Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
gulbeyaz3424

İşte Ben...

Recommended Posts

Bana sorarlar sen kimsin diye? Ben Aynı şarkıyı 100 kere dinlemede tarz yapan,sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan,buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen,doğru insanı bekleyip yalnız kalan,ellerini bir türlü ısıtamayan,çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan,girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan, masaya oturduğu zaman ilk olarak ayaklarını koyacak yer arayan,küçükken radyodan kaset dolduran,milimetrelik bile olsa bayanlarda ve erkeklerde uzun tırnağa katlanamayan,iki eli birden doluyken elektrik düğmesini burnuyla açıp kapayan,otobüsü kaçırınca gurur yapıp arkasından koşmayan,hayatında hiç lost izlememenin eksikliğini hissetmeyen,eşek kadar kızların 3 yaşındaki kızlar gibi konuşmalarına sinir olan,yolda giderken kaldırımdaki karo taşların çizgilerine basmamaya özen gösteren,gülünmemesi gereken yerde gelen gülme krizinin verdiği haz ve acıyı birçok kez yaşamış olan,bir türlü insanlara güvenmemesi gerekirken her defasında aynı hataya düşen,kazanmışlıkları ve kaybettikleriyle güçlenen hayatı sil baştan yaşamayı seçen koca dünyanın bir nedenide ben olayım diyen bir garip avarenin biriyim...

Dirsekler de bir şey mi? Hele enseden veya boyundan sızdı mı o mübarek su hayattan bir anda soğutuyor.

Bu arada bir forum üyesi olaraktan memnun oldum diyeyim sayın avare. :)

Sahi ya, sen gerçekten de kimsiniz? Beşeri özelliklerinizin dışında kalan kısımlarınızı kastediyorum.

Lost izlemeyen kalmış mıydı bu arada ya? Şoklar içerisindeyim(!)

• Like 1