Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
Serhent

Dikkat !

Recommended Posts

Arkadaşlar Allahın izniyle yeni bir site kurduk fakat yazar eksiğimiz ve forumla ilgilenicek arkadaş eksiğimiz var

sitemiz bu daha önceden de bildirmiştik

http://www.siradanaykiri.com/

iletişime geçmek isteyenlere tel: 543 511 62 11

veyahut faceden https://www.facebook.com/serhent

eklerseniz arkadaşlar çok yardıma ihtiyacımız var tanıdığınız filan da olabilir ama büyük doğu mefkuresine bağlı birisi olması şart selametle

Selam Aleyküm.

Konu başlığınız pek hoş durmamış bence :)

Siteye gelirsek, inceledim biraz. Daha da inceleyeceğim. Gözüme ilk çarpanlar, sitedeki Wordpress güzel bir tercih, fakat flash temalı altyapınızı yersiz buluyorum. Türkçe karakter desteğini de sağlayamamışsınız. Bu arada Android işletim sistemi artık flash desteği de vermeyecek. Yani mobil ile sitenize bağlantı olanaksız hale gelecek. iOS zaten flash desteği vermiyordu.

Yani temanızı değiştirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Son olarak ta ilk başta da değindiğim gibi Türkçeleştirmeleri bir an önce yapmalısınız. Yeterli editleme bilgisi olan arkaşlar umarım iletişime geçerler sizinle. Gerçi kendiniz de yapabilirsiniz, Wordpress desteği veren siteleri gezinmenizi tavsiye ediyorum.

Forum düşünüyor musunuz sitenizde bu arada? Bence artık forumlar eskisi kadar işlevsel ve popüler değiller.

Allah kolaylık versin.

Selam Aleyküm.

Konu başlığınız pek hoş durmamış bence :)

Siteye gelirsek, inceledim biraz. Daha da inceleyeceğim. Gözüme ilk çarpanlar, sitedeki Wordpress güzel bir tercih, fakat flash temalı altyapınızı yersiz buluyorum. Türkçe karakter desteğini de sağlayamamışsınız. Bu arada Android işletim sistemi artık flash desteği de vermeyecek. Yani mobil ile sitenize bağlantı olanaksız hale gelecek. iOS zaten flash desteği vermiyordu.

Yani temanızı değiştirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Son olarak ta ilk başta da değindiğim gibi Türkçeleştirmeleri bir an önce yapmalısınız. Yeterli editleme bilgisi olan arkaşlar umarım iletişime geçerler sizinle. Gerçi kendiniz de yapabilirsiniz, Wordpress desteği veren siteleri gezinmenizi tavsiye ediyorum.

Forum düşünüyor musunuz sitenizde bu arada? Bence artık forumlar eskisi kadar işlevsel ve popüler değiller.

Allah kolaylık versin.

çok teşekkür ederim ilk önce

başlığın sebebi aslında herkes baksın diyeydi çünkü tek ümidim büyükdoğuca düşünen bir bu sitemiz var çok şükür ama bunun için özür dilerim..

aslında benim düşünmediğim aceleye getirdiğim hatta bu konuda tek olduğum için yetersiz kaldığım şeyleri siz düşünmüşsünüz çok sağolun....

inşallah dikkate alıcaz...

yalnız forum meselesine gelince biz forumu medrese yapıcaz çünkü eğitimimiz eski usul medrese olarak aldım ve bu bilgiler halkla buluşmalı fakat forumda fazla kalabalıktan ziyade verdiğimiz dersleri takip edicek bir auç insan da olabilir o yüzden forumu düşünüyoruz....

Fakat ilginecek arkadaşlar arıyoruz şuan benimle olduğunu söyleyenlerin hiç birisi yok....kodromuzu tamamladıktan sonra inşallah bütün düzenlemeleri bitircez ne kadar sabahlasamda eksikler çok fazla..

selamtle