beni fazlasıyla rahatsız etmekte..

saygı ve selamlarımla

Selamlar,

Yani siz normalde düzgün cümleler kurabilme ve kendinizi iyi bir biçimde ifade edebilme yeteneğini otomatiğe bağladınız da, burada bozuk cümleler kurmak, imla hataları yapmak için özellikle efor harcadınız, gayret sarfettiniz? İlk mesajınızda harcadığınız efordan bahsetmek de aklınıza gelmemişti anlaşılan? Hahahahayyyt.. Atılır da, böyle tutulmaz ki yahu :)

Oy oy oy, şimdi de mağduriyet, fakir fukara edebiyatı, buyurun... Siz gelip birisinin suratına tükürün, sonra adam size yumruğu aşkedince "Beni dövdü!" deyu gözyaşı dökün. Asla olmaz efendim, caiz değil, kendi düşen ağlamaz ki? :lol: Hem sizin yazdıklarınızdan tüten mana benim hayal ürünüm oluyor, hakikat bağlılığım ve yalandan uzak duruşum ise kibir. Suyundan da ister miydiniz? :)

""aha..görüyorsunuz değil mi...yani ben o sözü kullanmamış olsaydım yüzünde kıvanç ve sabırsızlıkla yazımı didik didik edecek, bütün zulasını önünüze iştahla serecekti.Bereket ki ihtiyatlı davranmışım"

Âlâ, o halde en iyi özgün senaryo dalı için gelsin efendim:

And the Oscar goes to...:

Cihat makes up!.. :)

Not: Tamamdır, yıldız mevzusunu uzatmıyorum. Rahatsızlık vermeyelim, tadında bırakalım.

Saygı ve selamlarımla

bende kendime yapim bari azcık hırsızlık yaptım ama :lol:

(`'·.¸*¸.·'´)¸.·'´) <´¨`Ø·¸*×,.·´¨'°÷·..§nurdan_damlalar§.·´¨'°÷·..×*.¸Ø·´¨`> (¸.·'(¸.·'´¤ `'·.¸)

Azizim.. bence olmadığı için soruyorum ya sana..hem ne bu celal :lol: aynı tarafta değil miydik :)

Azizim.. bence olmadığı için soruyorum ya sana..hem ne bu celal :) aynı tarafta değil miydik :)

Celal kim ? :) :lol:

Celal kim ? :) :lol:

ah be acharım..demedim mi o kadar güneşin altında durma zararlıdır diye :)

Celalide ben bilmem Admin'im bilir :)