Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
denizfeneri

10 - 13.nisan Tarihlerinde Facebook Kararıyor

Recommended Posts

rt5tev4ccnguleihr4x.jpg2sska4u4yiwp8nk5eo6m.jpg

facebook1.jpg

ES SELAMUN ALEYKÜM RAHMETULLAHİ VE BERAKATUHÜ

Merhabalar arkadaşlar;

Son günlerde aşırıcı derece dini değerlerimize ve biz müslümanlara karşı kirli oyunlar dönmektedir.Peygamber Efendimiz(s.a.v.) ve Yüce Yaradan'a karşı çirkin oyunları sürdürenler olmuştur. Facebook yönetimine binlerce şikayetlerde bulunulmasına rağmen şikayet edilen sayfalar kapanmamıştır.

Bizlerde sonucu ne olursa olsun ister sayfamızı ister grubumuzu isterlerse hesabımızı kapatsınlar hiç farketmez;

10 - 13 Nisan Tarihleri arasında facebook hesaplarımızı açmamaya karar verdik.Sizleride bu hesap kapama kampanyamıza davet ediyoruz.Facebook en büyük kazancını Türkiye Cumhuriyeti üzerinden kazanmaktadır. 3 gün hesaplarımızı açmayarak milyonlarca kazancını kaybetmiş olacaktır.

Bizler belki bu mesajı yayınlayarak hesaplarımızın ve çalışmalarımızın kapanmasına neden olabiliz. Fakat hiç bir kimse bizim manevi duygularımızla dini değerlerimizle dalga geçemez geçtirmeyizde...

Evet arkadaşlar sizleri bu 10 - 13 tarihleri arasında hesap açmama yada hesap dondurma kampanyamıza katılmanızı ve sesimizi duyrumamız için bizlere yardımcı olmanızı bekliyoruz...

Şimdiden yardımlarınız için ALLAH(c.c.) razı olsun. ALLAH A emanet olunuz.

Biliyorum ki bu mesajdan sonra hesabımız kapanacak!

Kapatmazlarsada adam değiller!!!Kimse biz müslümanların gücünün farkına varamamış daha belli ki!!!!Herkez haddini bilsin.

Sadece 3 gün facebook hesabınızı açmayarak birşey kaybedecek değilsiniz bir şeyinizden eksik kalmayacaksınız. Sadece 3 gün girmeyelim lütfen arkadaşlar.

En büyük destek basın yayın organlarıdır. Aşağıdaki telefon numaraları basın yayın organlarının telefon numaralarıdır. Onları arayarak bu konuyu haber yapmalarını isteyerek destek olmalarında bizlere yardımcı olmalarında istekte bulunabiliriz arkadaşlar. Lütfen ben kapatmasam birşey olmaz birşey değişmez demeyiniz.

Basın yayın organlarının telefon numaraları:

Kanal 7 Haber: 0212 437 84 84

Samanyolu Haber: 0216 344 85 60

Habertürk: 0 212 599 82 86 - 285 43 00

Vakit Gazetesi: 0212 447 42 10

Taraf Gazetesi: 0216 348 99 22

TGRT Haber: 0212 454 70 70

Show Tv: 0212 355 01 01

3 gunluk bir kapatma kampanyasi yapacaginiza, herkesin profilini tamamen kapatmasinin - birakin facebook'un ders almasini - sizin icin daha hayirli bir davranis olacagini dusunuyorum. En azindan vaktiniz facebook ve benzeri sacmaliklarla cope gitmemis olur...

Facebookta bu tip şeyler maalesef var. İnsanı deli ediyor, sinirden kriz geçiriyor insan ama elden bişey gelmiyor. Zaten yakın bir tarihten sonra facebooktan kopacağım. İyi olur yani. Protesto düzenlenmesi, olayı belki tam çözmeyecek ama müslümanların, hatta müslüman olmayanların da bu rezilane şeylerden ne derece rahatsız olduğunu anlatması açısından facebooka güzel bir karşı duruş teşkil edecektir.

3 gunluk bir kapatma kampanyasi yapacaginiza, herkesin profilini tamamen kapatmasinin - birakin facebook'un ders almasini - sizin icin daha hayirli bir davranis olacagini dusunuyorum. En azindan vaktiniz facebook ve benzeri sacmaliklarla cope gitmemis olur...

Ben de arkadaşa katılıyorum...Çok da hayat memat meselesi bir şey de değil zaten bir facebook hesabı...Vakit kaybından ve bu vakit kaybıyla birlikte onların cebine günde bilmem kac milyar dolarları hop diye indirmeden başka bir işe yaramıyor...

bu sayfa dahah kapanmadı mı daha yaw :@ sinirimden ölücem... ama bene eyleme destek vericem.. inş

hem fikirim...

Facebookta bu tip şeyler maalesef var. İnsanı deli ediyor, sinirden kriz geçiriyor insan ama elden bişey gelmiyor. Zaten yakın bir tarihten sonra facebooktan kopacağım. İyi olur yani. Protesto düzenlenmesi, olayı belki tam çözmeyecek ama müslümanların, hatta müslüman olmayanların da bu rezilane şeylerden ne derece rahatsız olduğunu anlatması açısından facebooka güzel bir karşı duruş teşkil edecektir.

"güzel bir karşı duruş mu" komik demek istediniz galiba.

dinimize sövsenizde sizden ancak 3 gün ayrı kalabiliriz.sonra kendi ayağımızla geliriz.bizim tepkimiz ancak bu kadar olur.çekinmeyin rahat rahat hakaret edin demekten farksız bir hareket.

