Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Gökan Öztürk

Gökan Öztürk " Kartal Rüyaları '' Çok Yakında ....

Recommended Posts

Selamun Aleyküm cümleten

Bu ayın sonunda inşallah nasip olursa Üstadım Abdurrahim Karakoç bana ilk şiir kitabımı çıkaracak

yıllardır bekledim sabırla bir şiir kitabım çıksın diye, Ve üstadımın bana sahip çıkması, kelimelerle anlatamam.. açıkçası bu birilerini hiç mi hiç alakadar etmez amma benim için çok önemlidir...

Şiir Kitabım elime geçtiğinde hüngür hüngür ağlayacağımı biliyorum :)

dua istiyorum ...

Beklediğimiz açılmasını beklediğimiz kapıların kilitlerine anahtar olacak şiirleri yüce Rabbim sana lutfetsin...

Ve aleyküm selam efendim,gözünüz,gözümüz aydın :) Hayırlı olsun şimdiden,tam anlamıyla çıktığı günü de görürüz inşallah :)

Hayırlısı inşallah :)

Selamlar,

Bir kitabın iki kapağı arasındaki sayfalarda yazılı olan kelamlar, ötelerin ötesine talip olan insanı biricik mefkuresine ulaşmak yolunda en muazzam destek, ruh besleyici ve gönül deryasını hakikat okyanuslarına bağlayıcı keyfiyete malik olduğu takdirde, kıymet biçilemez bir mahiyete bürünmektedir. Üstadın "Sanat Allah içindir", "Şiir, Allah'ı sır ve güzellik yolundan arama işidir" dediği gibi; sizin kitabınızın da bu memuriyetleri muvaffakiyetle neticelendirecek keyfiyete, mahiyete malik olması temennimizdir. Allah hayırlara vesile kılsın inşallah...

Duygu kesafetinden kaynaklanacak olan gözyaşlarının sedef inci güzelliğinde olacağı ve gönüle vereceği huzur tadı da kıymeti haizdir.

kitap hazırlıkları bitti... sadece basımı kaldı inşallah...

ÜSTADIM şiirleri tek tek sıraya koyuyor basıma verilmek üzere :)

Kitap GÜNDÜZ YAYIN EVİNDEN çıkacak...

Allah (c.c) utandırmasın... amin

dua istiyorum...

kitap hazırlıkları bitti... sadece basımı kaldı inşallah...

ÜSTADIM şiirleri tek tek sıraya koyuyor basıma verilmek üzere :)

Kitap GÜNDÜZ YAYIN EVİNDEN çıkacak...

Allah (c.c) utandırmasın... amin

dua istiyorum...

Şimdiden hayırlı olsun, Üstad'ın olarak gördüğün kişinin, kitabın yayımı için kitabını tertip etmesi, çok az insana nasip olacak lütuftur. Zira Üstad'ının senin kitabı basılacak şair istidadında görmüş ve Üstadlık şiarını sana sahip çıkarak göstermiş. Vallahi, ne mutlu sana Gökhan Abi :) İnşallah kalemin düz yazıya da sirayet eder, her iki nevi de kuvvetlenerek Allah yolunda ki kelamlarınla geniş kitleleri fikir, sanat ve mukaddesat minvalinde hakikate eriştirir. Kitabının çıkması beni mutlu etti, beni mutlu etmene, duayla mukabelede bulunacağım :)

Muhayyilemde kitap yazdığımı ve kitabımın basılıp, yüzbinlerin okuduğunu tasavvur ettim :) kitabın adı ''Hakikat ve Nasipsizler'' kitabım da nasipsizlerin küfürün peşinde, her türlü namussuzluğu nasıl alenileştirdiklerini ve masum insanları nasıl zehirlediklerini, hakaret etmeden, nazikçe, okuyanın kafasını duvarlara vurduracak bedahetlerle anlattım. Kitabımda İsmet (İt)İnönü sevgisi ön plandaydı (!) Kitabımı, yüzbinlerce açı gizliden gizliye, Allah rızası için doyuran iş adamı kimliğimle yazdım. Gerçek dünyaya dönmem lazım :) mesnedsiz hayaller giryan geliyor. Kitabımı milyonlarca insan 72 dilde okumuştu :)

Çok sevindim efendim,hayırlısıyla basılsın inşallah,kitabınızı elime alıp bir an önce okumaya ve kendi imkanlarım nispetinde okutmaya başlamak için sabırsızlanıyorum :)

Allah (c.c) razı olsun...

Elime 100 kitap gelecek. bende dostlarıma büyüklerime dağıtacağım. gönül ister ki burada hepinize göndereyim :)

kitabı almak isteyenler GÜNDÜZ YAYIN EVİNDEN alabilirler. kitap çıktığında sizlere yayın evinin adresi vereceğim

inanın benden o kadar çok kitap isteyen var ki, gönül ister ki herkese göndereyim :)

Bu hafta Allah'ın izniyle ilk şiir kitabım Üstadım Abdurrahim Karakoç'un ÖNSÖZÜ ile çıkacaktır...

Yönecitiler konu başlığını GÖKAN ÖZTÜRK KARTAL RÜYALARI bu hafta çıkıyor

başlık bu olsun inşallah....

dua dua dua...

merak edenler için

henüz bir ses seda yok bekliyoruz bakalım geçen hafta demişti yayın evi hala bekliyoruz açıkcası duruldum :unsure:

ben ve dostlarım çevrem beklemekteyiz ...

dua istiyorum :)

Gökan Öztürk " Kartal Rüyaları " Bu Hafta çıkıyor bu başlık değişsin yönecitiler el altsınlar inşallah

Hala bir ses seda yok, 1 ay önce ben yayın evi aramıştım bana o günlerde haftaya çıkacak demişlerdi aradan 1 ay geçti hala bir ses seda yok, üyelerde merak etmesinler bu sebeb ten ötürü başlık değişsin inşallah

Gökan Öztürk " Kartal Rüyaları '' Çok Yakında .... başlık bu olabilir

Kİtap çıktığında zaten sizlere haberdar edeceğim dua istiyorum :)

Allah Allah. Neden çıkartmıyorlar ki kitabı? Ha bugün, ha yarın diyerek nereye varmaya çalışıyorlar anlamadım. Acaba mürekkepleri mi bitmiş?

Neyse. Hayırlısı diyelim.

Kolay gelsin :)

Dervish : kurbanım aman öyle deme, Üstad yaşlıdır benim için uğraşıyor onun bir günü ile bizim bir günümüz bir değil, Dün haberler aldım, Üstad çıkacak kitabımız için önsöz yazmış ve yayın evine vermiş hatta demiş ki, Gökanın işini çabuk görün... İnşallah bu Temmuz ayı içerisinde çıkar ... Yayın evinde iş bitiyor kardeşim dua eyle...

Bekliyoruz ...

ehl-i kalender : sağolasın kardeşim...