Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
yunuscoskun

Kitaplar İçin Bir Toplandık Kiii

Recommended Posts

Buluşma hemde ne buluşma... Tadı damağımda kaldı. Gece 12de izmirde başlayan seyahatim 14.00 sularında üsküdarda son bulduğunda ciğerlerim patlama noktasına gelmişti. Geç kalmıştım. Üstüne birde yanlış mekana gidince benim kayış iyice koptu. Doğru yeri buldum bu sefer gözüm kimseyi seçemedi. Tansiyon 5 - 10 nabız 3,5 ... Ortamda müthiş güzel bir hava var derken oda ne ... kapalı alanda sigara içiliyor. Ortalık reis bey eserindeki kahvehaneye dönmüş. Baş köşede paşam elde bilgisayar kitap sayımında. Etrafa emirler yağdırıyor , her yandan kitap fışkırıyordu. Muhabbetin tadına doyulmuyordu. Yeni abilerimizde gelmiş hepsi dünya tatlısı.. Şeref vermişler. Assolistler son çıkar kuralına binaen Ali -nfk en son geldi. Yoğun bir temponun sonunda birde kazayı atlatıp ''ulen bir kaza bana ne yapar zincirleme kaza olsa kesmez yine gelirim'' diyerek daldı. İftarda yaptığı gibi sofra devirme , garson dövme girişimleri olmadı. Gayet sakindi. Çok güzel projelerin teklif edildiği toplantıda alınan kararlar inşallah yakında sitemizde yer alacaktır... Bu arada bildireyim kitaplarla eve sağsalim vardım. İnşallah bu hafta teslimat yapılacak fotoğraflar bana ulaşacaktır. Her şey hazır. Kitaplar baş ucumda uyuyorum. Ama emanet hiç birini açıp okumuyorum. Mazallah bir sayfası yırtılsa , NFK- fan beni siteden fizana sürer... Emanet çok ağır arkadaş... Batıyor durmadan...Dua edin bana inşallah...

Maşa Allah pek muhabbetli geçmiş belliki. sanırım sen yazarken ben de okurken bayağı bi heycan yaptım :)

uzun bi aradan sonra hem dostalarla , hemde şehirde apayrı sevdiğim üsküdarla buluşmak güzeldi .

mekanda sigara içilmesini tasvip ettim hoşuma gitti.

bundan dolayı mehmedime ayrıca teşekkür ederim :) bir kaç ay sonra yapacağımız çalışma-ları ( içeriği vakti gelince sevgili nfk fan yapacaktır) faydalı olacagına inandığım... karınca kararınca elimizden geleni yapabilme , ve bunun için koşuşturma telaşında olmak dahi beni sevindiriyor.

dost meclisinden muhabbete virgül koyup müsade ile ayrılırken , dakka bi gol bir diyerek omuz verdiğim ilk zemine üsküdar - beşiktaş seferini yapan teknenin iç kısmına, oturdugum koltugun yanındaki bembeyaz levhaya , elimize yeni geçen (ki emek verenlerden Allah razı olsun )üstadın siyahlar içersinde basılan kartvizit ebatındaki stikırı imza niteliğinde ben ve arkadaşlarım adına zınkk diye yapıştırıyorum______www.n-f-k.com

ÜSTAD NECİP FAZIL KISAKÜREK HATIRASINA YAYIN YAPAN EN KAPSAMLI WEB SİTESİ..

Baş köşede paşam elde bilgisayar kitap sayımında. Etrafa emirler yağdırıyor , her yandan kitap fışkırıyordu.

Paşa mı? Bir sakıncası yoksa sorabilir miyim bu paşa diye hitap ettiğiniz kim acaba? Yoksa bu paşa administırator mü? Siteyi paşalar mı yönetiyor? Bu istihbaratı aldığım iyi oldu ama. NFK-Fani abi doğru mu bunlar?

dost meclisinden muhabbete virgül koyup müsade ile ayrılırken , dakka bi gol bir diyerek omuz verdiğim ilk zemine üsküdar - beşiktaş seferini yapan teknenin iç kısmına, oturdugum koltugun yanındaki bembeyaz levhaya , elimize yeni geçen (ki emek verenlerden Allah razı olsun )üstadın siyahlar içersinde basılan kartvizit ebatındaki stikırı imza niteliğinde ben ve arkadaşlarım adına zınkk diye yapıştırıyorum______www.n-f-k.com

ÜSTAD NECİP FAZIL KISAKÜREK HATIRASINA YAYIN YAPAN EN KAPSAMLI WEB SİTESİ..

Abi şu paragraf o kadar akıcıki yani adeta bir rap parçasının sözleri gibi. Hani biraz kessek biçsek bir rap parçası çıkar buradan. Gönülden yazmışsın belki ondan hoşuma gitti. Son kısım da bombayı patlatmışsın ama; ''ben ve arkadaşlarım adına zınkk diye yapıştırıyorum______www.n-f-k.com''. Yakışır abi.

n-f-k fan bizzatihi paşalık makamının sahibidir... Asaleten paşadır.... Cuntacı değil...

n-f-k fan bizzatihi paşalık makamının sahibidir... Asaleten paşadır.... Cuntacı değil...

Hee, tamam oldu. Sağolunuz. Şimdi anlaşıldı paşa muhabbeti. Ben de diyorum kim bu paşa? NFK-Fani'nin profilinde zaten yorumunuz var. Paşalığın kendisinde eğrelti durmadığını ifade buyurmuşsunuz. Elhak doğrudur. Administıratorumuz kızma haa. Paşalığında gözümüz yok. Benimkisi sadece lak lak. Bak uçtum bile.

Abi şu paragraf o kadar akıcıki yani adeta bir rap parçasının sözleri gibi. Hani biraz kessek biçsek bir rap parçası çıkar buradan. Gönülden yazmışsın belki ondan hoşuma gitti. Son kısım da bombayı patlatmışsın ama; ''ben ve arkadaşlarım adına zınkk diye yapıştırıyorum______www.n-f-k.com''. Yakışır abi.
eyvalah sevgili mitajanı :) o senin gönlünün güzelliğidir aslında . sağolasın.

Çok güzel bir toplantı olduğu yunuscoskun kardeşimizin yazdıklarından belli oluyor.Bu dost ortamında bulunup konuşmayı,dinlemeyi çok isterdim Allah sizden razı olsun.Dua ile Selametle...