"güzel bir karşı duruş mu" komik demek istediniz galiba.

dinimize sövsenizde sizden ancak 3 gün ayrı kalabiliriz.sonra kendi ayağımızla geliriz.bizim tepkimiz ancak bu kadar olur.çekinmeyin rahat rahat hakaret edin demekten farksız bir hareket.

Komik filan demek istemedim. Türkçe'niz kıt değilse okuduğunuzu anlayacak kadar idrak melekeniz gelişmişse ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Kendi kendinize gelin güvey olmayın.

Ayrıca dinimize hakaret edilmesi mevzuunda kimsenin imanını sorgulamayın, tartmaya kalkmayın. Facebookunu kapatmayanlar sizden az müslüman değildirler heralde.

El si Hayinkiki..

sitemizde zaten tabure yazarcıkları mevcut. Siz de bunlara dahil olmak çabasından vazgeçin, kendinizi çiğsitmeyin bizden.

Diyalog kurarken, insanların gözlerine bakmaya çalışın, tepesine değil.

El si Hayinkiki..

sitemizde zaten tabure yazarcıkları mevcut. Siz de bunlara dahil olmak çabasından vazgeçin, kendinizi çiğsitmeyin bizden.

Diyalog kurarken, insanların gözlerine bakmaya çalışın, tepesine değil.

ibni.ss

Valla asıl siz insanlara tabure yazarcığı diyerek kendinizin dahil olduğu sınıfı gösteriyorsunuz. Bence siz de kendizi çiğsitmeyin...

En son yazdığınız düsturu hazmedin sonra konuşalım...

Bunu siz mi gördünüz?

Forumda bazı şahsiyetlerin üslubuna halef mi olmak istiyorsunuz?

ona buna sataşmaktan vazgeçin.

Bunu siz mi gördünüz?

Forumda bazı şahsiyetlerin üslubuna halef mi olmak istiyorsunuz?

ona buna sataşmaktan vazgeçin.

He ben gördüm beğenemedin mi? Kendi kendinle çelişkiye düşme. Ben sitede yeniyim insanları tanımıyorum ama sen laçka laçka, insanlara bilmem tabure yazarı, yazarcığı diyorsun .. Sonra kalkıp bana diyorsun ki kendinizi çiğsitmeyin.. Asıl sen çiğsitme...

Kimsenin üslubuna halef olma derdim yok ayrıca. Siz işinize bakın....

Dikkat edersen ilk serdengeçtik bana takılmış ben de ona cevap yazdım. Ayrıca kimseye takılmak gayem yok. Asıl siz insanlara sataşmaktan vazgeçin.

E tabi, hastaya hastasın diyen doktara, o hasta, bana hasta dediğine göre sende bu taifedensin demek mantığı sizde mevcut oldukça, laçka tavrımıza takılırsınız..

İşimin sizi muhteva etmediğini nereden biliyorsunuz?

.....

Neyse selametle efendim..

Efendim sizdende aynı şeyi rica ediyorum... Bu konu artık burada kapansın... iki taraftanda iki taraf adına ben özür diliyorum... iki taraftada zerre hatrım varsa uzatmasın artık....

Ya bırak Yunus ya... Adama artık o tabure yazarcığı diye nitelendirdiği şahıslardan nasıl bir kuyruk acısı kalmışsa dönüp dönüp aynı şeyi diyor. Bizlere sataşıyor . Tamam Yunus sen dedin ya susuyorum. Zaten gereksiz biri...

E tabi, hastaya hastasın diyen doktara, o hasta, bana hasta dediğine göre sende bu taifedensin demek mantığı sizde mevcut oldukça, laçka tavrımıza takılırsınız..

İşimin sizi muhteva etmediğini nereden biliyorsunuz?

.....

Neyse selametle efendim..

Laçkalığa devam et sen...

el si hayinkikin yeni üyemiz bence daha hoşgörülü bi tavır izlenilmeli.. eleştirisel yaklaşımlar bence yapıcı değil yıkıcıdır.. kaldı ki en azından yaşantısı özü sözü bir... selamlar..

el si hayinkikin yeni üyemiz bence daha hoşgörülü bi tavır izlenilmeli.. eleştirisel yaklaşımlar bence yapıcı değil yıkıcıdır.. kaldı ki en azından yaşantısı özü sözü bir... selamlar..

Boşver büşraaa. Önemli değil. Gereksiz gereksiz adamlar papağan gibi aynı şeyleri söyler durur. Çok teşekkür ederim sana. Savunman güzel ama gerek yok. Gereken cevapları yapıştırırım laçka suratlara...

Her başlıkta tartışma...Tartışmaya sözüm olamaz tabii ki herkes farklı fikirlerdedir ve fikirlerini karşıdakine zıt da olsa beyan eder..Ama hangi başlığı okumak için elimi atsam seviyenin aşağı çekilmiş hali...

Şunu baştan belirteyim ki kimseye ithafen bir sözüm yok..Kimse de kendine söylenmiş gibi üzerine alınıp abuk subuk cevap yazmasın lütfen ama bu nedir yaa...Hakikaten hiç tartışmaya polemiğe girme tenezzülünde olan bir üye değilim ve girmedim de şimdiye kadar ama racon kesen mi ararsın , hakaret eden mi ararsın..Birisi bana küçük bir şey söylese de ben de saldırsam modunda bazı çevreler...Ne kadar tahammülsüzlüktür bu...

İncir çekirdeğini doldurmayacak mevzular kocaman tartışmalara dönüşüyor sonra belki de ne güzel amaçlarla açılmış başlıklar bilmem kimlerin yüzünden kapanıyor...Biraz hoşgörü biraz kritik-analitik lütfen...

Muhammed Allah'ın elçisidir. Onun yanında bulunanlar da kâfirlere karşı çetin, kendi aralarında merhametlidirler.

(Fetih-29)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...