Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
mukarrabin

Bir İbret Vesikası...

Recommended Posts

Sorumsuz!...

Ve Şimdilik Yorumsuz!...

Hele Buyrunuz!...

Diyorum ama (facebookta) izlediğim videoyu ne iştir ki (aslında bir incecik iştir...) bir türlü bulamıyor ve maalesef (şimdilik) yayınlayamıyorum!... İçerik hakkında bir kaç kelime ile bilgi verelim... Ümmetin kadınları yani benim, senin, onun, bunun, şunun, herkesin, hepimizin anası, bacısı, karısı olan kadınların, kadınlarımızın zurna ve davul eşliğine zevk ve neşe içinde oyunlar oynadığı ya da daha doğrusunu, dosdoğrusu yazalım "bir oyun"da oynatıldığı, kahkahalar saçtığı, göbekler attığı bir videodan ibaret (vereceğimiz bilgi ve izletemediğimiz görüntü)!...

Bu çatı altında (Gönül Ehli Necip Fazıl Kısakürek çatısı altında); hiç düşünmeden yani ahmaklık yaparak; "İyi de kardeşim sana ne!... Günahsa bile onların günahı!... Sana ne oluyor ki!..." diyecek insanların olmadığını zannımızı, hüsnüzannımızı aşikar edelim!... Ve bağışlanma dileyelim!... Göbek atan bacımız için, zannımızı boşa çıkaracaklar için ve en başta kendimiz için!...

Ve hüsnüzannımızı doğrulayanlara gelince; Allah, deyin ve geçin kardeşim!... Kendinize bakın!... Çok iyi bakın!... Zira lazımsınız!... Hem de çok!... Siz şimdi Allah, deyin!... Ve (sabırla) geçin!...

Ne oldu ve ne bitti bilemem, ben bilemem,

Ne olur ve ne biter, dilemem de dilemem!...

Şimdilik muhabbetle vesselam!...

• Like 1

kardeşim çok mühim bir yaraya neşter vurmuşsun ki ne neşter...

müslüman kadın sokağa döküldü ne zaman ki ait olduğu yuvasına evine saklı köşesine mahfazasına çekilirse işte o gün kurtuluşumuzun beraat kağıdı yazılmış demektir...

yazı çok güzel olmuş, Allah razı olsun...