Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
rembo

Evrim Teorisi

Recommended Posts

Anlıyorum sizi dediklerinizi de, ama üst mesajımda dediğim gibi o insana bilimsel değilde farklı yaklaşmak ancak çözüm getirir.

Yani en basitinden şöyle açıklayayım "sebepsiz-sonuçsuz hiçbir dönüşüm ya da birşey olmuyorsa maymun ne gereği duymuşta insana dönmüş?"

Sebep ne?

Hayda deyip bunun araştırmasına koyulabilirsin, hele bir de asistansan doktorluk tezin için kaynaklarında var vaktinde var uğraşır uğraşır durursun, bu sırada derslere de giriyorsun öğrencileri evrime teşvik ediyorsun bu birazda böyle ilerliyor.

Üst mesajımda da dediğim gibi farklı yaklaşmamız gerekiyor? Allah ın varlığı hakkında yaklaşmamız eğerki Allah ı kabul edecek olsa böyle bir davanın peşinde koşmanın gereksiz olduğunu düşünecek başka dala yönelcek belki de kimbilir kansere çare bulacak :D

Şöylede düşünebilirsiniz geçmişteki felsefi akımların yerini bilimsel akımlar alıyor.

selamlar hürmetler...

bu konuda çok uzadı günlerdir bakıyorum... herkes bırseyler söylüyor, herkes doğru bildiği yolda yürüsün

buna baktınız mı şuna baktınız mı ispatlarla birbirinizi çekiştirmeyiniz... kalp kırmayın...

ALLAHA İNANIN, ALLAHA YALVARIN, DİNİMİZİ GÜZELLİKLERLE YAŞAYALIM, PEYGAMER EFENDİMİZ HZ. MUHAMMED (S.A.V) IN YOLUNDAN GİDELİM...

ÖBÜR DÜNYADA SONUMUZ NE OLACAK ONU DÜŞÜNELİM...

Dua ile...

Yok abi estağfirullah :D Ne kalp kırması :D Ben sadece bildiğim , karşılaştığım durumları söylemek istedim, eğer ki varsa kalp kırgınlığı hakkınızı helal edin, şimdiden Allah razı olsun