Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Davud

Mezun veya Okumakta Olduğunuz Üniversite?

Recommended Posts

din külürü ögretmenligi aday adayı.... ünv. hazırlık yani...

Çok güzel başarılar dilerim. Peki hangi üniversite merak ettim?

Bu arada üniversite camiasına yeni adım atacaklar da hayli çoğaldı burada. Batur Ali kardeşimiz de tercihini hangi şehirden yana kullandı bir öğrenebilseydik iyiydi.

Aranızda ki en küçük ben miyim? :) üsküdar imam hatip lisesi 3.sınıf.. :)

Türkçe öğretmenliği bu yıl atamaları en çok yapılacak saha. İnşaAllah hakkınızdan hayırlısı olur recep gönüldaşım, neticeden haberdar ediniz :) Ayy bir anaç ruhlu oldum bu aralar değmeyin gitsin.

• Like 1

Teşekkür ederim. puanım biraz düşük ama belli de olmaz tabi nasip kısmet işi. sonuçtan haberdar ederim. biz çalıştık olur veya olmaz tevekkül edeceğiz kaderimize rıza göstereceğiz. :)

Adana / Çukurova Üniversitesi - Turizm ve Otelcilik / Konaklama İşletmeciliği

Daha yeni kazandım İnşallah hadi hayırlısı...

İTÜ İnşaat Mühendisliği'nde okuyorum. Sınıf ise bambaşka bir konu: uzadı ki ne uzadı :)

Türkçe öğretmenliği bu yıl atamaları en çok yapılacak saha. İnşaAllah hakkınızdan hayırlısı olur recep gönüldaşım, neticeden haberdar ediniz :) Ayy bir anaç ruhlu oldum bu aralar değmeyin gitsin.

atamam olmadı ücretlinin yolu göründü :) haber vereyim dedim.

atamam olmadı ücretlinin yolu göründü :) haber vereyim dedim.

İnanın hasseten neticenizi öğrenmek için bakayım dedim siteye. E hayırlısı olsun artık. Naçizane fikrim, anlaşmalı olarak çalışırsanız kpss'yi tekrar denemede vakit ve enerji kaybı yaşarsınız. Ama sizin kararınız tabi. Ablam da yerleşemedi de yüksek lisansa başlayacak. Hakkınızdan hayırlısı olsun artık.

Son zamanlar hayli rejimi, sistemi eleştirir olduk arkadaşlar arasında. Normal şartlar altında kadroda açık var ama devlet bilerek açmıyor, misal lisede benim fıkıh hocam bilgisayar dersine de giriyordu. Kasaptan terzilik beklemek kadar abes. Ama işte devlet bünyesinde bir öğretmene verdiği ücretle anlaşmalı 3 öğretmen çalışıyor, para cepte kalıyor. Bu insafsızlık. İnşaAllah seneye olur. :)

İnşaallah. ilginiz için teşekkürler. dualarınızı beklerim. bi dönem yapacam ücretli zaten tüm sene yaparsam sınava hiç hazırlanamam doğru diyosnuz. :)

Aleyküm Selam Nuri55 hoş geldiniz.

Birisi turizm mi okuyorum dedi acaba :) Anılarım gözlerimden döküldü bir an da. Gidip yüzüme bir su atayım.