Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
hafakan

Beni Afallatan Bir Yazı

Recommended Posts

bağışlayın konu eski ama daha yeni gördüm birşey yazmadan edemicem diyorum, lakin şuan aklıma gelenleri yazmak ne bu siteye nede bana yakışır.Sadece şıunu diyim " iftira okadar aci bir sirkedirki ilk sahibini yakar". ALLAH 'tan dileğim cezasını kat kat verir

16 çiftten toplam 32 nefsane biraraya gelmiş; 32 hafta düşünüp taşınıp, 32 çeşit şeytana sorup danışıp, 32 ay plan-proje uğraşmışlar; 32. ayın sonunda ortaya emsali az, salyalı mı salyalı, azgın mı azgın, cins bir mahluk doğurmuşlar.

Ne var ki bu mahluğa bakıyorlar, besliyorlar, şekilden şekile sokuyorlar, yapıyorlar, ediyorlar ama olmuyor. Elde var koskocaman bir sıfır...

.

.

.

.

.

16 çiftten toplam 32 nefsane tekrar biraraya geliyor; 32 çeşit şeytana sebebini sorup, 32'sinden de bomboş bir yanıt alıp, 32 ayrı tür, lehçe ve ulustan 32 ayrı derleme ağıt seçip, o gün bugündür biz niye "Can Yücel" gibi bir mahluk doğuramadık diye yas tutuyorlar...

Bu da benim "www.acısözlüğüm.bilmem ne"...

"Allah'ı, Allah Dostlarını ve düşmanlarını unutmayınız! Hele düşmanlarını!...

Olanca sevgi ve nefretinizi bu iki kutup üzerinde toplayınız!.."

cahille uğraşmak zordr

bilmediği konularda konusursa böyle seyler yazar tabi

sadece komik!

bilen biliyor üstadı.

bilmeyende kendi kaybıdr..

benide böyle bir yazı pek te etkilemedi çünkü söyleyen kişiye ve anlatılalara baktığımızda buna öküz bile inanmaz ama Türkiye'mizde öküzden bol ne var ki. Bu tip adamların ve bu adamların hayranlarına baktığınızda nasıl kişiler olduğunu ilk bakışta anlarsınız. Onların kutsal içkisi şarap, günlük uğraşıları zina, konuşmaları yalandan ibarettir.