Üstad Ve Sitemiz Hakkında Anket!

Değerli ziyaretçilerimiz, fark edebileceğiniz gibi son yıllarda Üstad Necip Fazıl artık daha fazla tanınmaya ve gündeme gelmeye başladı. Biz de n-f-k.com çatısı altında 8 yıldır bu çalışmaları elimizden geldiği ölçüde desteklemekteyiz. Fakat bu güne dek Üstad’a ilgi duyan kesimin özellikleri konusunda herhangi bir araştırma veya anketin düzenlenmemiş olması dikkatimizi çeken hususlardandı. Üstad ile ilgilenenler onu ne şekilde tanıyor, hangi yönüne ağırlık veriyor, Üstad bu insanlar için ne gibi bir anlam ifade ediyor benzeri sorular üzerinde, tahminlerin ötesinde herhangi bir araştırma yapılmış değildi. Bu sebeple n-f-k.com olarak Üstad’a ilgi duyan kesimi daha yakından tanıma amaçlı bir anket düzenlemeye karar verdik.

Öte yandan yapacağımız anket ile Üstad’ın nasıl daha iyi şekilde anlatılabileceği, sitemizin hangi yönlerine ağırlık vermemiz gerektiği ve sosyal medya hesaplarımızın verimini arttırma yolları hakkında da fikirlerinize danışmayı yerinde bulduk.

Sizlerden ricamız anketimizi doldurmakla kalmayıp çevrenizde de duyurmanızdır. Sonuçlar daha sonra geniş bir döküman ile değerlendirilerek sizlerle paylaşılacaktır.

Anketimizi doldurmak için tıklayınız

Share

1 Response

 1. Muhammet KANAT dedi ki:

  Selamün Aleyküm
  Site için teşekkürler…
  Güzel bir site emğinize sağlık.
  Benim düşüncem amatör yazarlara önem vermeniz.
  Yalnız bu amatör şiirler, hikayeler şeklinde olmayacak.
  Üstad hakkında her ay veya hafta konu(lar) belirlenecek ve isteyenler bu konuda yazacaklar. Ve bu olay biraz daha reklam edilerek sitenin sürekli takibi sağlanmış olur. Dikkat edilmesi gereken nokta bu yazıların ziyaretçi defteri tarzında yazılar değil de daha profesyonel olmasıdır.
  Selam ve dua ile…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.