Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
mumin

Salevât-I Kübra

Recommended Posts

Kurban olayım o nurlu yüzüne çocuk. Sakallı olan efendi, Seyyid İbrahim el-Ahsai'dir. Ne nasiptir ki cübbeli hocamızın annesinin cenaze namazını o mübarek kıldırdı.

• Like 2

hocamız için okunmuştu :( Allah razı olsun mumin kardeş çok güzel bir paylaşım duygulandım... inşallah hocamız tez vakitte özgürlüğüne kavuşur. iftiraları atanların akıbeti ne kötü bir akibet .. ehli sünnet hocalarına karşı büyük saldırılar var biz 2 şehit verdik ama bu dava ebedi . Akibet müttakilerin olacak ..!

• Like 2

hocamız için okunmuştu :( Allah razı olsun mumin kardeş çok güzel bir paylaşım duygulandım... inşallah hocamız tez vakitte özgürlüğüne kavuşur. iftiraları atanların akıbeti ne kötü bir akibet .. ehli sünnet hocalarına karşı büyük saldırılar var biz 2 şehit verdik ama bu dava ebedi . Akibet müttakilerin olacak ..!

Bence de Cübbeli Ahmet Hoca'ya iftira atıyorlar kardeşim. Onun öyle birşey yapacağını sanmıyorum. Allah zalimleri ve iftira atanları yok etsin. AMİN.

Allah hocanın yardımcısı olsun...

• Like 1

amin kardeşliğim .. kimse inanmıyor zaten atılan iftiraların hepsi asılsız olduğu kanıtlandı ama gel görelim ki hala içeride bunda ki derin oyunları anlatmaya gerek yok aklı selim olan anlar bize düşen sabrı cemil....

Onlar için hapse girmek bir hediye gibi olmalı. Allah'ın bir çok peygamberi ve evliyası zaten hapse düşmemiş midir ? Alim de olsa hoca da olsa sonuçta Mümin olan bir kişi için hapis sanki bir nimet gibidir ama elbet buradan konuşmak kolay ben şahsen- Allah korusun- hapse girsem dayanabileceğimi sanmam.

• Like 1

O'nu tanıyan ve itaat eden, zindan da dahi olsa bahtiyardır. O'nu unutan, saraylarda da olsa zindandadır, bedbahttır...

Aynen :(

• Like 1